Aziz Yıldırım CB nını neden savunuyor ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Aziz Yıldırım CB nını neden savunuyor ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]
25.09.2017 20:36 Pazartesi Konu Puanı: 0

RahatsizBilinc

Mesajı Gönderen: recko64:cLink:0364732

Evet renktaşlar‚ Aziz Yıldırım şike kumpası ile alakalı hemen hemen her konuşmasında CB nını savunuyor . Neden acaba ? "Ülke elden gidiyor diyen kendisi buna sebep olan da CB dır. Kongrede başkanlığa aday diğer adayın en yakınları ve savunanları ve kulis yapanlar CB nının oğlu ve yakınları. FB ye kumpas kuranlara her imkanı veren CB dır ama halen CB FETÖ cülerle mücadele ediyor diyerek savunan da Aziz Yıldırım dır. Yani ben buna‚ bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyorum.

"Ne şikesi Faik memleket elden gidiyor" diye başlayan efsane yorumu hatta öngörüyü hepimiz ezbere biliyoruz. Bu diyalogun sonrasındaki "durumun vehametinin bir tek Cumhurbaşkanımız farkında" sözü herkes tarafından yalakalık olarak algılansa da acı bir gerçek.

Bu durumun vehametinin farkındaki iktidar güç sahibi tek kişi R. T. Erdoğan´dı. Ne akp vekilleri ne seçmeni‚ ne chp vekilleri ne seçmeni‚ ne bir bürokrat ne bir teknokrat (Sayın İlker Başbuğ gibi görevinden ayrılmış‚ emekli olmuş ya da görevinden alınmış/emekli edilmiş kişileri saymıyorum‚ çünkü onlar bu nedenlerle güç sahibi değillerdi) hiç kimse ya haberdar değildi ya da yeterince ciddiye de almıyordu(kendim dahil).

Erdoğan ile Fetoş arası ise çok uzun süredir açıktı. Kameralara yansıyan ilk ciddi çatırtı İlker Başbuğ tutuklandığında oldu. Daha önceleri "Ben bu davanın savcısıyım(ergenekon)" derken‚ Başbuğ tutuklandığında "hop noluyoruz‚ bu ne la(tam söylemi hatırlayamadım ama bu minvalde olumsuz eleştiriler)" yapmıştı Recep Tayyip Erdoğan.

Zaten Başbuğ´un alınması aslında Recep Tayyip Erdoğan´a gözdağıydı‚ bugün rahatça görüyoruz. Emekli genel kurmay başkanını böyle alıyoruz‚ yarın seni de alırız mesajıydı‚ Erdoğan da mu mesajı aldı zaten.

Diyeceğim o ki‚ yaklaşık olarak 2010 yılından beri Recep Tayyip Erdoğan durumun vehametinin farkında olmakla birlikte‚ dört yanı fetöcülerle sarılı hareket edemez durumda. Bu duruma geliş süreci eleştirilebilir tabi‚ herkes bu eleştiriyi yapıyor zaten tabi bazıları için çok anlamlı bazıları için ise hiç anlamı olmayan "hata yapmışız‚ milletim affetsin" söylemi de bu önceki dönem için yapılmış bir söylem.

Ama eğri oturalım doğru konuşalım‚ yetmiş küsür milyonluk bu ülkede şu fetoş isimli ultravestinin kandırmadığı adam kalmadı. Kimimiz "dini bütün‚ müslüman adamlar‚ çoçukları eğitiyorlar Allah razı olsun" dedi‚ kimimize "ergenekon" kumpasını yedirdi‚ kimilerine 3 temmuz kumpasını yedirdi‚ kimimizi ise 17 aralık sürecinde istediği gibi kullandı.

Kendi çevremde fetoşun en az bir kez kandırmadığı bir insana rastlamadım‚ illa birimize bir şey yedirdi şerefsiz.

Uzun lafın kısası Recep Tayyip Erdoğan hepimizin sandığından uzun süredir işin rengini‚ boyutunu ve niyetini anladı ama Sayın Aziz Yıldırım´ın da dediği gibi yalnız kaldı‚ etrafı sarılıydı ve bu yüzden de etkisizdi.

Aziz Başkan bizim farkında olmadığımız‚ göremediğimiz sezemediğimiz dinamiklerin farkında ve o yüzden Erdoğan´a karşı tutumu bu şekilde.

Yoksa yalakalık yapacak‚ birilerine yanaşacak olsa‚ en baştan Fetöş şerefsizine atar yapmaz‚ kendini bu zor duruma sokmazdı. Aziz Başkan´ı yöneticilik anlamında eleştirebilirsiniz‚ bizzat benim pek çok eleştirim var bu yönde ama adamlık konusunda ders kitaplarında okutulacak bir adamdır.

