Yasir Kaya tutuklanmış.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Yasir Kaya tutuklanmış.

Paylaş 
Sayfa: [1].2
16.08.2017 22:27 Çarşamba Konu Puanı: 0

mhmn
Yasir Kaya tutuklanmış.

Önce Bekir gözaltına alındı sonra bu tutuklandı‚ 3 Temmuzda bunların yediği haltlar neler acaba?

17.08.2017 08:17 Perşembe #1

FB.DÜNYADIR
Yasir Kaya tutuklanmış.

Vay be.Adam yıllardır içimizdeydi.

17.08.2017 09:47 Perşembe #2

land38
Yasir Kaya tutuklanmış.

Çiftlikten hala açıklama bile yok ‚

Eğer doğruysa skandal

17.08.2017 12:38 Perşembe #3

de niro
Yasir Kaya tutuklanmış.

Su anki adalet´e hic guvenmeyen biri olarak yorum yapmak zor.
Akepe´yi sevmeyen neredeyse herkes FETO´cu ilan edildi‚ vakti zamaninda FETO´yu savunanlar ise bir nolu anti FETO´cu su an. Gelde sistem´e guven.

17.08.2017 15:34 Perşembe #4

Uche1907
Yasir Kaya tutuklanmış.

Mesajı Gönderen: de niro:cLink:0364832

Su anki adalet´e hic guvenmeyen biri olarak yorum yapmak zor.
Akepe´yi sevmeyen neredeyse herkes FETO´cu ilan edildi‚ vakti zamaninda FETO´yu savunanlar ise bir nolu anti FETO´cu su an. Gelde sistem´e guven.

hepsi ayni b.. onlar FETÖ ise öbürüde TETÖ bizim stadin seref tribününde azizin tayibin 1m yaninda oturan ve istanbul sokaklarinda araba bagajindan pompali tüfek cikartan tiplerde teröristdir mesela bu kadar net

17.08.2017 20:24 Perşembe #5

pasa_eren
Yasir Kaya tutuklanmış.

bizim bile içimize böyle tv´den falan sızmışlar olaya bak. üzüldüm bizde olmamalıydı. bylock varmış herhalde bunda da. ordudan sonra en büyük kumpaslarını herhalde bize kurdular amaçları neydi tv´ye bunu sızdırarak kim bilir.

bekir denen pislikten oldum olası nefret ediyordum zaten. onun haberini görünce direkt aklıma yarı finalde cardozo´yu bırakıp saçma sapan bi yere yönelmesi geldi 3. golü o yedirmişti. her şeyi beklerim valla ne diyeyim. ertesi sene de avrupa´ya alınmadık zaten men geldi 2 yıl. şeref yoksunları bize bile gizlice sızmışlar.

şimdi cinconlular sizden de fetocu çıktı vs diyor da‚ farklı bi nokta var. bu pislikler bizde gizlice yer aldı. belki bunlar gibi vardır birkaç tane daha bilemeyiz ama hepsi gizli. eğer biraz şüphemiz olsa dışlardık bunu kendileri de çok iyi biliyor.

sizinkiler aleni yıllarca feto toplantılarına girdi çıktı‚ fethullah itinin kendi ağzıyla sizi himmetle ayağa kaldıracağını söylediği görüntüler her yerde yıllar yıllar önceki. aynı konuşmada bizim sert ve katı olduğumuzu giremediğini söylüyor. siz fetoyla şampiyonluklar kazanırken biz fetoyla bileğimizin hakkıyla gideceğimiz cl´den ve çok şeyden olduk. akıllı olun tüm Türkiye´ye sızmış örgütten bize de bulaşmış 2 mikropla bizi de kendi çamurunuza çekemezsiniz.

kimin ne olduğunu herkes biliyor

17.08.2017 23:43 Perşembe #6

pesic67
Yasir Kaya tutuklanmış.

Mesajı Gönderen: pasa_eren:cLink:0364834

bizim bile içimize böyle tv´den falan sızmışlar olaya bak. üzüldüm bizde olmamalıydı. bylock varmış herhalde bunda da. ordudan sonra en büyük kumpaslarını herhalde bize kurdular amaçları neydi tv´ye bunu sızdırarak kim bilir.

bekir denen pislikten oldum olası nefret ediyordum zaten. onun haberini görünce direkt aklıma yarı finalde cardozo´yu bırakıp saçma sapan bi yere yönelmesi geldi 3. golü o yedirmişti. her şeyi beklerim valla ne diyeyim. ertesi sene de avrupa´ya alınmadık zaten men geldi 2 yıl. şeref yoksunları bize bile gizlice sızmışlar.

şimdi cinconlular sizden de fetocu çıktı vs diyor da‚ farklı bi nokta var. bu pislikler bizde gizlice yer aldı. belki bunlar gibi vardır birkaç tane daha bilemeyiz ama hepsi gizli. eğer biraz şüphemiz olsa dışlardık bunu kendileri de çok iyi biliyor.

sizinkiler aleni yıllarca feto toplantılarına girdi çıktı‚ fethullah itinin kendi ağzıyla sizi himmetle ayağa kaldıracağını söylediği görüntüler her yerde yıllar yıllar önceki. aynı konuşmada bizim sert ve katı olduğumuzu giremediğini söylüyor. siz fetoyla şampiyonluklar kazanırken biz fetoyla bileğimizin hakkıyla gideceğimiz cl´den ve çok şeyden olduk. akıllı olun tüm Türkiye´ye sızmış örgütten bize de bulaşmış 2 mikropla bizi de kendi çamurunuza çekemezsiniz.

kimin ne olduğunu herkes biliyor

Günahını almak istemem ama Bekir bizde yaptığı hataların onda birini Başakşehirde yapmadı..

21.08.2017 12:52 Pazartesi #7

Kemal
Yasir Kaya tutuklanmış.

Yasir Kaya ve Bekir...

Gerçekten hala inanamıyorum...

3 Temmuz sürecinde kulüpte olan 2 kişiden bahsediyoruz..

Suçlu-suçsuz peşin konuşmak istemem ama iğrenç bir ülke olduk...

Kimse kimseye güvenmez oldu.

21.08.2017 18:56 Pazartesi #8

Agbonlahor16
Yasir Kaya tutuklanmış.

Alaattin Metin denen saxophone cudanda asil kurtulmak lazim‚ nefret ediyorum tipini gorunce.

Paylaş 
Sayfa: [1].2