TV Spor Ekranı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu - TV Spor Ekranı

Paylaş 
Sayfa: 1....45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.55.56.[57]
11.01.2020 20:16 Cumartesi Konu Puanı: 0

eerol
TV Spor Ekranı

11 OCAK 2020 CUMARTESİ TV´De SporEkranı


FUTBOL

13:30 | TFF 2. Lig | Sarıyer - Pendikspor | Sarıyer Youtube

13:30 | TFF 2. Lig | Kömürspor - Manisa FK | TRT Spor HD

13:30 | Divan Kurulu | Galatasaray | GS TV

14:00 | Hazırlık Maçı | Feyenoord - B.Dortmund | Borussia Dortmund Youtube

15:00 | Hazırlık Maçı | Konyaspor - Bursaspor | Konyaspor TV / Bursaspor Youtube
15:30 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
15:30 | İngiltere Championship | Brentford - QPR | Bein Sports 4
17:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport
17:00 | Hazırlık Maçı | Union Berlin - Ferencvaros | Laola1 Web TV
18:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Burnley | S Sport Plus / Idman TV
18:00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Brighton | S Sport Plus
18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Southampton | S Sport / S Sport Plus
18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Norwich City | TRT Spor HD / IRIB Varzesh
18:00 | İngiltere Championship | Charlton Athletic - WBA | Bein Sports Max 2
18:00 | Hazırlık Maçı | Galatasaray - Adana Demirspor | GS TV / Galatasaray Youtube
19:00 | Hazırlık Maçı | B.Dortmund - Mainz | Borussia Dortmund Youtube
19:30 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - Lyon | Bein Sports Max 1
20:00 | İtalya Serie A | Lazio - Napoli | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya
20:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
22:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Nice | Bein Sports 4
22:00 | Fransa Ligue 1 | Metz - Strasbourg | Bein Sports Max 1
22:45 | İtalya Serie A | Inter - Atalanta | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya / IRIB Varzesh
23:30 | Portekiz Liga NOS | Vitoria Setubal - Sporting Lisbon | S Sport 2


BASKETBOL

13:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2 / TRT Spor 2

13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - Galatasaray | Tivibu Spor

14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Gelişim Koleji - Teksüt Bandırma | TBF TV Youtube

14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Elazığ Öİ - İzmit Bld. | TBF TV Youtube

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Türk Telekom | Tivibu Spor 2
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Mamak Bld. - Balıkesir BB | TBF TV Youtube
16:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bursa BB - Botaş Gelişim | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Düzce Bld. - Samsunspor | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Petkimspor | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Anadolu Basket | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Yalovaspor | TBF TV Youtube
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Teksüt Bandırma | Tivibu Spor 2
20:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - İTÜ | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
01:00 | NBA | Houston Rockets - Minnesota TW | S Sport / S Sport Plus



VOLEYBOL

15:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Ankara DSİ - İnkılap İÖO | Voleybol TV

16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - İzmir BB | Voleybol TV

17:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Sultan Spor - Kalecik Bld. | Voleybol TV

18:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Bahçelievler Bld. | Voleybol TV

19:15 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Almanya - Hollanda | Smart Spor HD / Spor Smart

22:45 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Polonya - Türkiye | teve 2



HENTBOL

15:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Üsküdar Bld. - İzmir BB | TRT Spor 2

18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Hırvatistan - Belarus | Bein Sports beIN Connect

18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Letonya - Hollanda | Bein Sports beIN Connect

18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Macaristan - Rusya | Bein Sports beIN Connect

20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Danimarka - İzlanda | Bein Sports beIN Connect

20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İspanya - Almanya | Bein Sports beIN Connect

20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Karadağ - Sırbistan | Bein Sports beIN Connect



