Yargıtay Kararı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Yargıtay Kararı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.[10]
04.11.2019 07:44 Pazartesi Konu Puanı: 0

D_I_E_4_U
Yargıtay Kararı

Demekki söz alındı‚ helalleşme babında. Ancak bunun kötü yanı da var. Devlet destek oldu vs diyecekler. En güzeli dava açıp tazminat alınmasıydı. Juventusun yaptığı gibi. Bu işten birşey çıkmayacak bence‚ belli oldu. Tayyip Erdoğan neden istemiyor acaba tazmnat davası açılmasını.


  
06.11.2019 14:15 Çarşamba #82

Batu Başel
Yargıtay Kararı


Mesajı Gönderen: sdt1:cLink:0365221renktas isin icine siyaset girince‚
ona göre hareket etmek zorundayiz...
bu kelime de o yüzden secilmis‚
sonuc olarak o dönemde olanlardan devleti bir sekilde soyutlamak gerekiyorİade-i İtibar yapılacak zaten. Örneğin Cas ve Uefa nezninde çok daha önemli bu itibar meselesi. Hala cücük kafalılar 2013´te Cas´ın verdiği kararı söylüyor. Hala neden avrupa´ya gitmediniz diyorlar. Avrupaya Bizi o dönem göndermeyen Federasyon ve Sıfır Tolerans prensibi doğrultusunda bizi o dönem avrupaya almayan Uefa´dan iade-i itibar mutlak suretle alınmalı.


  
11.11.2019 15:07 Pazartesi #83

Cengiz GÖRAL
Yargıtay Kararı


Mesajı Gönderen: D_I_E_4_U:cLink:0365220

Ali Koç tazminat değil de helalleşme isteyecekmiş. Bana saçma geldi.Tazminat alamayız zaten.

Zamanında bu işleri çok güzel kurguladılar.

TFF´nin 3 temmuz dolayısıyla bize tek yaptırımı CL´ye göndermemek oldu‚ onun haricinde kişilere men cezası verdiler falan.

Yargıtay beraat kararını onadı ve biz bu kararla TFF´ye gittik ve hakkımız istedik.

1. Tahkim kararlarına karşı hakkımızı arayacağımız bir merci yok‚ çünkü yine güzel bir kurgu ile TFF Tahkim kararlarını Anayasa mahkemesi kararı ile yargıya kapattılar. Malum o zamanki kararları tahkim kurulu onadı ve kesinleşti.

2. TFF bize diyecek ki zaten konu yargıya kapalı fakat sizi biz men etmedik‚UEFA almadı ki zamanında bunu da kurguladılar. Mektuplaşmaları falan hatırlayın‚ Lütfi şerefsizi bu işi çok güzel organize etti.

3. UEFA´ya gideceğiz onlarda diyecek ki‚ sizin ceza hukuku açısından beraat etmeniz bizi ilgilendirmez‚ hatta sizin zamanında idda ettiğiniz gibi‚ delillerin kanunlara aykırı toplanmış olması da bizi ilgilendirmez‚ biz delil varmı ona bakarız ve o delil üzerinden yargılama yaparız ki bunları zaten dediler. UEFA ile olan bütün davalarımızı kaybettik.


Yani bu davaların onanması tazminat açısından bir şey değiştirmeyecek‚ diye düşünmekteyim.

NOT: UEFA nezdinde bu durumu değiştirecek durumlardan bir tanesi‚ özellikle sportif yargılamaya konu olan tapelerin‚ sahte ve üzerinde oynanmış olduğuna dair mahkeme kararı alınmasıdır. Fakat bu işte zamanında bir takım şerefsizler tarafından organize edildi ve tapelerin orjinalleri imha edildi.

  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.[10]