Ali KOÇ´un Soy ismi dışındaki başarıları ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Yönetim Forumu - Ali KOÇ´un Soy ismi dışındaki başarıları ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]
04.03.2017 11:01 Cumartesi Konu Puanı: 0

fbcsahin1907

Mesajı Gönderen: Faruk YAKUT:cLink:0275840

Neden susuyorsun be Ali Kaptan

dün bunu konuştuk arkadaşlarla

bende senin gibi düşünüyorum çıkıp cevap versin sert konuşsun v.s falan diye ama bir arkadaş dedi ki

futbolu izler gs lidir ama fanatik değildir

ya dedi Ali Koç çıkıp dedi kaale alınmayacak adama her seferinde cevap verir mi dedi ?

belirlimi bir planı programı vardır zaten çalışmalara başlamıştır bile o dedi

adam çıkıp adayım dedi mi ? dedi o zaman neden hala konuşmasını bekliyorsunuz dedi

dışarıdan bir göz olarak

sonra sakinliyorsun 5-10 dk adama haklı diyorsun

bende Ali Koç olsam 2018 de adayım dedikten sonra buna neden cevap vereyim kongre de adamı da delikanlıyı da görür tarihe karışır bir daha da adı anılmaz

saygınlığını bozmaya değmez

11.10.2018 18:50 Perşembe #73

Yakutski

bakıyorum o zaman benim eleştirmemi eleştirenler şimdi en karşıt olmuş ben ise Ali koça güveniyorum ve başarılı olmasını istiyorum Fenerbahçe için

12.10.2018 09:54 Cuma #74

fbcsahin1907

ne alaka ?

bende eleştirmişim seni ki gayet normal çünkü başlık zaten saçma‚sonuna kadar da Ali başkan a inanıyorum güveniyorum

şimdi sen buradan haklı olduğun fikrini çıkarıp burayı uplamışın ama bu başlık komple hatalı zaten

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]