ALİ KOÇ KREDİSİNİ TÜKETİYOR!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Yönetim Forumu - ALİ KOÇ KREDİSİNİ TÜKETİYOR!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
08.10.2018 13:28 Pazartesi Konu Puanı: 0

jeeolog70

Forumda bakıyorum halen herkes Aziz Başkana sallıyor.

20 senelik başkanlığında kendisi hapisteyken bile futbol takımımız böyle rezil bir duruma düştü mü?

Comoli ve Cocuya nasıl bir kredi verilmişse artık yakında kulübün tapusunu da verecekler sanırım.

Cocu´nun‚ 5 para etmez Frey ve Reyes sahadayken Benzia‚ Soldado‚ Ekici‚ Topal gibi oyuncular yedekte kalması hele hele stoper adamı tutup orta saha oynatması akıllara zarar değil mi?

Adam resmen beni kovun diyor‚ Ali Başkan da kovmuyorum diye Kemal Sunal-Şener Şen repliği yapıyor.

Bu taraftar daha ne kadar sabredecek?

Ali Başkanın olağanüstü bir durum anlayışı anlaşılan Fenerbahçenin ligden düşmesi olacak?

Şaka gibi geliyor ama bu şekilde giderse ciddi ciddi Fenerbahçe küme düşecek.

Ali Koç yarın öbür gün telafisi mümkün olmayan bir zarar açacak gibi görünüyor.

Zararın neresinden dönerseniz kârdır derler ama başkan kendi kredisini de bitirmekte kararlı.

Mesaj jeeolog70 tarafından düzenlenmiştir...

08.10.2018 14:29 Pazartesi #1

ibrahim_fbL

Pendik faciası‚ ŞL´de çekilen sıfır...

İstediği kadar kredisini tüketsin; kongreyle gelen kongreyle gider...

08.10.2018 14:52 Pazartesi #2

jeeolog70

Pendik Faciası ve Şampiyonlar Ligindeki sıfır çekmeler de kulüp bir alt kümeye düşmedi.

Kupa maçlarında ve Şampiyonlar liginde yada avrupa kupalarında benzer durumları rakipler de yaşadı.

Bjk 8 yedi‚ köy takımına elenildi. Kupanın zaten çok da bir prestiji kalmadı.

Ancak mevcut durumda yedek kulübesindeki oyuncudan oynayan oyuncuya varana dek takım içinde bir huzursuzluk var. Herkes neyin ne olduğunu net bir şekilde görüyor.

Şimdi oyuncular mecbur ses çıkaramıyor ama bu sıkıntılar çözülmediği sürece bir yerde mutlaka patlak verir.

Bir de bir taraftar olarak benim nazarımda Ali Koç bitmiştir.

600 binlik Freye 2 milyon 700 bin euro verdiren‚ sezon başında yine Bursaspor Başkanının uyarısıyla başka bir trafsferde direkten dönülen bir durumu başımıza ören Comoli hala takımın başındaysa burada bir sorun var demektir.

Vladimir Beschastnykh transferi koskoca Sadettin Saranı yemedi mi?

Elin Fransızı kulübü dolandırıyor kimsenin gıkı çıkmıyor hayret!

08.10.2018 14:57 Pazartesi #3

fbcsahin1907

diğeri 20 senede kredisini tüketmediyse

en az 3 sene oturup bekleyeceksiniz

20 seneden sonra 4 ayda kimsenin kredisi falan bitmez

bu küme düşme demogojisi iyi tuttu heralde antu da

08.10.2018 14:59 Pazartesi #4

ibrahim_fbL

600 binlik Frey? Erzurum olayından bahsediyorsdan yalan...
Küme düştüğümüz yok liderle aramızda 10 puan var sadece...
Biz 11 puan geriden gelip şampiyon olmadık mı?
Destek olmayacaksanız‚ köstekte olmayın...
Gölge etmeyin yeter keza bize Fenerbahçe bayrağının gölgesi yeter...

08.10.2018 15:06 Pazartesi #5

Yolcum

Mesajı Gönderen: jeeolog70:cLink:0277413

Pendik Faciası ve Şampiyonlar Ligindeki sıfır çekmeler de kulüp bir alt kümeye düşmedi.
.......

Tamam şu an kötü durumdayız da‚ daha önümüzde bir sezon var. Küme düştüğümüz yalanı ne alaka...

08.10.2018 15:11 Pazartesi #6

jeeolog70

Frey yalan o yalan bu yalan hangisi doğru?

Çıkıp şu şöyledir diyen var mı?

Reyes bu takımda orta saha oynuyorsa ya takımınız harbiden 3. sınıf bir kadroya sahiptir yada hoca bu işten bir şey çakmıyordur.

Adam kovulmak için resmen mazeret arıyor. Ali Koç inatla takımın başında tutuyor.

Oynadığı 8 müsabakada 2 galibiyet alan adamı kovamayan bir yönetim zaten 3 yıl dolmadan da gitmez.

Ben de bu takım şampiyon olsun isterim ve başında kimin olduğu da umurumda değil‚ esas olan Fenerbahçedir.

Yalnız bu kadar yanlışı görüp faturayı oynamayan Volkana kesmekte neyin nesidir?

Atıf ve Dirarın olmaması olmasından daha iyi sözüm de yok. Ancak bu takıma bunca yıl hizmet etmiş adamı ya sezon başında gönderecektiniz yada bu şekilde göndermeyecektiniz.

Küme düşmez diyenlerle bir değişim olmazsa kulüpte Sivas maçından sonra da görüşmek isterim.

Akşam ki maç VAR sistemi çalışsa zaten yine 1-0 mağluptuk.

08.10.2018 15:23 Pazartesi #7

fbcsahin1907

bak ne yazmışsın

" Oynadığı 8 müsabakada 2 galibiyet alan adamı kovamayan bir yönetim zaten 3 yıl dolmadan da gitmez. "

o zaman neden başlık açıyorsun demek ki en az 3 sene bekleyeceksin

boşu boşuna başlık açmışsın ‚ bak gerek yokmuş kendin cevap vermişin zaten

08.10.2018 15:23 Pazartesi #8

atakansongul

Ali Koç u destekliyorum‚ Fenerbahçe düzlüğe çıkar.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4