6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - 6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....82
05.11.2007 16:49 Pazartesi Konu Puanı: 0

__öZGüN__
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)

Yarın 6 Kasım.Ve malum 6 Kasım tarihi 2002 yılıyla birlikte F.Bahçe tarihine altın harflerle yazılmıştır.F.Bahçe o gün oynadığı futbol ve attığı gollerle bugün dahi unutamadığımız bir zafere imza atmıştır.

Tabiki bütün F.Bahçe liler o maçta statta olan 52 000 kadar şanslı değildi‚örneğin ben maçı stadı bırak TV de dahi seyredememiş radyo başında arka arkaya gelen gollerle zevkten 4 köşe olmuştum‚aynı zamanda G.Saraylı olan babamı da çok güzel sinirlendirmiştim.

Peki ya siz o tarihi gün ve saatte nerde ve ne yapıyordunuz..?

05.11.2007 17:33 Pazartesi #1

Ömer Yaşarol

statta skorborda bomboş gözlerle bakıyordum....

ne de güzel bir geceydi...

05.11.2007 17:53 Pazartesi #2

özgünFB

İzmir´ de.. hoş bii mekan var deniz kıyısında o zamanlar sürekli oraya takılıyoruz..! Önceden bütün yerlerimizi ayırttık..! Bide 6s´ li bii arkadaşımda var yanımda.. Beraber gittik.. Tabii mekan karışık.. İki takımın taraftarıda var!! Allahım ne geceydi yaa!! Bizim arkadaş‚ goller geldikçe garsonlara eften püften sebeplerle sinir yapıyoo.!

Offf.. unutulmaz bii gündü.. Allah kimsenin başına vermesin böyle bii utancı!!

Sadece 6s´ ye has kalsın.. bu utanç..!

05.11.2007 18:02 Pazartesi #3

Raif ÇETİNTÜRK

Bardaydık....ne geceydi
tekrar ne zaman yaşarız acaba böyle bir geceyi

05.11.2007 18:07 Pazartesi #4

Tuğer Volkan

Izmir´de 6 yildir maclari izledigim cafe´deydim.. her derbide oldugu gibi 1 saat önceden gittik arkadasimla‚ her zaman ki yerimize oturduk.. ön siralarda da 6sliler var.. tabi o zaman 6s demiyoruz.. o dakikalari anlatacak kelime bulamiyorum ya‚ ilk yari 2 tane koyduk‚ yüzümüz gülüyor tabi.. sonra ortega atildi.. macin zora girecegini düsünürken 3-4-5-6 Allahim hala inanamiyorum.. zaten 5. golden sonra ön tarafta ki 6slilerden eser yoktu.. her yönüyle mükemmel bi gündü..

05.11.2007 18:16 Pazartesi #5

merrve

Ben biraz miniktim o zamanlar tabi ....

Anneme koşa koşa gidip anne 6s (Volkanın dediği gibi o zaman 6s değildi tabi ... ) ye 6 tane attık demiştim....

Hey gidi günler hey....

05.11.2007 18:38 Pazartesi #6

özgünFB

Mesajı Gönderen: Tuğer Volkan:cLink:0018574

Izmir´de 6 yildir maclari izledigim cafe´deydim.. her derbide oldugu gibi 1 saat önceden gittik arkadasimla‚ her zaman ki yerimize oturduk.. ön siralarda da 6sliler var.. tabi o zaman 6s demiyoruz.. o dakikalari anlatacak kelime bulamiyorum ya‚ ilk yari 2 tane koyduk‚ yüzümüz gülüyor tabi.. sonra ortega atildi.. macin zora girecegini düsünürken 3-4-5-6 Allahim hala inanamiyorum.. zaten 5. golden sonra ön tarafta ki 6slilerden eser yoktu.. her yönüyle mükemmel bi gündü..

Heyy..! Tuğer sen İzmirlimisin bea..?? bilmiyodum hee..

05.11.2007 18:44 Pazartesi #7

Tuğer Volkan

Mesajı Gönderen: özgünFB:cLink:0018576

Heyy..! Tuğer sen İzmirlimisin bea..?? bilmiyodum hee..

Dogma büyüme Balcovaliyim..

05.11.2007 18:51 Pazartesi #8

Laelia

evde macin sevincinden havalara ucarken‚ Türkiye´den gelen akrabamin vefatinin haberiyle göz yaslarina bogulmustum.. benim icin güzel basliyan bir gün kötü bitmisti
ayni günde hem asiri sevinci hem hüzünü yasadim..

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....82