Aziz Yıldırım CB nını neden savunuyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aziz Yıldırım CB nını neden savunuyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
08.08.2017 15:32 Salı Konu Puanı: 0

gazi

Mesajı Gönderen: Faruk YAKUT:cLink:0364756

Aziz Yıldırım ne iş yapar?

İstesen de istemesen de Fenerbahçe spor kulübü başkanı ...!!!!

09.08.2017 13:47 Çarşamba #28

energeticsloth

11.08.2017 17:28 Cuma #29

recko64

Buradaki yorumlardan anladığım ilker başbuğ konusunu dışarda tutuyorum. CB ve Aziz Yıldırım birbirine karşı oynuyorlar. Her ikisi de FB taraftarını kaybetmek istemiyor. Aziz Yıldırımın mahkeme korkusu CB nin oy korkusu var ‚ o yüzden kimse kimseye dokunmuyor.

Mesaj recko64 tarafından düzenlenmiştir...

12.08.2017 04:00 Cumartesi #30

Yıldıray Türkoğlu

Mesajı Gönderen: P.V.H.:cLink:0364737

İlker Başbuğ bile savunuyor bu konuda. Biraz objektif olabilmek lazım. Hemen her türlü siyasi görüşten güç alıp devlete yerleşen 40 yıllık bir yapıdan bahsediyoruz. Herkesin hataları var bu süreçte ama şuan ciddi manada tek kişi mücadele ediyor. Hataları da yok demiyorum.

Renkdaşım keşke yazmasaydın şimdi seni linç ederler malum burada moda olan anti olmaktır ...

12.08.2017 12:00 Cumartesi #31

P.V.H.

Mesajı Gönderen: Yıldıray Türkoğlu:cLink:0364826

Renkdaşım keşke yazmasaydın şimdi seni linç ederler malum burada moda olan anti olmaktır ...

Kendileri bilir‚ ben doğru bildiğimi yazdım objektif olarak. İnsan hangi görüşten olursa olsun objektif ve adaletli olamıyorsa başkalarına da söz söyleme hakkı yoktur. Demokrasi demokrasi diye yırtınanlar önce demokrasinin ne demek olduğunu öğrenmeli ve farklı fikirlere de saygı duyabilmeli.

14.08.2017 23:26 Pazartesi #32

eccentric

Mesajı Gönderen: P.V.H.:cLink:0364737

İlker Başbuğ bile savunuyor bu konuda. Biraz objektif olabilmek lazım. Hemen her türlü siyasi görüşten güç alıp devlete yerleşen 40 yıllık bir yapıdan bahsediyoruz. Herkesin hataları var bu süreçte ama şuan ciddi manada tek kişi mücadele ediyor. Hataları da yok demiyorum.

Hatası olan cezasını çekecek renktaş. 40 yıllık yapılanmaysa en güçlü oldukları zaman son 10 yıl. 50.000 kişiyi tutukla‚ 110.000 kişiyi işten at ama Allah bizi affetsin. Yok öyle yağma.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]