TENİS


12:00 | ATP Cup | A.De Minaur - R.Nadal | S Sport

18:00 | ATP Doha | C.Moutet - A.Rublev | Bein Sports 4


BUZ HOKEYİ

21:00 | NHL | Buffalo Sabres - Vancouver Canucks | FOX Sports HD



  
12.01.2020 21:48 Pazar #505

eerol
TV Spor Ekranı

12 OCAK PAZAR






  
13.01.2020 16:22 Pazartesi #506

eerol
TV Spor Ekranı

13 OCAK PAZARTESİ





  
14.01.2020 11:49 Salı #507

eerol
TV Spor Ekranı

14 OCAK SALI

TV DE SPOR EKRANI







  
15.01.2020 20:26 Çarşamba #508

eerol
TV Spor Ekranı


15 OCAK 2020 ÇARŞAMBA TV´De SporEkranı



FUTBOL

16:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | A.Alanyaspor - Kasımpaşa | A Spor

17:00 | İtalya Kupası | Fiorentina - Atalanta | TRT Spor HD

18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | BB Erzurumspor - Beşiktaş | A Spor

20:00 | İtalya Kupası | Milan - Spal | TRT Spor HD

20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Ç.Rizespor - Galatasaray | ATV
21:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - Reims | Bein Sports beIN Connect
21:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Rennes | Bein Sports 4
21:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Numancia | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Huesca - Tenerife | La Liga 123 Youtube
22:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Lugo | La Liga 123 Youtube
22:45 | İtalya Kupası | Juventus - Udinese | TRT Spor HD
22:45 | İngiltere FA Cup | Manchester Utd - Wolves | Varzish Sport / İdman TV
23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh
23:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Mirandes | La Liga 123 Youtube



BASKETBOL

17:00 | Euroleague Kadınlar | Ekaterinburg - Venezia | FIBA TV

18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - USK Prague | FIBA TV

19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - BLMA | FIBA TV

20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Baskonia | Bein Sports 3

20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Fenerbahçe | FIBA TV
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Gaziantep Basket - VEF Riga | Ajansspor
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Türk Telekom - Manresa | S Sport Plus
20:00 | Eurocup | Galatasaray - Lietuvos Rytas | S Sport Plus / S Sport 2
21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Zalgiris Kaunas | Bein Sports Max 1
22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Bayern Münih | Bein Sports 3
22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - TTT Riga | FIBA TV
22:00 | Eurocup | MoraBanc Andorra - Tofaş | S Sport Plus
22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Anwil Wloclawek - Hapoel Jerusalem | FIBA ŞL Youtube
22:45 | Eurocup | Virtus Bologna - Darüşşafaka | S Sport Plus / S Sport 2
23:00 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Nadezhda | FIBA TV



VOLEYBOL

14:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Saint Joseph - Milas Bld. | Voleybol TV

16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Tofaş Spor - Afyon Bld. | Voleybol TV

16:00 | TVF Erkekler 2. Lig | TFL Altekma - Kula Bld. | Voleybol TV

17:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Hatay BB | Voleybol TV

22:30 | İtalya Kadınlar Voleybol Ligi | Monza - Imoco Conegliano | Smart Spor HD



HENTBOL

16:00 | Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası | İzmir BB - Yalıkavak | TRT Spor 2

20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İzlanda - Macaristan | Bein Sports Max 2

22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Rusya - Danimarka | Bein Sports Max 2


DİĞER SPORLAR

16:15 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport

15:00 | Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası | 2.Gün | Türkiye Boks Federasyonu Youtube

10:00 | Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası | Antalya | Türkite Kick Boks Federasyonu Youtube

16:00 | Snooker Masters | 4.Gün | Eurosport 2

17:50 | Snooker Masters | 4.Gün 2.Yayın | Eurosport

21:45 | Snooker Masters | 4.Gün Akşam | Eurosport

14:50 | Snowboard Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport





  
16.01.2020 20:18 Perşembe #509

eerol
TV Spor Ekranı

16 OCAK 2020 PERŞEMBE TV´De SporEkran


FUTBOL

18:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Antalyaspor - Göztepe | A Spor

20:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Trabzonspor - Denizlispor | A Spor

21:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Racing Santander | La Liga 123 Youtube

22:00 | İspanya La Liga 2 | Girona - Extremadura | La Liga 123 Youtube

22:55 | Fransa Kupası | Pau - Bordeaux | Bein Sports 2

23:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube

23:15 | İtalya Kupası | Parma - Roma | TRT Spor HD



BASKETBOL

20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Real Madrid | Bein Sports 4

20:00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Uni Girona | FIBA TV

20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Barcelona | Bein Sports 3

22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - Famila Schio | FIBA TV

22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Olimpia Milano | Bein Sports 4



VOLEYBOL

18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Sultan Spor | Voleybol TV

22:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Verona - Perugia | Spor Smart / Smart Spor HD



HENTBOL

16:00 | Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası | Muratpaşa Bld. - Üsküdar Bld. | TRT Spor 2

18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İspanya - Çekya | Bein Sports Max 1

20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Hırvatistan - Avusturya | Bein Sports Max 1

22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Belarus - Almanya | Bein Sports Max 1



  
18.01.2020 00:02 Cumartesi #510

eerol
TV Spor Ekranı

17 OCAK 2020 CUMA TV´De SporEkranı


FUTBOL

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Menemenspor - Giresunspor | Bein Sports Max 1

20:00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Konyaspor | Bein Sports 1

22:00 | Portekiz Liga NOS | Porto - Braga | IRIB Varzesh

22:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - B.M.Gladbach | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Varzish Sport / Match TV Rusya

22:45 | İngiltere Championship | Fulham - Middlesbrough | Bein Sports 4
23:00 | İspanya La Liga | Leganes - Getafe | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport
23:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Malaga | La Liga 123 Youtube
23:05 | Fransa Kupası | Granville - Marsilya | Bein Sports 2
00:15 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Benfica | S Sport Plus / S Sport 2



BASKETBOL

13:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Nesibe Aydın - Bosna 34 | TBF TV Youtube

20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Baskonia | Bein Sports 3

20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Valencia Basket | Bein Sports 4

20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Asvel Villeurbanne | beIN Sports Haber

20:30 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - İzmir BB | TRT Spor 2

21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Alba Berlin | Bein Sports beIN Connect

21:30 | THY Euroleague | Olympiakos - Bayern Münih | Bein Sports Max 1

22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3


TENİS

08:30 | WTA Hobart | S.Zhang - V.Kudermetova | Bein Sports Max 2

10:30 | WTA Hobart | H.Watson - E.Rybakina | Bein Sports Max 2

11:00 | WTA Adelaide | A.Barty - D.Collins | Bein Sports Max 1


VOLEYBOL

15:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Kale 1957 | Voleybol TV

16:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Edremit Bld. - Bolu Bld. | Ege Türk TV

18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Fenerbahçe Opet | TRT Spor 2


HENTBOL

18:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Slovenya - İzlanda | Bein Sports beIN Connect

20:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Norveç - Macaristan | Bein Sports beIN Connect

22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Portekiz - İsveç | Bein Sports beIN Connect



DİĞER SPORLAR

12:20 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport

15:00 | Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası | 4.Gün | Türkiye Boks Federasyonu Youtube

15:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre 2.Yayın | Eurosport

17:00 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport



  
18.01.2020 16:38 Cumartesi #511

eerol
TV Spor Ekranı

18.01.2020 CUMARTESİ TV´de FUTBOL..



13.30 Pendikspor - Samsunspor TRTSpor

14.00 Alanyaspor - Kayserispor BeinSports2

14.00 Ümraniyespor - Altay BeinSportsMax1

15.00 Levante - Alaves LaLiga TV Bar

15.30 Watford - Tottenham SSport

15.30 Queens Park Rengers - Leeds United BeinSports4

16.30 Adanaspor - Akhisarspor BeinSportsMax1

17.00 Başakşehir - Yeni Malatya BeinSports1

17.00 Lazio - Sampdoria BeinSports3

17.30 Augsburg - Borusdia Dortmund SSport2

17.30 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt SSportPlus

18.00 Arsenal - Sheffield United TRTSpor-SSportPlus

18.00 Manchester City - Crystal Palace SSport

18.00 West Ham United - Everton SSportPlus

18.00 Real Madrid - Sevilla SporSmart - http://youtube.com/DSmartDunyasi

18.00 Birmingham City - Cardiff City BeinSports4

19.00 Altınordu - Hatayspor BeinSportsMax1

20.00 Gaziantep - Fenerbahçe BeinSports1

20.00 Sassuolo - Torino BeinSports3

20.30 Newcastle United - Chelsea SSport

20.30 Osasuna - Valladolid SporSmart

20.30 Leipzig - Union Berlin SSport2

20.30 Guingamp - Lens BeinSports4

21.45 Feyenoord - Heerenveen UçanKuşTV

22.45 Napoli - Fiorentina BeinSports3

22.55 Nantes - Lyon BeinSports3

23.00 Eibar - Atletico Madrid SporSmart





  
19.01.2020 18:36 Pazar #512

eerol
TV Spor Ekranı

18 OCAK 2020 PAZAR

TV´De SporEkranı


FUTBOL

08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - CC Mariners | My FootbALL Youtube

10:30 | Avustralya A Ligi | WS Wanderers - Perth Glory | My FootbALL Youtube
13:00 | TFF 3. Lig | Artvin Hopa - Kızılcabölükspor | YouTube
13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Manisaspor | Altaş TV Ordu
13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - Kasımpaşa | FB TV
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Göztepe | Bein Sports 1
13:30 | TFF 3. Lig | Payasspor - Ağrı 1970 | TRT Kürdi
13:30 | TFF 2. Lig | Ankara Demir - Kahramanmaraş | TRT Spor HD
13:30 | TFF 2. Lig | Çorum FK - İnegölspor | Burada TV
14:00 | İspanya La Liga | Mallorca - Valencia | Spor Smart / Smart Spor HD
14:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Alcorcon | La Liga 123 Youtube
14:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - BB Erzurumspor | Bein Sports Max 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Keçiörengücü - Eskişehirspor | Bein Sports Max 2
14:30 | İtalya Serie A | Milan - Udinese | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
15:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Birmingham - Manchester City | The FA Player
15:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Manchester Utd - Tottenham | The FA Player
15:00 | İngiltere Championship | Nottingham Forest - Luton Town | Bein Sports 3
16:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Real Sociedad | Spor Smart / Smart Spor HD
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Denizlispor | Bein Sports 1
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Osmanlıspor | Bein Sports Max 1
16:30 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Sparta Rotterdam | S Sport Plus
17:00 | İtalya Serie A | Bologna - Verona | Bein Sports Max 2
17:00 | İtalya Serie A | Brescia - Cagliari | Bein Sports 4
17:00 | İtalya Serie A | Lecce - Inter | Bein Sports 3 / CBC Sport
17:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Leicester | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Arsenal - Chelsea | The FA Player
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Everton - Reading | The FA Player
17:00 | Hazırlık Maçı | Dinamo Kiev - Legia Varşova | Dinamo TV Youtube
17:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Bayern Münih | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / IRIB Varzesh
18:00 | İspanya La Liga | Villarreal - Espanyol | Spor Smart / Smart Spor HD
18:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Cadiz | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Bristol City - Liverpool | The FA Player
18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | West Ham - Brighton | The FA Player
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Sivasspor | Bein Sports 1
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Bursaspor - Fatih Karagümrük | Bein Sports Max 1
19:30 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Manchester Utd | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
20:00 | İtalya Serie A | Genoa - Roma | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh
20:00 | Almanya Bundesliga | Paderborn - Leverkusen | S Sport Plus / S Sport 2
20:00 | Hollanda Eredivisie | Anderlecht - Club Brugge | S Sport Plus
20:15 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Huesca | La Liga 123 Youtube
20:15 | İspanya La Liga 2 | Racing Santander - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
20:30 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Celta Vigo | CBC Sport / Spor Smart / Smart Spor HD
22:30 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Almeria | La Liga 123 Youtube
22:30 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Girona | La Liga 123 Youtube
22:45 | İtalya Serie A | Juventus - Parma | Bein Sports 3 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
22:55 | Fransa Kupası | Lorient - PSG | Bein Sports 4
23:00 | İspanya La Liga | Barcelona - Granada | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport / Varzish Sport

