Serdar Ali Çelikler - Ali Yıldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu - Serdar Ali Çelikler - Ali Yıldırım

Paylaş 
Sayfa: [1]
10.11.2017 12:12 Cuma Konu Puanı: 0

TR-CaPTaiN
Serdar Ali Çelikler - Ali Yıldırım

Aziz Beyin asıl problemi Kocamandan öte kardeşi


Fenerbahçelilerin bu günlerde en çok muhattap olduğu soru yine Ne olacak bu Fenerbahçenin hali? sorusu. Yıllar öncesinde kalmış olması gereken bu soru öbeği‚ son 4-5 yılda yine hortladı. Ama bilhassa son haftadaki‚ Geleneksel İstifa Oyunları kapsamında Kocamanın yarım ağız çıkışıyla iyice arttı. Tüm Fenerlilerin ağzında Kocamandan; Aziz Başkandan şikayet var. Ama bence asıl önemli problem noktasından biri gözden kaçırılıyor; başkanın kardeşi Ali Yıldırım. Bana göre Fenerbahçenin fevkalade kötü yönetilen futbol şubesinin bu kadar olumsuz gitmesinin en büyük nedeni Ali Yıldırım.

Bir kere küçük Yıldırım‚ futboldan ağabeyi kadar bile anlamıyor. Anlasa‚ Kocamanın son istifa tiyatrosundan sonra uçakta bazı futbolculara Hocayı sizler yediniz diye çıkışmaz. Fenerli oyuncuların kapasitesinin bu kadar olduğunu bilir.

İkincisi Aykut Kocamanı büyük hoca falan sanmaz. Ama daha da vahimi Ali Yıldırım ne zaman gelse muhakkak birilerinin kellesi gidiyor. Ali-Aykut ikilisi başkanı gaza getirip Alexin yenme operasyonunu bizzat yöneten ikilidir. Aynı Ali Yıldırım‚ Canerin Fenerbahçeden kopmasına yol açan olaylar zincirinin ilk noktasıdır. Bugün F.Bahçe yönetimi içinde Ali Yıldırımın icraatlarının yanlış olduğunu; başkanı yanlış yönlendirdiğini düşünenler vardır ve haklıdırlar. F.Bahçenin son şampiyonluğunun Ali Yıldırımın futbol şubesinde olmadığı yıl olması da tesadüf değildir.

Ha keza başkanın 2 kez kendisini gönderdiği de malumdur. Alexin ayrılırken yaptığı son basın toplantısındaki Başkana saygı duyuyorum çünkü haksız olduğunu düşündüğüm konularda bile yüzüme konuştu. Ama kardeşi ile teknik direktör hep arkamdan konuştular cümlesi de yerli yerinde duruyor. Ali Koçla girişilen büyük yarışta kendisine puan kaybettirecek olaylara tahammülü olmayan Aziz Başkana en başta futbol şubesini kardeşinden almasını öneririm.

KOCAMANIN YANDAŞ MEDYASI BAŞKANI SUÇLUYOR

Türkiyede son 10 yıldaki Fatih Terim de dahil Aykut Kocaman kadar çok desteklenen başka isim yok. Kendisi F.Bahçe tarihinin başkan-yönetim ve Fenerbahçe medyası tarafından en çok desteklenen ismidir. Başkanın kardeşi zaten kankası. Şimdi bu duruma rağmen Kocamanın her dönemi sürekli şikayetle geçiyor. Alexi istemiyor. Onu istemiyor‚ bunu istemiyor... Yandaş medyasına bakarsak bu sene de istemedikleri değil‚ istedikleri yapılmamış. Dinleyen de‚ Aziz Yıldırım yok canı ile tam 10 tane yeni futbolcu alıp emrine sürmemiş sanır. Görüp duyan da sanki Ali Yıldırım ile hemen her kararı birlikte almadılar sanır. Eskiden de vardı ama bu sene çok bariz‚ Kocamanın yandaş-candaş-yoldaş medyası; sanat sevici kankaları ve G.Saraylı dostları‚ ittifakla Aziz Yıldırımı eleştirip hocalarına laf ettirmiyorlar. Hiiiç kusura bakmasınlar‚ bu senenin faturası başkandan önce çok sevdikleri hocalarına ve kankası Ali Yıldırıma yazar. Aziz Beyin ödemesi gereken fatura 6 yıldır yerli yerinde duruyor zaten.

TAKIMI TOPLA VOLKAN GELDİYSE SEZON GİTTİ

Yani bir kulüp son 5 yıldır aynı hataları yapıp hiçbir sonuç almamasına karşın hala aynı ilkel yöntemleri uygulamakta bu kadar ısrar eder mi? Koskoca F.Bahçe‚ feza çağında hala‚ Sen üzülme hocam; biz yaptık biz düzelteceğiz hamaseti ile bugünlerde sıklıkla okuduğumuz ve okuyacağımız gibi makarna partileri ile yönetilebilir mi? Kestirmeden söyleyeyim; Takımı topla Volkan devri geldiyse sezon gitti demektir.


  
10.11.2017 20:32 Cuma #1

Ozzy
Serdar Ali Çelikler - Ali Yıldırım

bosverin bole devam etsinler.. fenerbahce nin iyiligi icin bu arkadaslarin boyle devam etmesi kadar iyi birsey yok‚ insallah akillanmazlar


  
Paylaş 
Sayfa: [1]