Aziz Yıldırım CB nını neden savunuyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aziz Yıldırım CB nını neden savunuyor ?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
21.02.2017 11:58 Salı Konu Puanı: 0

recko64

Evet renktaşlar‚ Aziz Yıldırım şike kumpası ile alakalı hemen hemen her konuşmasında CB nını savunuyor . Neden acaba ? "Ülke elden gidiyor diyen kendisi buna sebep olan da CB dır. Kongrede başkanlığa aday diğer adayın en yakınları ve savunanları ve kulis yapanlar CB nının oğlu ve yakınları. FB ye kumpas kuranlara her imkanı veren CB dır ama halen CB FETÖ cülerle mücadele ediyor diyerek savunan da Aziz Yıldırım dır. Yani ben buna‚ bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyorum.

21.02.2017 13:21 Salı #1

secretkingiz

yargıtaydan hala bir karar çıkmaması olabilir malumunuz bu ülkede yargı bağımsız ve tarafsız olmadığı iktidarın güdümünde olduğu için aziz de kendini bu şekilde konumlandırıyor ...

21.02.2017 13:44 Salı #2

omsaka

Bu ülkede olumlu bir sonuç almak için ne yazık ki referans olarak birilerin adı anılmak zorunda.
Dün de böyleydi bugün de‚ sadece referans alacak kişi sayısı oldukça azaldı....

21.02.2017 14:33 Salı #3

AlkAnelka

Mecbur da ondan

21.02.2017 16:46 Salı #4

Vindfell

MALUM ŞAHIS amma kıs kıs gülüyordur şimdi‚ bunun yalayıp yıkamalarına..

21.02.2017 16:55 Salı #5

P.V.H.

İlker Başbuğ bile savunuyor bu konuda. Biraz objektif olabilmek lazım. Hemen her türlü siyasi görüşten güç alıp devlete yerleşen 40 yıllık bir yapıdan bahsediyoruz. Herkesin hataları var bu süreçte ama şuan ciddi manada tek kişi mücadele ediyor. Hataları da yok demiyorum.

21.02.2017 17:38 Salı #6

Kaan

Mesajı Gönderen: P.V.H.:cLink:0364737

İlker Başbuğ bile savunuyor bu konuda. Biraz objektif olabilmek lazım. Hemen her türlü siyasi görüşten güç alıp devlete yerleşen 40 yıllık bir yapıdan bahsediyoruz. Herkesin hataları var bu süreçte ama şuan ciddi manada tek kişi mücadele ediyor. Hataları da yok demiyorum.

Tabii canım. Ergenekon ile ordudan ne kadar Atatürkçü varsa tasviye edilmedi‚ bu adamlar gökten zembille geldi ordunun en yüksek seviyelerine‚ ne kadar ülkücü ve sosyal demokrat savcı ve hakim elimine edilip‚ bu adamlar adaletin en tepesine getirilmedi‚ Mercedes marka makam araçları ile ödüllendirilmedi‚ kamu kurumlarından (çoğu da polis ve adalet ile ilgili) 100.000 kişiye yakın adam 40 sene önce bu kurumlara yerleştirildi‚ eğitim sistemi sırf bu adamlara göre dizayn edilmedi‚ dershaneler okul yapılmadı‚ bu arkadaşlara ne istedilerse verilmedi vs vs.

Bence senin biraz objektif olabilmen lazım. Ufak tefek hatalar diye geçiştirilecek şeyler mi bunlar? Bence hiç girme bu topa...

Mesaj Kaan tarafından düzenlenmiştir...

22.02.2017 13:13 Çarşamba #7

javert

Savunduğu falan yok‚ öyleymiş gibi görünüyor. Aslında nefret ediyor. CB de onun kendisinden nefret ettiğinin farkında. Elinden geldiğince süründürüyor. Onunla beraber bizde sürünüyoruz. Yani işin aslı gerçekte birbirlerinden nefret ediyorlar. Gerçi CB Azizi ciddiye almıyorda olabilir. Yine de sevdiğini sanmıyorum. Azizi kim sever yaw!.

22.02.2017 13:15 Çarşamba #8

javert

Mesajı Gönderen: Kaan:cLink:0364738

Tabii canım. Ergenekon ile ordudan ne kadar Atatürkçü varsa tasviye edilmedi‚ bu adamlar gökten zembille geldi ordunun en yüksek seviyelerine‚ ne kadar ülkücü ve sosyal demokrat savcı ve hakim elimine edilip‚ bu adamlar adaletin en tepesine getirilmedi‚ Mercedes marka makam araçları ile ödüllendirilmedi‚ kamu kurumlarından (çoğu da polis ve adalet ile ilgili) 100.000 kişiye yakın adam 40 sene önce bu kurumlara yerleştirildi‚ eğitim sistemi sırf bu adamlara göre dizayn edilmedi‚ dershaneler okul yapılmadı‚ bu arkadaşlara ne istedilerse verilmedi vs vs.

Bence senin biraz objektif olabilmen lazım. Ufak tefek hatalar diye geçiştirilecek şeyler mi bunlar? Bence hiç girme bu topa...

Mesaj Kaan tarafından düzenlenmiştir...

Sen şimdi İlker Başbuğ a Atatürk çü değil mi diyorsun yani?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4