6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - 6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)

Paylaş 
Sayfa: 1....71.72.73.74.75.76.77.78.79.80.81.82.[83]
02.08.2018 00:01 Perşembe Konu Puanı: 0

VincentJanssen
6 Kasım 2002/O gün o saatte nerdeydiniz ve na yapıyordunuz..?(Anı tazeleme forumu)

kahvede maçı izliyordum..üniversiteye yeni başlamıştım iki ay olmuştu..

03.08.2018 13:51 Cuma #739

Delvac

Kıbrıs dogu akdeniz universitesine girdigim ilk seneydi. Mimarlik fakultesinin altında izlemistik ellerde meşale‚ sesimiz kısılmıstı 3.gol sonrası. sonrasi buyuk bir kavga cıkmıstı zaten. Hey gidi ya

10.08.2018 19:12 Cuma #740

SirBartu

Çok iyi hatırlıyorum
Yurt dışında bir kahvede izlemiştim. Kahvenin yarısı bizden yarısı kedilerden oluşuyordu. Ilk iki golden sonra koyduk muuuu diye bağırmıştım. Meğersem bir tane lavuk buna çok kızmış‚ pis pis bakıyormuş bana. Benim haberim yok tabii. Sonra arkadaşlar söyledi. Neyse Serhat 3 - 0 yapınca ulan ne güzel koyduk beee diye bağırınca ben‚ bu lavuk üstüme geldi. Elinde kül tablası‚ lan bi sussanaa diye bağırınca ağzının üstüne bir tane yedi benden. Sonra bir tane daha burnuna. Kahve karıştı‚ millet birbiri ile kavga ediyor. Bu lavuk yüzündeki kanı görünce daha da debelendi‚ ben tam elimdeki bardağı kafasında kıracaktım bunu oradan aldılar‚ beni de kahveden attılar‚ ömür boyu o kahveye giriş yasağı yedim

Paylaş 
Sayfa: 1....71.72.73.74.75.76.77.78.79.80.81.82.[83]