Yargıtay Kararı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Yargıtay Kararı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]
05.06.2019 02:40 Çarşamba Konu Puanı: 0

sadikyarim
Yargıtay Kararı

Adli tatil ne zaman diye düşünmeme sebep olan kararlardır. Zaten yaz dönemi izinlerde başladı. Bu ara bir atama kararnamesi falan yayınlandı. Davaya bakan kimlerdi onlar nereye gitti gibi sorular var. Ben bazı davaların bir mübaşirin dosyayı yıllarca saklayıp zamanaşımına kadar götürdüğü hikayelerini de dinlemiştim. Şimdi yargı digitalleşti ama bir filmler dönüyor. Sonbahardan sonra en erken açıklanır diyebiliriz. Bundan önce adli tatilin başlayacağı 20 temmuza kadar 40 gün var. Bu kırk günde sürpriz olabilir. Ondan sonrası devletin işleyişine kalmış.
2020 yılbaşından sonrası için o zaman yorum yaparım.

06.06.2019 23:24 Perşembe #55

sdt1
Yargıtay Kararı

bizim cilemiz daha uzun süre bitmez...

07.06.2019 08:36 Cuma #56

sadikyarim
Yargıtay Kararı

Dün Berat Albayrak´ın 2010 2011 şampiyonu Trabzonspor olarak ifade etmesi ile bu davanın kolay kolay bitmeyeceği ortaya çıkmıştır. Bayram ziyaretine gidip‚ kulüp formasını giyip şampiyon olduğumuz sezonun aynısı gibi ifadelerle Fenerbahçelilerin sabrını ölçüyorlar. Bakalım yönetim bu ifadeye cevap verecek mi?

07.06.2019 15:37 Cuma #57

günther
Yargıtay Kararı

bundan sonra Yargıtay kararının çıkmadığı her gün Albayrak a yazar.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]