Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Tarihe Not Düşen Gazete Başlıkları

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....24
11.10.2011 18:52 Salı Konu Puanı: 0

Ali Ayla

yazık bize‚ hala düşmanlarımız en üstte‚ hergün iğrenç salyalarını saça saça başlıklar atmaya haberler yapmaya devam ediyorlar‚
bizi savunan tek gazete fotospor´a bile sahip çıkamadık‚ adamlar battı‚ dükkanı kapadı‚ hiç gücümüz yokmuş‚ çok moralim bozuk...

13.10.2011 09:54 Perşembe #46

mprlk

Arkadaşlar Fotospor battı ama kapanmadı. Şok gazetesi ile birlikte devam edecek. Şok nasıl bir gazete alınır mı? Fotospor hatrına alabiliriz belki.

13.10.2011 14:21 Perşembe #47

volkancayir

Mesajı Gönderen: mprlk:cLink:0108127

Arkadaşlar Fotospor battı ama kapanmadı. Şok gazetesi ile birlikte devam edecek. Şok nasıl bir gazete alınır mı? Fotospor hatrına alabiliriz belki.

şok gazetesi yanılmıyorsam bulvar gibi bişey tam bilmiyorum ya

13.10.2011 15:19 Perşembe #48

ugurist

Mesajı Gönderen: volkancayir:cLink:0108174

şok gazetesi yanılmıyorsam bulvar gibi bişey tam bilmiyorum ya

Şok için asker gazetesi derler ve de dediğiniz gibi Bulvar Gazetesi´nin bir değişik versiyonudur.

17.10.2011 13:49 Pazartesi #49

emre_771

Gün gelir hesap sorar Fenerbahçe Taraftarı özellikle bir kaç medya grubuna

19.10.2011 23:18 Çarşamba #50

surlarprensi

Mesajı Gönderen: ugurist:cLink:0108186

Şok için asker gazetesi derler ve de dediğiniz gibi Bulvar Gazetesi´nin bir değişik versiyonudur.

ugurist doğru söylüyor ama o gazeteler bile bu yanlı medyadan daha iyidir....

21.10.2011 13:02 Cuma #51

scorpicore

Mesajı Gönderen: demircan:cLink:0006001

ben askerdeydim görmemiştim. iyi oldu. süper bir başlık

23.10.2011 16:52 Pazar #52

Çağdaş Savaşcı

neyse

Mesaj Çağdaş Savaşcı tarafından düzenlenmiştir...

30.10.2011 20:29 Pazar #53

Say3409

Arkalarına hükümeti‚ karşılarına 25 milyonu alarak çamur attılar... Yüzleri ve ruhları bir soğukkanlı katil edasındaydı. Görevlerini yaptılar‚ tetikçiliğin barutsuz‚ mermisiz olanını gösterdiler. Ama sanıyorlar ki "Gerçek Fenerbahçeli" ler bugünleri unutacaktı... Çoğunluk gibi balık hafızalıydı bu Fenerbçeliler de... Üstelik bir sonraki genel seçime daha 4‚ yerel seçime 2 yıl vardı‚ o zamana kadar elbette unuturlardı... O günler gelecek‚ sandık sonuçları ne kadar unuttuk‚ ne kadar hatırda kaldı herkese gösterecek. Bunu ben de çok merak ediyorum...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....24