Fenerbahçe´nin yeni başkanı kim olmalı?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Yönetim Forumu - Fenerbahçe´nin yeni başkanı kim olmalı?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
03.09.2019 01:16 Salı Konu Puanı: 0

NomaK

Vizyon reyiz Ali Koç´un bu işi kaldıramadığı‚ eline yüzüne bulaştırdığı bu kadar aşikarken kulübü Aziz Yıldırım´ın elinden kurtaran genel kurul Fenerbahçe´yi 2 yıl daha bu yetersiz başkana teslim etmeyecektir.

Ben de Ali Koç´u çok destekledim. Şu an sol bek faturasını Comolli´ye çıkartsa gene hadi neyse diyebilirim ama eminim ki çıkartmayacaktır. O halde genel kurulun çıkartacağı faturaya da razı olacak. Artık maaşını cebinden verir evine götürür Comolli´sini...

Neyse‚ hal böyleyken bence şimdiden olası başkan adayları üzerinde kamuoyu baskısı oluşturmamız gerekiyor. Aklıma ilk gelenler Saran‚ Şahenk... Eminim başka adaylar da bulabiliriz. Bu kulübü Ali Koç´dan da kurtarmamız gerekiyor. İki senemiz daha gitti. Bi iki seneyi daha nasıl kaldırırım hiç bilmiyorum. Fenerbahçe hiçbir şeyden çekmedi şu son 9 yılda başkanlarından çektiği kadar...

03.09.2019 01:16 Salı #1

serdar özlük

hocam bu nedir?

03.09.2019 01:19 Salı #2

ÖmerS.1907

boş beleş konu

03.09.2019 01:20 Salı #3

hhakman

´Vizyon reyiz´den sonrasını okumadım

Öyle bir topic olmuş

03.09.2019 01:20 Salı #4

NomaK

Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5261926

hocam bu nedir?

Hocam olacakları anlamak için 4 senenin sonuna gelip geriye bakmaktansa şimdiden hamle alma isteğidir. Ali Koç´la olmayacak. Fenerbahçe artık "yanlışın üstünde ısrar edersek o sihirli bir şekilde doğruya dönüşür" beklentisinden vazgeçmeli. Neşteri erken vurmak gerek.

03.09.2019 01:26 Salı #5

yalnizkurtz

Ali koç´a zerre kadar inancım yok ama bu tür topiclerin ne zamanı nede yeri suan...

Ali Koç´a benim gibi inanmayabilirsiniz ama bu takıma inanın oynuyor be çocuklar var bu takımda bir gelecek biraz rahat bırakak şu takımı...

03.09.2019 01:26 Salı #6

serdar özlük

Mesajı Gönderen: NomaK:cLink:5261930

Hocam olacakları anlamak için 4 senenin sonuna gelip geriye bakmaktansa şimdiden hamle alma isteğidir. Ali Koç´la olmayacak. Fenerbahçe artık "yanlışın üstünde ısrar edersek o sihirli bir şekilde doğruya dönüşür" beklentisinden vazgeçmeli. Neşteri erken vurmak gerek.

bir senede buna karar verilmez bence.evet geçen sene faciaydı evet bu sene de hataları var ama senenin sonunu beklemek gerek diye düşünüyorum.aynı başlığı sezon sonunda şampiyon olduğumuzda da açarsan linç ederler renktaşım

03.09.2019 01:30 Salı #7

NomaK

Mesajı Gönderen: yalnizkurtz:cLink:5261934

Ali koç´a zerre kadar inancım yok ama bu tür topiclerin ne zamanı nede yeri suan...

Ali Koç´a benim gibi inanmayabilirsiniz ama bu takıma inanın oynuyor be çocuklar var bu takımda bir gelecek biraz rahat bırakak şu takımı...

Takımı eleştirelim falan demiyorum. Cincon kaç kere yönetim değiştirdiği sezonda şampiyon oldu. Şu saatten sonra Fenerbahçe´nin kaybettiği puanlar Ali Koç´dan başka kime yazılabilir ki? Gustavo´yu alıp sol bek almıyorsan bu ekonomik durumla açılanamaz. Demek ki para var ama sen Gustavo´yla uğraşmışsın‚ sol bek konusuna bakmamışsın bile... Gustavo çok şey katabilir ama acil ihtiyaç sol bek miydi Gustavo muydu? Bu acziyettir‚ lakayıtlıktır‚ yetersizliktir. Bunun bi faturası olmalı. Bu yana kar kalacak bir hata değil. Fişek gibi takıma bundan daha kötü çelme takılamazdı.

03.09.2019 01:33 Salı #8

NomaK

Mesajı Gönderen: serdar özlük:cLink:5261935

bir senede buna karar verilmez bence.evet geçen sene faciaydı evet bu sene de hataları var ama senenin sonunu beklemek gerek diye düşünüyorum.aynı başlığı sezon sonunda şampiyon olduğumuzda da açarsan linç ederler renktaşım

Renkdaş bu takım gene şampiyon olabilir ama sen bir Fenerbahçeli olarak uzun zaman sonra fişek gibi takım kurmuşken şu takımı sol beksiz bırakacak gamsızlığı affedebilir misin? Ben edemem. Sonuç ne olursa olsun edemem. Bu sorumsuzluğu benim içim almıyor. Şampiyon olunca da sevineceğim deli gibi ama Ali Koç´u affetmeyeceğim ta ki bunun faturasını bir şekilde ödediğine inanana kadar.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5