CAS MAA´yı çağırdı‚ MAA reddetti.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - CAS MAA´yı çağırdı‚ MAA reddetti.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
21.11.2016 15:10 Pazartesi Konu Puanı: 0

sonerrfb

Trabzonspor Kulübü‚ Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi´nde (CAS) görülen şike davasında‚ Michel Platini‚ Gianni Infantino‚ Mehmet Ali Aydınlar‚ Lutfi Arıboğan‚ Ebru Köksal ve İlhan Helvacı´nın tanıklık yapmasını istedi. CAS bu isimlerden sadece Aydınlar´ı kabul etti‚ ancak o da tanıklık yapmama kararı aldı.

Trabzonspor Kulübü´nün‚ 2010-11 sezonundaki şike iddialarına ilişkin olarak Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi´nde (CAS) açtığı davanın geçtiğimiz cuma günü yapılan duruşmasında sürpriz bir gelişme yaşandı.

UEFA´ya yaptığı itirazdan sonuç alamadığı için CAS´a başvuran bordo mavili kulüp‚ 3 Temmuz 2011´de başlayan süreçte görev yapan UEFA ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu´nun önemli isimlerinin tanık olarak dinlenmesini talep etti.

Tanıklık yapması istenen isimler arasında UEFA eski başkanı Michel Platini‚ eski genel sekreter ve şimdiki FIFA Başkanı Gianni Infantino‚ TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar‚ dönemin yönetim kurulu üyeleri Lutfi Arıboğan‚ İlhan Helvacı ve Ebru Köksal´ın da yer aldığı belirtildi.

CAS‚ AYDINLAR´A YAZI GÖNDERDİ
CAS‚ bu isimlerden sadece Aydınlar´ın tanıklık yapmasını kabul ederken‚ diğerlerinin hepsini reddetti.

Asıl dikkat çekici gelişme ise bundan sonra yaşandı. CAS‚ tanıklık yapması için Mehmet Ali Aydınlar´a bir yazı gönderdi. Ancak Aydınlar herhangi bir cevap vermedi.

Mehmet Ali Aydınlar‚ CAS´taki davada hiçbir şekilde tanıklık yapmayacağını ifade etti.

kaynak hürriyet.

21.11.2016 15:16 Pazartesi #1

ZUKUNFT

Bu MAA denen egri büğrü adama kongremizde oy verenler çıktı. inanılmaz.

21.11.2016 19:39 Pazartesi #2

CFS

Mesajı Gönderen: ZUKUNFT:cLink:0364641

Bu MAA denen egri büğrü adama kongremizde oy verenler çıktı. inanılmaz.

oy mma´ya verilmedi aziz yıldırım´ın rakibine verildi...

21.11.2016 20:43 Pazartesi #3

AlkAnelka

Yaşıyor mu bu?

21.11.2016 20:51 Pazartesi #4

buraque

cebinden ödeyecek olan maa dimi bu!!!

21.11.2016 20:58 Pazartesi #5

Shible

Yaptığın hatayı kabul etmek büyük bir erdemdir. Hata yaptım‚ polis-yargı-gsli federasyon görevlilerinin gazına geldim‚ kumpasa alet oldum desen yalan mı söylemiş olursun.
Lafa gelince Fenerbahçe´nin zararını karşılarım de ama iş geçmiş hatanı düzeltmeye gelince sürüncemede bırak. Bir de utanmadan başkan olmaya kalk.. bu tarafın adaleti sana dokunamaz ama öbür tarafta ne yapacaksınız.. gece yastığa başınızı koyup nasıl uyuyabiliyorsunuz..

21.11.2016 23:05 Pazartesi #6

ZUKUNFT

Mesajı Gönderen: CFS:cLink:0364642

oy mma´ya verilmedi aziz yıldırım´ın rakibine verildi...

keşke o kadar saf olsa o verilen oylar. satın aldığı malum o kişileri.

22.11.2016 03:11 Salı #7

1907devgok

Bu durum iyimi kötümü ?

22.11.2016 13:04 Salı #8

cemsinan

Mesajı Gönderen: 1907devgok:cLink:0364647

Bu durum iyimi kötümü ?

Haber gerçek mi bilmiyorum qtm yüzünden temkinli bakıyorum.

Çıksa dese ki devletin savcısı polisi şeyedince biz de şey ettik ama bunların tamamı kumpasçı fetöcüymüş bilemedik kandırıldık hatta başka kandırılanlar da oldu.

Delil toplama metotları tamamen illegal‚ deliller illegal‚ davalar çöktü. Fenerbahçeden özür diliyoruz.

Bitti.

Bitirme fırsatın var ve gidip Fenere hayrın dokunacakken dokundurmuyorsun.

Herhalde dedi ki "şimdi ben böyle desem 50 milyon euro diye tuttururlar. Zamanında bana çok dediler dinlemedim yaktım koca kulübü‚ sorumluluğum iyice ayyuka çıkar iyisi mi ölü taklidi yapayım."

Al işte olan budur herhalde.

Mesaj cemsinan tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3