Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16
16.03.2012 04:09 Cuma Konu Puanı: 0

karabekir

Her insanın bir stada ilk gittiği maç vardır birde gittiği ilk asıl maç vardır.
O asıl maçta galatasaray maçıdır .
Burda büyük abilerimiz eski bizde günümüzdeki ilk gittiğimiz galatasaray maçını anılarımızla yazalım .

Benim ilk maçım 2006 senesi türkiye kupası çeyrek finali Kadıköydeki kupa maçı o zaman evde internetim olmadığından her gün iskeleye inip biletixe bilet fiyatını çıkıcağı günü sordum .
22 tl den çıktı ‚ çıktığı gün aldım hatta o gün 4-0 lık maçın biletleride satılıyodu 44 lira ama cebimde tam 22 tl vardı =)

1 hafta kadar yastığımın altında sakladım kendisini biletin .
Maç sabahı kar yağmur felan hava acayip bozuktu saat 8 de açtım televizyonu bütün derbi programlarını izledim maç saat 8 de saat 4 gibi tv 8 deki adam stad kapıları açıldı taraftarlar içerde tezahuratlara başladı deyince saat 4 buçukta evden koşarak çıktım 10 dakika sonra stadın içine girdim ilk girenlerden biriydim ve stad bomboştu .
Yaklaşık 3 saat üstümüz kapalı olmasına rağmen migrosta donumuza kadar ıslandık =)

Maçın 86 dakikası öyle falan filan geçti ama 86 da alex o frikiği koyduğunda önümdeki abinin sırtında su birikintisinin içine yapıştık =)

Normalde ayağıma araba su sıçratsa deliren ben hem ıslak hemde sevinçliydim . =)
Eve gittim bir ton laf yedim üstüm başım yüzünden felan üstüne .

O maçın üstüne Kadıköydeki 4-0 lık maç ve bu seneki deplasman yasağı olan arenadaki 3-1 lik maç dışında hiçbir galatasaray maçını kadıköy samiyen kaçırmadım ama hiçbiride bu maç gibi olmadı .

Mesaj karabekir tarafından düzenlenmiştir...

16.03.2012 04:34 Cuma #1

Seattle1907

Benim ilk derbim 94 95 veya 96 senesi tam hatirlamiyorum simdi 1-1 biten‚ hatiladigim kadarıyla asker bulentin goluyle one gecmistik ama unutamadığım son dakikalarda sedat beraberlik golünü atmistida mac öyle bitmişti.

Samiyen numaralıya karaborsadan bilet alarak besiktasli babamla gitmiştikben bütün mac fener diye bağırdım bir Allah´ın kuluda ağzını açıp ne bana ne babama tek kelime etmedi‚ bugün olsa kesin olay çıkardı ama o zamanlar böyle düşmanlık yoktu‚ cocuksan veya kadınsan herkes hoşgörülü davranırdi..

Tam yendik diye sevinirken Sedat´ın golü gelince agliya agliya eve gitmistim‚ babamda evde dayımı arayıp baya dalga geçmişti kendin yandın cocuğu niye yaktın Fenerli yaptın diye

16.03.2012 11:41 Cuma #2

Görkem1907

Mesajı Gönderen: karabekir:cLink:0029649

Her insanın bir stada ilk gittiği maç vardır birde gittiği ilk asıl maç vardır.
O asıl maçta galatasaray maçıdır .
Burda büyük abilerimiz eski bizde günümüzdeki ilk gittiğimiz galatasaray maçını anılarımızla yazalım .

Benim ilk maçım 2006 senesi türkiye kupası çeyrek finali Kadıköydeki kupa maçı o zaman evde internetim olmadığından her gün iskeleye inip biletixe bilet fiyatını çıkıcağı günü sordum .
22 tl den çıktı ‚ çıktığı gün aldım hatta o gün 4-0 lık maçın biletleride satılıyodu 44 lira ama cebimde tam 22 tl vardı =)

1 hafta kadar yastığımın altında sakladım kendisini biletin .
Maç sabahı kar yağmur felan hava acayip bozuktu saat 8 de açtım televizyonu bütün derbi programlarını izledim maç saat 8 de saat 4 gibi tv 8 deki adam stad kapıları açıldı taraftarlar içerde tezahuratlara başladı deyince saat 4 buçukta evden koşarak çıktım 10 dakika sonra stadın içine girdim ilk girenlerden biriydim ve stad bomboştu .
Yaklaşık 3 saat üstümüz kapalı olmasına rağmen migrosta donumuza kadar ıslandık =)

Maçın 86 dakikası öyle falan filan geçti ama 86 da alex o frikiği koyduğunda önümdeki abinin sırtında su birikintisinin içine yapıştık =)

Normalde ayağıma araba su sıçratsa deliren ben hem ıslak hemde sevinçliydim . =)
Eve gittim bir ton laf yedim üstüm başım yüzünden felan üstüne .

