6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - 6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)

Paylaş 
Sayfa: 1....70.71.72.73.74.75.76.77.78.79.80.81.[82]
07.09.2015 00:03 Pazartesi Konu Puanı: 0

elexir1907
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)

Fena derecede hastaydım ve yanlış hatırlamıyorsam epey soğuk bir hava vardı İstanbul´da. 6s maçı dedim‚ hastalık falan dinlemeden maçı izlemek için kahvenin yolunu tuttum. Maç bittiğinde ne hastalığım ne soğuk hava umrumda değildi

21.09.2015 00:29 Pazartesi #730

gagarin41

Evdeydim.. Turkcellden maç sonuçları bilgisi gelirdi o zamanlar.. bilenler bilir.. Telefona 3-0 mesajı gelmişti.. 10 dakika geçmeden 5-0 mesajı geldi.. Hala 4-0 mesajını ne zaman attılar bunun merakı içindeyim..

22.07.2016 15:31 Cuma #731

ukaftan

10 yaşına yeni girmiştim bir akrabamın evinde radyodan dinlemiştim ne günlerdi vay be

11.06.2017 13:12 Pazar #732

constantinopole

Ramazandı. Teravih namazına gitmiştik kuzenimle. O da Galatasaraylır.

Hoca namazı yavaş yavaş kıldırıyordu. Biz de telaşlanmıştık yetişemeyecek miyiz diye.

Ah ah bir anda hoca hızlanmaya başladı. Neyse. Bitirdik namazı. Çıktık camiden. Kahvehane de değil. Eskiden boş dükkanlarda maç yayını olurdu. O dükkanlar sadece maç saatleri açılırdı. Gittik hemen. Ne görelim Hoca bizden önce gelmiş

Neyse gerisi malum. 1 2 3 4 5 6 zaman olsa 10 olurdu.

AZİZ İSTİFA

Paylaş 
Sayfa: 1....70.71.72.73.74.75.76.77.78.79.80.81.[82]