Yargıtay Kararı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Yargıtay Kararı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.[13]
13.01.2020 09:10 Pazartesi Konu Puanı: 0

okanusa
Yargıtay Kararı


Mesajı Gönderen: fb_cetin:cLink:0365270Bizler basit insanlarız‚ öyle usulden bozulmuş da‚ usul suymus buymuş‚ kararda su da varmış anlamayız. Bizim anladigimiz tamamen kumpas olduğu belli bir olayın uzatılması ve bunun da FB aleyhine bir durum yarattigidir (kaldı ki bunu siz de son cümlenizde dogrulamissiniz). Alirsin kararı‚ bu bir kumpastır‚ FB kurban edilmek istenmiştir ve FB tamamen aklanmistir diye‚ ondan sonra bu duruma sebebiyet verenler hakkında açarsın soruşturmanı‚ ki bunu yapamazlar‚ o zaman en tepeye kadar gitmeleri gerekir (Ergenekon‚ Balyoz davaları da kumpastı‚ bile bile kim savciligina soyundu‚ kim bir terorist örgütün kozmik odaya sızmasına yol açtı herkesin malumu).

Not: M.Baransu demisken‚ o sadece bir tanesi‚ digerleri‚ ROK‚ doberman‚ cakar‚ 6s´li yoneticiler ... hala elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor. MAA ne zaman tazmin edecek belli degil.

Mesaj fb_cetin tarafından düzenlenmiştir...Benim esas korkum‚"usul yonunden" bozma ile geri gonderdikten sonra tamamlanacak evraklardan sonra‚"esasa gecme" olurmu acaba? diyedir.Bu cok berbat olur."usulu" ancak 5 yilda bulabilen Yargitay‚ acaba "esas"i kac yilda bulur? 1 yil sonra karar olumlu ciksa bile "zaman asimina" ugruyor ve butun tazminat isteme davalarimizda bu sonucla yatar...Belki de istenen bu.Surecin bitmesine 1 yil kala acaba bir parmak bal(o da garanti degil de)calmak icin alinmis olmasin bu karar?  
14.01.2020 16:34 Salı #109

javert
Yargıtay Kararı

Fetö kumpas davalarının hepsinin b.ku püsürünün sonuçlandığı biryerde FB davsının bir türlü bitmeyip sürüncemede bırakılması çok açık bir artniyet olduğunun ispatıdır. Hatta daha da ileri gidelim; bu davanın fetöcülerle birlikte şu an devlet kademesinde görevli olan birçok kişinin ortak çalışması sonucu başladığı aşikardır. Böyle bir davayı bitirirler mi? Hem sadece siyasi çekişmede değil‚ bunun bile ötesine geçen birbirinden nefret eden takım tutma muhabbetinide buna ekleyelim. Kritik yerlerdeki birçok Gs li Ts li davayı sündürdükçe sündürme derdinde. Dev resmini açıp 25. yıl üyesi diye onurlandırdığımız şahsında umurunda değil. Belkide o müdahil bilemeyiz. Herneyse

Bu dava böyle uzadıkça bi bakmışsın bugünün hain fetöcüleri yarın kahraman oluvermişler. Burası Türkiye‚ olur mu olur. O zaman nolur‚ olan FB ye olur. Direk suçlu şikeci ilan ediliriz.

Bu ülkede birçok şeyle birlikte futboluda bitirdiler malesef. Bu aşağılık düzenden çıkmak için 3 temmuzdan iyi bir fırsat olamazdı. Treni kaçırdık.


  
06.02.2020 20:40 Perşembe #110

agustos
Yargıtay Kararı
Son Dakika | Aziz Yıldırım´ın beraat kararı kesinleşti! Serdal Adalı ve Havutçu...


Yargıtay 5.ceza dairesinin bozma kararına uygun olarak‚ bazı sanıklar ve suç tipleri bakımından verilen önceki beraat kararını kesinleştirdi. Bu kapsamda‚ örgüt suçundan ceza alan‚ aralarında Aziz Yıldırım´ın da bulunduğu sanıklar hakkında örgüt sebebiyle verilen beraat kararları kesinleşmiş oldu.

Yargıtay 5.ceza dairesinin bozma kararına uygun olarak‚ bazı sanıklar ve suç tipleri bakımından verilen önceki beraat kararını kesinleştirdi. Bu kapsamda‚ örgüt sucundan ceza alan‚ aralarında Aziz Yıldırım´ın da bulunduğu sanıklar hakkında örgüt sebebiyle verilen beraat kararları kesinleşmiş oldu.

Bu yargılamaya konu soruşturmada toplanan delillerin örgüt kapsamında toplandığı değerlendirildiğinde‚ bunların delil niteliğinin olmadığı konusunda tartışma son buldu.

Beşiktaş ve Giresunspor tarafı için verilmiş olan beraat kararları da kesinleşmiş olduğundan dosyadaki sanık sayısı azalmış oldu.

TAYFUR HAVUTÇU VE SERDAL ADALI´YA DA BERAAT KARARI

13.Ağır Ceza mahkemesi Serdal Adalı‚ Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateşin de şike yapmadığına hükmetti. Dosyayı Yargıtaya göndermeyip kapattı.

Hürriyet  
24.02.2020 12:59 Pazartesi #111

-sB-
Yargıtay Kararı

Bu dosya kapanıp tazminat alamadığımız sürece işimiz zor maddi açıdan.

Ha alt lige düşssekte FENERBAHÇEYİ bitiremezler‚ Türkiyenin en büyük sivil toplum örgütüyüz.

Mustafa Kemalin Askerleriyiz çok şükür‚ mücadelemiz ölene kadar devam edecek.


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.[13]