Ömer Faruk Beyaz
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Akademi - Ömer Faruk Beyaz

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
25.03.2021 14:22 Perşembe Konu Puanı: 0

kapisre
Ömer Faruk Beyaz

Mesajı Gönderen: Artvin1907:cLink:0000077

gs hem salih hem de ö. faruk´un peşinde bir yönüyle Fenerbahçe´den intikam alma derdinde sanırım. Futbolcuların kendi tercihi olur giderlerse bir şey diyemem ama bu işler hep kısmet‚yani bizde oynarken oraya gidip kısmen başarılı olan da var orada oynarken bize gelip başarılı olan da bunların tam tersi durumda olanlar da.... çok da takılmamak lazım‚ gidene dur denmiyor herkes iyi kötü yaşayacağı şeyleri kendi tercih ediyor... yeri geliyor bakıyorum aynı eleştiriler her takım için var‚ senin tavuğun ona kaz görünüyor ama elindeki kazı değerlendiremiyorlar coğunlukla

orda oynarken bişi olmayıp da bizde başarılı olan yok maalesef.
Orda başarılı olup bize gelen‚ bizde de başarılı olanlar var.
Bizim keşfedip de başarılı hale getirdiğimiz bir yetenek olamadı şimdiye kadar.
Bizden gidip başarılı olanların arkasından hayret içinde bakıp hakaret etmekten ‚ onları vefasızlıkla suçlamaktan başka bir şey gelmiyor aklımıza.
Özeleştiri gibi bir kötü alışkanlığımız yok elhamdulillah.
Bu çocuklar başka yerde neden başarılı olurlar?
Bizde oynadıkları çim aynı‚ ayakkabılar da .
Aldıkları paralar da başarılı oldukları yerlerden daha fazla.
Peki bunların dertleri ne?
Neden bize nankörlük ediyorlar?
Bu soruya ´tek suçlu çaycı muharremdir´ den başka cevap bulamıyorum.
Genç oyuncuya hata yapma lüksü vermeyen‚ oyuncunun ve onu oynatan hocanın arkasında durmayan‚ 2 maçta çöp ilan eden‚ oyununu geliştirmesi ile ilgilenmek yerine oyuncunun kilosu‚memesi veasire ile uğraşan taraftar gruplarının bunda suçu olacağına ihtimal bile vermiyorum.
Herşey bu çocukların elinde zaten.
İçinde bulundukları durumda‚ kriz ve haksızlık karşısında nasıl baş edeceklerini bilmeleri gereken tecrübede olmaları gereken 18li‚ 20´li yaşlarda kazık kadar çocuk bunlar.
İlla her birine montör tahsis edilip mental training mi yaptırılacak?
Psikolojileri ve motivasyonları ile mi ilgilenilecek?
Ne gerek var?
Çöp diye kovalarsın.
Gelsin yenisi dersi.
Yeni geleni de kovalarsın.
Sonra bize gelenler oynamak istemiyor.Kanları bozuk ´ diyerek vicdan temizlemesi yaparsın.
Hayat devam eder.

25.03.2021 14:30 Perşembe #19

kapisre
Ömer Faruk Beyaz

Bu arada ufak bir dip not:
Ömer beyaz yetenek ve fizik olarak trabzonlu abdülkadirden deö cinconlu keremden de çok daha iyi bir yetenek.
Abdülün aldığı sürelere ve seyirci destegine bir bakın.
kerem´in arkasındaki TD desteğine bakın.
bir de bizim ömere yaptığımız çöp muamelesine.
siz genö bir yetenek olsanız hangi takımı tercih ederdiniz?
Formasına aşık olduğunuz takımda çöp muamelesi görmeyi ve klubede çürümeyi hangimiz göze alırdık.?

28.03.2021 23:04 Pazar #20

3435

Emre bence omere bizde kal ben td oldugumda sana sure vericem dedi ama omer boyle birseyin olacagina ihtimal vermedi gitmek istedi

14.04.2021 12:28 Çarşamba #21

mogura
Ömer Faruk Beyaz

ben çocuğa kızmıyorum. Hollanda ümit milli takımının 10 numarası bizde. çocuğun durumu ortada. iyi yaptı kaçıp kendini kurtararak.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]