Bir de konuyla doğrudan alakalı değil ama şu feto şerefsizinin hedefi olmuş herkes "Veli Küçük" falan bile tazminat aldı bu ülkede‚ fetoya karşı ilk zaferi elde eden Fenerbahçe kaldı bir kaybettiği ile. Milyonlarca dolarımız gitti‚ avrupa haklarımız‚ gelirlerimiz‚ düşen reklam gelirimiz‚ dağılan futbolcularımız... Minimum yüz milyon dolar maliyeti oldu bize bu sürecin‚ minimum. Sırf bu adaletsizlik‚ şerefsizlik yüzünden and içtim arkadaş bululmasıdır‚ rakı sofrasıdır gibi etkinliğe falan davet edilip maç yayınına maruz kalmadıkça maç izlemiyorum bir senedir. Evdeki decoder´ı da götürüp verdim... Demirören ligine verecek para yok bende deyip başlarına çaldım.

Yine de yüz yıl daha yaşasam‚ yüz yıl daha maç izlemesem bile; tek sevdam‚ tek siyasi görüşüm‚ tek ülküm‚ tek davam FENERBAHÇE´dir. Nihayetinde ne sevmek ne sevilmek...

25.09.2017 20:51 Pazartesi #37

RahatsizBilinc

Mesajı Gönderen: aNe:cLink:0364841

en başından beri bu operasyondan erdoğanın da haberi olduğu kesin. o zamanın şartlarında‚ o izin vermeden yapılacak bir operasyon değil. buna şüphe yok. ben Lube Ayar´ın kitabını yeni okumaya başladım‚ orda erdoğan´ın MAA´ya‚ fetö´cülerin acele etmezsen sen de yanarsın tehditlerine karşılık‚ açık açık acele karar verme‚ iyice netleşsin her şey diye uyarması ile ile ilgili bir bölüm var. aziz başkan ve rıdvan sık sık bu durumdan dolayı erdoğan´ın iyi niyetinden bahsediyor olabilirler.

Hocam ilk kısma itirazım var sadece‚ 3 temmuz kumpası Erdoğan´ın icazeti ile yapılmamıştır. Hiçbir siyasetçi böyle bir topa girmez Türkiye´de. Benim gibi siyasi görüşü FENERBAHÇE olan o kadar çok insan var ki bu ülkede Zaten İlker Başbuğ´un tutuklanması olsun‚ Hakan Fidan olsun‚ bunlar da hep Erdoğan´a rağmen yapılmış işlerdir. Fenerbahçe´ye yapılan bu kumpasa karşı çıkıp savaşmıştır demiyorum‚ yanlış anlaşılmasın‚ ama uygunluğun ile yapılmadığı kesin. Söz ona kalsaydı kesinlikle olmazdı. Böyle bir topa "Mesut Yılmaz" bile(hem siyasetçiliği beş para etmezdi hem de tuttuğu takım(siyasetçilikten kastım seçim başarısı‚ oyunu artırma‚ seçimlerde başarılı olma falan. koskoca anapı batırdı...)) girmezdi... Hiç bir siyasetçi‚ asla...

26.09.2017 11:05 Salı #38

cpthook

Mesajı Gönderen: RahatsizBilinc:cLink:0364854

Hocam ilk kısma itirazım var sadece‚ 3 temmuz kumpası Erdoğan´ın icazeti ile yapılmamıştır. Hiçbir siyasetçi böyle bir topa girmez Türkiye´de. Benim gibi siyasi görüşü FENERBAHÇE olan o kadar çok insan var ki bu ülkede Zaten İlker Başbuğ´un tutuklanması olsun‚ Hakan Fidan olsun‚ bunlar da hep Erdoğan´a rağmen yapılmış işlerdir. Fenerbahçe´ye yapılan bu kumpasa karşı çıkıp savaşmıştır demiyorum‚ yanlış anlaşılmasın‚ ama uygunluğun ile yapılmadığı kesin. Söz ona kalsaydı kesinlikle olmazdı. Böyle bir topa "Mesut Yılmaz" bile(hem siyasetçiliği beş para etmezdi hem de tuttuğu takım(siyasetçilikten kastım seçim başarısı‚ oyunu artırma‚ seçimlerde başarılı olma falan. koskoca anapı batırdı...)) girmezdi... Hiç bir siyasetçi‚ asla...

Bahsi gecen sahistan nefret etmekle bereber‚ yazina kesinlikle katiliyorum. Oy kaybina yol acacak‚ bu tarz bir olayi kesinlikle isteyecegini sanmiyorum. Her durumda adaleti kendine gore bukmeyi tercih eden birisi‚ elinden gelseydi bu durumu engellerdi. Gelmedigi icin de savcilarin yaninda yer aldi. Feto nun kuvvetli basiniyla bize karsi yaptigi kara propaganda aklima geldikce simdi bile sinirleniyorum

26.09.2017 12:49 Salı #39

aNe

Mesajı Gönderen: RahatsizBilinc:cLink:0364854

olması gereken zaten bu ama‚ Hakan Fidan‚ Göksel Gümüşdağ gibi adamları‚ tabi ki‚ Erdoğan´a karşı gelmek için aldılar. ama diğer taraftan araları açılana kadar diğer tüm operasyonların hükümetin izni olmadan yapılabileceğini sanmıyorum. bu arada Aziz´e karşı MAA aday olduğunda da başbakanın ses kayıtlarını da unutmayalım. Aziz´den kurtulmak için resmen taktik vermiş.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]