O maçın üstüne Kadıköydeki 4-0 lık maç ve bu seneki deplasman yasağı olan arenadaki 3-1 lik maç dışında hiçbir galatasaray maçını kadıköy samiyen kaçırmadım ama hiçbiride bu maç gibi olmadı .

Mesaj karabekir tarafından düzenlenmiştir...

O gün hava inanılmaz kötüydü‚ Alex´in frikiğinden sonra ben de kendimi 3-4 sıra önde bulmuştum. Ama benim asıl maçım 6s´nin 100. yılında Nobre´nin kafa golüyle 6s´yi yenip şampiyonluğu ilan ettiğimiz maçtı‚ iki sevinci bir arada yaşamıştık‚ hayatımın en mutlu günlerinden biriydi.

16.03.2012 14:02 Cuma #3

Lunatic

29 şubat 2004...

Elazığ´ın bağrından çıkıp İstanbul´a gelmişim‚ üniversite de ilk senem...

Bilet bulamamıştım‚ hem de saatlerce Soyak Migros sırada beklememe rağmen..

Yanılmıyayım 40 liralık bilete 100 vermiştim sanırım. Şimdi 150 vermek gibi bişey işte..

Neysem ilk derbi‚ ilk heyecan‚ migros kombine yok‚ saat 13 gibi içerdeydim..

İlk maçım değildi‚ ama ilk derbi maçımdı...

Radyo kulağımızda‚ kulağımız İzmet İsmetpaş´da.. Bjk-İstanbulspor yapıyor.

"Kocaman" koyuyor gündüzün Bjk´ye 2-1...

Yenersek 8 puan geriden gelip liderliği ele geçireceğiz...

Gol 85.dakika da Mehmet Yozgatlı´dan geliyor...

5-10 sıra aşağıdayız..

Lideriz..

sonrasında..

ŞAMPİYONUZ..

Sonrasında Kadıköydeki her gs derbisine Allah gelmemi nasip etti ‚ bi de geçen sene Arenayı

Mesaj Lunatic tarafından düzenlenmiştir...

16.03.2012 14:43 Cuma #4

karabekir

Mesajı Gönderen: Görkem1907:cLink:0029651

O gün hava inanılmaz kötüydü‚ Alex´in frikiğinden sonra ben de kendimi 3-4 sıra önde bulmuştum. Ama benim asıl maçım 6s´nin 100. yılında Nobre´nin kafa golüyle 6s´yi yenip şampiyonluğu ilan ettiğimiz maçtı‚ iki sevinci bir arada yaşamıştık‚ hayatımın en mutlu günlerinden biriydi.

İşin içinde şampiyonluk varsa samiyen 2007 deki derbiyide unutmam valla abi .

Ben stada girerken kapıda yoktu turnikede tabi bende bilette yoktu :)deplasman tribünü duyan her Fenerli gelmiş gibi doluydu çok keyifliydi.

16.03.2012 16:53 Cuma #5

Rahman Akyar

4-1 Lik maça gittim

Selçuk
Emre(kk)
Lugano
Deivid

16.03.2012 21:27 Cuma #6

Metehan Büyük

2008 - 2009

4-1lik maça gitmiştim‚

bizim 0-1 geriye düşüp‚ bu sefer oldu dedikleri maç

Mesaj Metehan Büyük tarafından düzenlenmiştir...

16.03.2012 21:36 Cuma #7

fener_cyprus

99 ya da 2000 di sanırım kış günü kar yağıyodu fena 2-1 yenilmiştik bizim golümüzü moldovan atmıştı bu kadarını hatırlıyorum yanlız şimdi yazarken aklıma geldi ben acaba cinconun son kadıköy galibiyetine mi şahit oldum yaa

16.03.2012 23:58 Cuma #8

bilds

1992 yılında Üniversiteyi kzanıp istanbulda okumaya basladıgımda Samiyende 1-0 yendigimiz bir maçtı.

Aykut‚ stump´un yanında aşırtma bir vuruşla Hayrettini avlamıştı. Biz yeni açık kale arkasındaydık süper bi galibiyetti.

Maçın önemi hafta içinde GS´nin Frankfurt´u elemesi ve bizim ilk maçta 1-0 yendigimiz sigmadan rövanşta 9 kişi kalıp 7 gol yememizdi.

herkes GS´nin samıyende fark atacagını vs konusuyordu ancak her zamanki gibi gecırdık

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16