Sahi ne oldu bizim yapılandırma işi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Yönetim Forumu - Sahi ne oldu bizim yapılandırma işi?

Paylaş 
Sayfa: [1]
07.09.2019 11:02 Cumartesi Konu Puanı: 0

Batu Başel
Sahi ne oldu bizim yapılandırma işi?

Merhaba Değerli Fenerbahçeliler‚

Uefa yaptırımları arasında 15 Ekim´e kadar yapılandırmayı yapmamız gerektiği belirtiliyordu. Haberler bıçak gibi kesildi. Bu konuda bilgisi olan vs var ise payaşabilir mi?

Mali Genel Kurul´da Başkan "Herşey Çok Güzel Olacak" pankartı ve konuşmacıların sürekli dikkat çektiği Ekrem İmamoğlu desteklerinden sonra söz aldığında "Umarım yapılandırmayı sekteye uğratmaz" tarzı bir söylemde bulunmuştu. Sizce bu kadar uzaması siyasi olabilir mi?
  
09.09.2019 10:03 Pazartesi #1

cpthook
Sahi ne oldu bizim yapılandırma işi?

hamsilere yagdiriyorlar valla‚ bizim icin herhangi bir gelisme malesef yok.


  
31.07.2020 19:30 Cuma #2

Yolcum
Sahi ne oldu bizim yapılandırma işi?

4 Ağustosta hem TFF kulüplerin harcama limitlerini açıklayacak hemde Başkan takıma gelecek TD‚ mevcut durum‚ borçlar vs. hakkında açıklama yapacak.

Sanırım o gün bazı şeyler daha net belli olur.  
06.08.2020 22:53 Perşembe #3

okanusa
Sahi ne oldu bizim yapılandırma işi?

Evet limitler aciklandi.Bu aciklama acaba "tam gaz Bankalara imzanizi atin" anlamina gelmiyor mu?Bu limitlerle 1-2 kulup (o da belki)bir iki islem yapabilir.Bankalarin yapacagi ise‚"Kulupleri Yapilandirma" degil.."Kulupleri Yipratma ve kontrol altina alma"islemidir ...Rezalet otesi bir uygulama..UEFA´nin FFP yapilandirmasi 3 yillik bir dilime yayilirken‚TFF bunda uyurken‚birden bire "alin size Bankalardan kiyak(!)" deyip ilmigi Kuluplerin bogazina gecirmeyi istemek neyin ifadesidir acaba?
Bu resmen Kulupleri baska yollara da tesviktir..Yillarca her turlu pislige izin ver‚bonuslarla bazi futbolculara yilda 5-6 milyon euro odemelere canak tut‚hala Kulupler yasasi´ni cikartama.Simdi cik "dogrucu Davut" rolunu oyna.."Kendinizi duzeltin‚imkaniniz yoksa bakin Bankaci agbileriniz(!) sizler icin elini ogusturuyor" demektir.
Rezalete bak‚en avantajli kim? Gs..Hangi Gs?bir zamanlar metelige kursun atan‚futbolcu maaslarini odemek icin Ligtv´den ileriye donuk yayin parasini pesin olarak alan (bu kiyagi resmen Sansal Buyuka aciklamisti‚canli dinledim) Gs.Defalarca degisik yerlerde yazdim.Zorlama ile dayatilmak istenen bankalardan sakin‚sakin ola ki kredi almayin.Yoksa elinizde 1 m2´lik yer bile kalmaz.Ceketinizi alir cikarsiniz kulupten.
Bu vebali kimse tasiyamaz.Gerekirse ligden dusmeyi bile goze alalim.Ama o dayatilan bankalardan kredi almiyalim.Yemisim limitleri.
Limitlerin orani var‚(ornegin gecersen kadro sinirlandirma‚25´de 2 puan silme‚30´da 3 puan silme.onu da gecerse kume dusurme gibi dataylari var)gerekirse bunu goze al‚bu ligi bilen‚burada yasamaya aliskin iyi yabancilar(Novak gibi) her yere basan‚forvet ve arkasi da oynayabilen fizigi kuvvetli (Hakan gibi) oyunculari al‚cekinme.Yabanci kisitlamasi nedeni ile yerli genclerden(aralara tecrubelileri de serpistirerek) bir takim kur.Ben sampiyonluktan evvel bunu beklerim‚sampiyon olamasa da "bu benim FB dir derim" Bunu yap‚ zaten en gec 2 yil sonra sampiyonluklar gelir..


  
Paylaş 
Sayfa: [1]