Ömer Faruk Beyaz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Akademi - Ömer Faruk Beyaz

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
19.03.2022 15:47 Cumartesi Konu Puanı: 0

ElEmperador
Ömer Faruk Beyaz

Yüklenilecek birşey yok.
Kendisi Fenerbahçe futbolcusu olmadığından başlık kapanabilir.

04.04.2022 19:41 Pazartesi #28

Makenzi
Ömer Faruk Beyaz

kendisi Fenerbahçeli olamayacak kadar meymenetsiz bir sıfata sahip‚

eşyanın tabiatı gereği muhakkak yolu gs‚ bjk veya ts ile kesişecektir‚

tek faydasının‚ o "aksi" tipi ve Fenerbahçe´den kaçarcasına gitmesiyle kendisinden daha yetenekli‚ cesur ve Fenerbahçeli Arda Güler´in yolunu açması olduğunu düşünüyorum...

bazılarının faydası da böyle oluyor.

06.04.2022 11:49 Çarşamba #29

Isis
Ömer Faruk Beyaz

Hakkındaki en son paylaşılan video buymuş. Çalım yeteneği yüksek. Tekniği iyi. Ama paslarında bi gariplik var videoda. Hızını‚ şiddetini ayarlayamıyor gibi duruyor. Biraz o dağınık hal Mert Hakan Yandaş´ı anımsattı bana.

http://www.youtube.com/watch?v=peKNHn73VHI

Yetenekli ve genç bir oyuncu. Yukarkıdaki mesajda olduğu gibi buraya gelir‚ o kulüplerden birisi de Başakşehir falan olabilir.

İş yapmayacak bir adam olduğunu düşünmüyorum ama fiziki olarak bizim Rossi kadar bile dayanamaz gibi duruyor şu anda.

Ayağı temiz. Oyun görüşü yerinde gibi...ama pas şiddeti ve tercihi konusunda yolu var anlaşılan.

Avrupa´da kalırsa oyunu daha iyi öğrenir.
buraya gelirse daha çok para kazanır.
Her iki senaryoda da güçlenmezse başarısız olur.

Benim çıkarımım bu şekilde şu yukarıdaki videodan.

02.05.2022 23:17 Pazartesi #30

ousta
Ömer Faruk Beyaz

Önümüzdeki sene muhtemelen Türkiye liginden bir takıma kiralanır. Açıkçası ben bu çocukta hiçbir zaman büyük bir yıldız adayı ışığı görmedim. Ama yeteceği var‚ kuvvetlenirse iyi bir 8 numara olur.
Gitmesi isabet oldu. Ardanın önü açıldı.

30.06.2022 16:41 Perşembe #31

Isis
Ömer Faruk Beyaz

bizim futbolcumuz değil artık ama 18 yaşında. bence 23 24 yaşında falan etkili bi oyuncu olacaktır. saçma sapan kariyer kararlarına devam etmezse tabi...

bireysel‚ topla yeteneği iyi malum. şu videoda toptan da daha hızlı ayrılır bi havası var gibi önceki hallerine nazaran. bu da olumlu.

01.07.2022 23:11 Cuma #32

hakankary
Ömer Faruk Beyaz

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0000093

bizim futbolcumuz değil artık ama 18 yaşında. bence 23 24 yaşında falan etkili bi oyuncu olacaktır. saçma sapan kariyer kararlarına devam etmezse tabi...

bireysel‚ topla yeteneği iyi malum. şu videoda toptan da daha hızlı ayrılır bi havası var gibi önceki hallerine nazaran. bu da olumlu.

Ömer´in asıl sorunu topla buluşamaması‚ yani sahada kaybolması. Böyle sadece topla buluştuğu dakikaları koyunca aldatıcı oluyor. Arda ise sürekli oyunun için çok daha iyi pozisyon ve sorumluluk alıyor.

13.10.2022 16:06 Perşembe #33

305kd
Ömer Faruk Beyaz

Mesajı Gönderen: hakankary:cLink:0000094

Ömer´in asıl sorunu topla buluşamaması‚ yani sahada kaybolması. Böyle sadece topla buluştuğu dakikaları koyunca aldatıcı oluyor. Arda ise sürekli oyunun için çok daha iyi pozisyon ve sorumluluk alıyor.

Arda bu şekilde giderse ya Merih gibi kaçıp kurtulacak ya da Pendikspora falan kiralanacak.

20.10.2022 10:49 Perşembe #34

Isis
Ömer Faruk Beyaz

Mesajı Gönderen: hakankary:cLink:0000094

ardayla karşılaştırmadım. çok anlamsız bana sorarsan böyle karşılaştırmalar.
ömeri de bu görüşü konuşacak kadar izlemedim.
ama 17 18 yaşında yarım yamalak halleri değil 24 25 yaşlarında olgun halleri futbolcuların daha anlamlı.
bırak ömeri‚ herhangi bir genç oyuncu disiplinli ve çalışkan ise bir seviyeye ulaşabilir. daha yetenekli olup da hem çalışkan ve disiplinli ise zaten orta seviye takmaların radarına giriyorlar.

"çalışmayı" öğretmemişlerdir muhtemelen bizim alt yapılarda. oralarda en azından doğru çalışmayı öğrenmişse kar kalır yanına...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]