ACİLEN ESKİ YÖNETİMDEN HESAP SORULMALI ‚DAVA VE İHRAÇ İÇİN ÇALIŞMA
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Yönetim Forumu - ACİLEN ESKİ YÖNETİMDEN HESAP SORULMALI ‚DAVA VE İHRAÇ İÇİN ÇALIŞMA

Paylaş 
Sayfa: [1]
25.07.2018 00:35 Çarşamba Konu Puanı: 0

eyb12

ACİLEN ESKİ YÖNETİM HAKKINDA DAVA VE İHRAÇ İÇİN ÇALIŞMA

Maalesef bu gece başkan Ali Koç´un açıkladığı üzere eski başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu kulübü batma noktasına getirmiştir.
Borç tam 621 milyon euro.

Ne yazık ki bu kutsal kulüp factoring şirketlerine peşkeş çekilmiş ‚ ne idüğü belirsiz arsalar ve gayrimenkullere yatırım yapılmıştır.

Eğer eski başkan tekrar seçilseydi kulübün iflası sonrası kayyum atanması veya arabın birine satılması kaçınılmazdı.

Milyonların göz bebeği Fenerbahçemizi bu hale getirenlerden acilen hesap sorulmalı ‚ kongre üyeleri eski yöneticiler hakkında ihraç başvuruları başlamalı bilahare kulüp tarafından dava açılmalıdır.

25.07.2018 02:18 Çarşamba #1

ülkümfener

Sizin de uykularınız kaçmış galiba tıpkı benim gibi

25.07.2018 07:59 Çarşamba #2

Fundus

Sadece ihraç da yetmez her bir harcamanın hesabı tek tek sorulmalı bunlardan.

25.07.2018 19:50 Çarşamba #3

Uche1907

Aziz ve Saz Ekibinin yurtici ve YURTDISI olmak üzere kac banka hesabi vardir ?

bunlardan kiminin hesap sahibi isimleri tamamen ad ve soyad farkli kisiler üzerine kayitli oldugu dogrumu yanlismi?

TC nin haberdar olmayip mesela INTERPOL gibi kurumlarin haberdar oldugu hesaplar posta kutusu sirketleri varmi yokmu?

Mesaj Uche1907 tarafından düzenlenmiştir...

01.08.2018 19:18 Çarşamba #4

eyb12

bazı kongre üyeleri ; kulüp disiplin kuruluna araştırma ve ihraç istemiyle dilekçe veriyorlar ...

Paylaş 
Sayfa: [1]