Büyük Fenerbahçenin‚ Büyük Taraftarı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe´nin Adalet Yolundaki Savaşı - Büyük Fenerbahçenin‚ Büyük Taraftarı

Paylaş 
Sayfa: [1]
03.07.2018 01:02 Salı Konu Puanı: 0

PaScHaM
Büyük Fenerbahçenin‚ Büyük Taraftarı

Türkiye Cumhuriyeti ve spor tarihimizin en alçak kumpaslarından biri olan‚ 3 Temmuz Şike Kumpasının üzerinden tam 7 yıl geçti.

Eski Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve eski yöneticilerimizin özgürlüklerinin gaspıyla başlayan‚ sonrasında kulübümüze maddi manevi sayısız hasar veren bu süreç içerisinde‚ Fenerbahçenin en önemli gücü‚ dünyanın en güzel taraftarının canı pahasına ortaya koymuş olduğu özgürlük mücadelesi oldu. Fenerbahçesine sahip çıkan binlerce Fenerbahçeli‚ yıllarca gözyaşı döktü‚ üzüldü‚ ancak avazı çıktığı kadar bağırmaktan da geri durmadı Fenerbahçe YIKILMAZ diye

Ancak Fenerbahçeli‚ kendisine yaşatılan zulmü hiçbir şekilde unutmamıştır ve unutmayacaktır. Bizler‚ Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri olarak‚ kulübümüzü sürekli olarak yıpratan ve milyonlarca Fenerbahçelinin son 7 yıldır bir an önce sonuçlanmasını beklediği Yargıtay sürecinin artık beraatle son bulmasını‚ tertemiz kulübümüzün kamuoyu vicdanında tescillenmiş olduğu masumiyetinin‚ Yargıtay nezdinde de gerçekleşmesini bekliyoruz.

Camiamızın‚ 3 Temmuz ile ilgili tüm beklentilerinin sonuna dek farkındayız ve Fenerbahçenin gasp edilen hakları‚ maddi kayıpların telafisi için tüm hukuki hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yargıtaydan çıkacak olan beraat kararıyla birlikte‚ gereken tüm hukuki girişimler‚ yine camiamızın bizlere vereceği enerji ile başlatılacak.

Kumpasın 7.yılında‚ Fenerbahçeye kast eden tüm şahıs ve kurumlardan hesap sorulacağını yineliyor‚ tüm camiamıza saygılarımızı sunuyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ


  
12.09.2018 16:51 Çarşamba #1

burakavman
Büyük Fenerbahçenin‚ Büyük Taraftarı

7. yılda bitiyor 8e gireceğiz yakında bence bir şekilde kamu oyu oluşturmalıyız stadda pankartla FBTV de bu konudan hep bahsederek gündemde tutarak.


  
15.09.2018 13:54 Cumartesi #2

FBamigo
Büyük Fenerbahçenin‚ Büyük Taraftarı

Ulkenin basinda olan sahislar bu konu ile fazla ilgilenmiyor. Millet birbirine sayip sovsun feto kumpasi icin onlar icin hava hos cogu oy kaybedecek diye siciyor...


  
19.09.2018 00:33 Çarşamba #3

gunaysson24
Büyük Fenerbahçenin‚ Büyük Taraftarı

pardon bende gece gece aklıma düştü yine‚ kime neye ne zaman hesap soracagız ? nerde lütfü herifi ‚ nerde acıbademin mehmet ali si ? kaç sene sonra hakkımızı aramayı deneyecegiz ?
elin itleri o kadar inceleme yerken cl ye gidiyor ‚ 8 takımlı ilk torbadan 7 tane bomba gibi takımdan sıyrılıp çöp bir moskova ile denkleştirilen itler milyon euroları cebe indiriyor

bizde en az 3 sene bu milyon eurolardan mahrum bırakıldık .
hiç mi içerlenen yok ‚ hiç mi niyet yok birilerine hesap sormaya ?

bizmiyiz bu dünyanın tek takıntılı insanları ? size hava hoşken biz niye dertleniyoruz off ki of...
naralar atıyordun aziz bey ‚ hesap sormadan gitmem diye ‚ neredesin sende 3 aydır ?

Mesaj gunaysson24 tarafından düzenlenmiştir...


  
Paylaş 
Sayfa: [1]