Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Yönetim Forumu - YÖNETİM İSTİFA

Paylaş 
Sayfa: 1....20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.[32]
15.08.2019 01:54 Perşembe Konu Puanı: 0

nazarEth

Transfer döneminin bitmesini bekleyelim. Şu ana kadar yapılan seçimlerin mali tabloyla ilgisi olmadığını düşünüyorum. Rakipler aynı mali kısıtlarda çok daha iyi hamleler yaptı. Yönetimin beceriksizliği lig ilerledikçe açığa çıkacaktır. Bu sezon sonu taraftar vasat oyunculara büyük takım forması giydirilemeyeceğini başkan ve ekibine hatırlatır.

15.08.2019 17:15 Perşembe #280

mkgul27
YÖNETİM İSTİFA

geçen yıl açtığım sayfadan maalesef devam ediyorum. ben isterdim ki o yazdıklarımdan dolayı mahcubiyet duyayım ama maalesef durum öyle gözükmüyor şu an için
Ama sanki kulüpte Ali koç ve comolliden başkası yokmuş gibi görünüyor bir semih özsoy ara ara görünüyor o da basketten başka birşeyden anlamıyor sanırım sorun burada sn. Ali koç yönetimini yeniden seçmesi gerekiyor yoksa çok yorulup içinde boğulacak kendini de takımı da yakacak

22.08.2019 16:39 Perşembe #281

FBYucel
YÖNETİM İSTİFA

Harbi eskiden Başkan yerine dünyanın asbaşkanları masbaşkanlari yönetim kurulu üyeleri falan çıkardı televizyona‚ şimdi bi Ali Koç birde Semih.
Yahu seçimden sonra tek tek kürsüye çıkan kişiler nerde?

24.02.2020 13:35 Pazartesi #282

RAWAS
YÖNETİM İSTİFA

Bu yönetim Fenerbahçeye aziz efendi dönemindeki gibi zarar vermektedir. Acilen istifa etmeliler ve
olağanüstü kongre kararı almalılar‚ eğer Fenerbahçe´yi seviyorlarsa!

14.03.2020 21:59 Cumartesi #283

Cenk Giray
YÖNETİM İSTİFA

Mesajı Gönderen: RAWAS:cLink:0277998

Bu yönetim Fenerbahçeye aziz efendi dönemindeki gibi zarar vermektedir. Acilen istifa etmeliler ve
olağanüstü kongre kararı almalılar‚ eğer Fenerbahçe´yi seviyorlarsa!

14.03.2020 23:46 Cumartesi #284

Fenerlikral
YÖNETİM İSTİFA

Ali koc istifa dunya twitter da 3. Sirada.

Paylaş 
Sayfa: 1....20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.[32]