NTV Spor kapanıyor.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu - NTV Spor kapanıyor.

Paylaş 
Sayfa: [1].2
27.06.2017 16:59 Salı Konu Puanı: 0

tolga73
NTV Spor kapanıyor.

Bir çok yerde haberi çıktı.
NTV Spor kapanıyor.

Eurobasket 2017 NTV´den yayınlanacakmış. NTV´nin yayın akışı yetmeyecektir muhtemelen bir kanal ile anlaşırlar. (muhtemelen TRT)

Orada görev yapan basın emekçileri adına üzüldüm.

27.06.2017 17:18 Salı #1

legend23
NTV Spor kapanıyor.

8taş düşünsün
bütün programları 8taş´ı yalama üzerine kuruluydu

27.06.2017 22:36 Salı #2

fatihseker
NTV Spor kapanıyor.

FB TV de bile tüm avrupa liglerinin özet görüntüleri var. Ntvspor en son ne zaman Premier League den maç özeti yayınlamış acaba.

27.06.2017 23:21 Salı #3

TurQich
NTV Spor kapanıyor.

9 aydir kapaniyor haberleri cikiyor. Adamlar daha onceden yalanlamisti. Buna ragmen soylentilerin devam etmesi ilginc.

Ntv spor´un kapanmasi Turk sporu icin kayiptir.
Dogru haber deyince ilk bakilan kaynaklardan biri.
Seviyeli‚ duzgun‚ kaliteli Turkiye´de baska bir kanal tanimiyorum. Bugun yardim gerekiyor deseler dusunmeden uc bes kurum gonderirim. Ama ben sahsen kapanacagina inanmiyorum. Boyle bir durumda Ntv spor gibi bir kanalin talibi zaten cok olur.

Mesaj TurQich tarafından düzenlenmiştir...

28.06.2017 14:21 Çarşamba #4

Sebastian39
NTV Spor kapanıyor.

17 temmuz diyorlar galiba kapanış için.Ne kadar doğru bilemem.

29.06.2017 09:27 Perşembe #5

LORD LUCIFER
NTV Spor kapanıyor.

tv8 sipor olacak sanırım..

29.06.2017 10:45 Perşembe #6

OzgurKurt
NTV Spor kapanıyor.

Yani 24 saat yayın yapan Spor kanalı Avrupa maçlarının bile özet görüntülerini veremiyor.

1980´lerin sonunda çocukluğumda TRT daha güzel Avrupa´dan futbol programları yapıyor idi.

29.06.2017 16:28 Perşembe #7

Isis
NTV Spor kapanıyor.

1 2 haft kadar evvel bu işlerin içinde olan bir arkadaşım söylemişti bana.
çok üzüldüm açık söyleyeyim.

29.06.2017 19:37 Perşembe #8

TR-CaPTaiN
NTV Spor kapanıyor.

Güntekin Onay ve Emek Ege´nin olduğu Gol programı‚ Serdar Ali‚ Mehmet Ayan´lı Kırmızı Çizgi‚ Nebil Evren´li 90+ ve sabahları Spor Servisi gayet güzel programlardı. Üzülürüm açıkçası. Emre Bol´lu‚ Turgay Demir´li ASpor seviyesine inmesin izleyiciler.

Paylaş 
Sayfa: [1].2