"şike kumpası" davası başlıyor!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - "şike kumpası" davası başlıyor!

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]
09.05.2018 20:59 Çarşamba Konu Puanı: 0

darkfb94

FLAŞ | Fettullah Gülen´in eski avukatı Orhan Erdemli yargılandığı davada Fenerbahçe´ye kumpas yapıldığını savunmasında ifade etti

09.05.2018 23:45 Çarşamba #55

YUCi77

itiraf etmesi iyi oldu da bakalım bu yönetim kullanabilecek mi bunu? İnşallah Ali Koç seçilir de bu davayı daha düzgün şekilde yönetir.

31.05.2018 04:12 Perşembe #56

Moltisanti

Birak adalet aramayi butun 3 temmuz aktorleriyle kanka panpa oldu aziz ‚ yatacak yerin yok aziz GAME OVER

03.06.2018 01:46 Pazar #57

fbkadir

Zorlu bi süreç Fenerbahçemizi bekliyo yine. Hayırlısıyla biter inşallah.

05.06.2018 00:48 Salı #58

s_de_souza

Dava emin ellerde artik insallah...

07.06.2018 10:58 Perşembe #59

Petrichor

ne olursa olsun fetöden‚köpeklerinden‚cemaatten‚ona hizmet eden tüm bademlerden kan alınmalı

25 milyonluk camiaya 4 sene kan ağlattılar bu kadar basit kurtulamazlar

gerçi çoğu köpek gibi ölmeyi bekliyor silivri cezaevinde

10.06.2018 18:40 Pazar #60

deli_nezihi

Önemli olan para değil...Tazminat değil...Beraat değil...

Bizi para ile değil‚ yargı ile değil‚ bizi kara propaganda ile‚ algı operasyonu ile vurdular.....

En az 10 yıllık bir neslin zihinlerine Şikeci Fenerbahçe imajını kazıdılar....

Sokaklarda top oynayan babadan Fenerli çocuklarla hala şikeci diye dalga geçiliyor...Hala şikebahçe diye saldırılıyor dört bir yandan...Hala google şike diye arama yazınca Fenerbahçe diye cevap veriyor....

100 milyon tazminat alsakta...bütün davaları kazansakta...bu algıyı tersine çeviremediğimiz sürece yeni nesilde hep kan kaybedeceğiz....amaçlarına ulaşmış olacaklar...uzun vadede onlar kazanmış olacak yine...

Herkes bir mahkeme‚tazminat‚para derdine düşmüş....

Hiç kimse bu olayın sosyolojik yıkımını nasıl tamir edeceğimizle uğraşmıyor...

Mesela küçük bir örnek vereyim...

O dönemin en büyük aktörlerinden Aydınlar kulübe mikyon dolarlarla örtülü pişmanlık bedeli ödeyeceğine....

Bu ülkede görülmemiş bir tantana ile basın toplantısı yapıp 3 Temmuzda oyuna getirildiğini‚ malum çevreler tarafından kandırıldığını‚ isremeden Fenerbahçeye kurulan kumpasa yardın ve yataklık ettiğini söyleseydi...O dönem yapılan kahpeliğitek tek açıklasaydı....

Vicdanını rahatlatmak için kulübe döktüğü o milyon dolarların hiçbir önemi yoktu...

Ama o....Satılık bir yönetim bulunca...kendi vicdanını parayla susturduğu gibi....Bizlerin vicdanını da parayla satın alabileceğini zannetti...

Oysa ben...3 temmuz kahpeliklerini tek tek ifşa etmediği taktirde....milyar dolarlar verse...yine de onu affetmeyeceğim...

Öbür dünyada hakkımı helal etmeyeceğim....

20.06.2018 11:44 Çarşamba #61

trequartista1907

Bana oyle geliyor ki bu kumpasin basrol oyuncusu‚ ust akil‚ masa varken atese dokunmayan galatasaray benzer bir surecten gececektir.. Tam da bu anda katarli bir isadamina satilip o sekilde kurtulacak ve artik ortada fenerbahce ile denk bir galatasaray kalmayacaktir.. Ruhu alinip bir et yigini ve kemik torbasi olarak kalacaktir..
Cok degil 5 -10 yila gerceklesir bu

Biraz konunun disina cikiyorum ama‚ Yaninda Fenerbahce dusmani Beyaz Futbol moderatoru de bu cokusten - bambaska nedenlerle - nasibini alirsa pek sasirmam

20.06.2018 11:47 Çarşamba #62

trequartista1907

Mesajı Gönderen: trequartista1907:cLink:0364991

Bana oyle geliyor ki bu kumpasin basrol oyuncusu‚ ust akil‚ masa varken atese dokunmayan galatasaray benzer bir surecten gececektir.. Tam da bu anda katarli bir isadamina satilip o sekilde kurtulacak ve artik ortada fenerbahce ile denk bir galatasaray kalmayacaktir.. Ruhu alinip bir et yigini ve kemik torbasi olarak kalacaktir..
Cok degil 5 -10 yila gerceklesir bu

Biraz konunun disina cikiyorum ama‚ Yaninda Fenerbahce dusmani Beyaz Futbol moderatoru de bu cokusten - bambaska nedenlerle - nasibini alirsa pek sasirmam

Malesef‚ 61. mesaji yazmisim.. Bu yuzden bir sonraki mesaji yazma ihtiyaci hissettim

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]