BASKETBOL
14:00 | TBL All-Star | Yetenek Yarışması | A Spor
14:40 | TBL All-Star | 3 Sayı Yarışması | A Spor
15:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Adana Basket | FB TV / TBF TV Youtube
15:30 | TBL All-Star | Smaç Yarışması | A Spor
16:30 | TBL All-Star | Larkin Takımı - De Colo Takımı | A Spor
18:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Fenerbahçe Gelişim - Urla Bld. | TBF TV Youtube / FB TV
20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - Baskonia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
22:00 | NBA G-League | CP Skyhawks - Maine Red Claws | NBA G-League Twitch
23:00 | NBA | SA Spurs - Miami Heat | S Sport / S Sport Plus
23:00 | NBA G-League | Westchester - Capital City GG | NBA TV HD
04:00 | NBA | Denver Nuggets - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus

TENİS
03:00 | Avustralya Açık | Rod Laver Arena | Eurosport
03:00 | Avustralya Açık | Margaret Court Arena | Eurosport 2

VOLEYBOL
11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ankara Karşıyaka - Erzurum SL | Voleybol TV
13:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Maliye İhtisas - Akkuş Bld. | Voleybol TV
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Vakıfbank | TRT Spor 2
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Karayolları | Voleybol TV
15:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Anadolu Voleybol - Şiran Akademi | Voleybol TV
16:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Yeniköy Spor - Karacabey Bld. | Voleybol TV
17:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Halkbank | Voleybol TV
18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - Nilüfer Bld. | Voleybol TV

HENTBOL
16:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Portekiz - İzlanda | Bein Sports beIN Connect
17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Yalıkavak - Görele Bld. | TRT Spor 2
18:15 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Slovenya - Macaristan | Bein Sports beIN Connect
20:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Norveç - İsveç | Bein Sports beIN Connect

AMERİKAN FUTBOLU
23:05 | NFL Play-Off | Kansas Chiefs - Tennessee Titans | FOX Sports HD
02:40 | NFL Play-Off | SF 49ers - GB Packers | FOX Sports HD

ESPOR
14:00 | Espor Zula Süper Lig | Gamers OF - MODZ | Zula Youtube
15:30 | Espor Zula Süper Lig | Çamlıca ES - Galatasaray ES | Zula Youtube
17:00 | Espor Zula Süper Lig | Dark Passage - Bursaspor ES | Zula Youtube
18:30 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Espor - Beşiktaş ES | Zula Youtube
20:00 | Espor Zula Süper Lig | İstanbul Wild Cats - 1907 Fenerbahçe | Zula Youtube

DİĞER SPORLAR
12:05 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre | Eurosport
13:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İtalya | Eurosport 2
15:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İsviçre 2.Yayın | Eurosport
14:05 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
16:15 | Biatlon Dünya Kupası | Almanya 2.Yayın | Eurosport
10:00 | Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası | Antalya | Türkite Kick Boks Federasyonu Youtube
17:10 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
13:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Çekya | Eurosport 2
14:55 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Çekya 2.Yayın | Eurosport 2
11:15 | Kızak Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
16:00 | Snooker Masters | Final | Eurosport 2
21:45 | Snooker Masters | Final | Eurosport

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:35 | Spor Programı | Sporcu Vizesi | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
12:30 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
14:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
14:30 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
15:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
15:30 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
16:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
18:00 | Futbol Programı



  
Paylaş 
Sayfa: 1....45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.55.56.[57]