Uzucu bir haber.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Uzucu bir haber.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....199
26.03.2001 12:48 Pazartesi Konu Puanı: 0

FANATIK HAMZA
Uzucu bir haber.

Aldigim uzucu bir email... ---------------------- Sayin Web Master, Ismim Ahmet Turgut, size Rochester , New York'tan yaziyorum. Sebebine gellince , Sizin Antu sayfasinda ki chat lere devamli katilan arkadasim prof. Ibrahim Renan Turkman yogun bakimda oldugunu bildirmek istedim. Antu'nun regular'i olan ve hasta bir Fenerbahce taraftari olan Arkadasim ve dostum Ibrahim Renan Turkman'in bu uzuntulu haberini sizlerle paylasmak istedim. Bilginize sunarim. Sevgilerimle, AHMET TURGUT -------------------- ------------------ FANO admin@antu.com webmaster@antu.com ICQ: 1945990 ---------------------

26.03.2001 12:49 Pazartesi #1

Lawyer

Acil şifalar diliyorum.. ------------------ U WİLL NEVER WALK ALONE FENERBAHÇE'M UFUK LEVENT TİMURKAYNAK

26.03.2001 12:50 Pazartesi #2

aslanterbiyecisi

Kalamış abimize acil şifalar. En kısa zamanda sağlıklı haberini bekliyoruz.

26.03.2001 12:51 Pazartesi #3

kagic

ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

26.03.2001 12:51 Pazartesi #4

TOOPACK

Acil şifalar diliyorum..

26.03.2001 12:51 Pazartesi #5

H@k@n

Umarım biran önce sağlığına kavuşur, dualarımız onunla.

26.03.2001 12:52 Pazartesi #6

ayko

Allah yardımcısı olsun acil şifalar

26.03.2001 12:53 Pazartesi #7

aykara

Geçmiş olsun Kalamış abi.. En kısa zaman ennn kısa zamanda iyileş şunun şurasında şampiyonluga ne kaldıki

26.03.2001 12:54 Pazartesi #8

tunchay

Bu kisi kalamis mi yoksa.... Cok uzuldum yaaa.. Acil sifalar diliyorum... Fano kaldigi hastaneye bi cicek falan gonderebilir miyiz.. Bi organizasyon duzenlesek...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....199