yar saçların lüle lüle tufi sana güle güle
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - yar saçların lüle lüle tufi sana güle güle

Paylaş 
Sayfa: [1]
05.01.2017 15:52 Perşembe Konu Puanı: 0

morefe

ultraslanın sevgili abisi...Fenerbahçe taraftarı düşmanı Tufan Rudarlı´ya fetö den 3 kez ağırlaştırılmış müebbet cezası istendi...ohhh içimin yağları eridi

06.01.2017 12:45 Cuma #1

FB.CUMHURIYETI

maclarda az azarini yememisizdir.. ama ust duzey bi kotulugunu gormemistim... herseye ragmen adamda bir sempatiklik vardi... onu gordugumuzde heh tufan abide gelmis derdik.. ic cozmezdi pek.. bok ta etmezdi ama hani oyle gaddar biride degildi.. iş pislesirse agirliginida koyardi.. hadi cocuklar bak fena olacak tarziydi.. ama eglenceli adamdi.. en azindan benim izlenimim.. fetoden olmasina ve muebbetine sasirdim.. ne diyelim...

23.01.2017 14:33 Pazartesi #2

AlkAnelka

Fetöcu olmayan polismi var ülkede

Paylaş 
Sayfa: [1]