Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16
17.03.2012 02:14 Cumartesi Konu Puanı: 0

SentinuS

Babamın ikimize aldığı kombineyle gittiğim ilk 6s maçı ne mutlu bana ki 6 Kasım 2002´dir. Daha ne olsun

17.03.2012 12:07 Cumartesi #10

etorun

2001 deki efsane şampiyyonluğun derbisi

antep maçının gazıyla gitmiştim tek başıma

o gün sıra beklerken sanki gök delinmişti.hayatımda öle bir yağmur yememiştim‚ denize düşmüş gibiydim.

tüm maç zangır zangır titremekten maçtan bişi anlamamıştım.neyse çok şükür yendik

20.03.2012 17:02 Salı #11

ekidna

ilkini hatırlamıyorumda bir maça 3 defa girmiştim stadda ilk gece maçımızda 6sle oynuyorduk eski maratonda tezahurat yaparken arkamdan polis geçiyormus cebım de meşaleyi görünce atılmıstım.fener tarafına bır daha gırdiğimde bahtsız bedevi şekli tribunde karsılastım aynı polisle bida atıldımozaman yarı yarıyaydı tribunler gs tribununden girip ust taraftan gecmıstım hiç unutmam

20.03.2012 19:20 Salı #12

s.uluoglu

Hayatımda 3 kere gs maçına gittim 3´ü de berabere bitti.

Biri bu sezon
biri geçen sezon
biride 2-3 sezon önceki 0-0 biten kupa maçı

Bende mi var birşey anlamadım.

20.03.2012 22:09 Salı #13

Hakdam

Mesajı Gönderen: s.uluoglu:cLink:0029666

Hayatımda 3 kere gs maçına gittim 3´ü de berabere bitti.

Biri bu sezon
biri geçen sezon
biride 2-3 sezon önceki 0-0 biten kupa maçı

Bende mi var birşey anlamadım.

abi sorman bile abes gelme rica ediyorum‚

ilk gs maçım kupa rövanşıydı aykutla öne geçtik‚saunders beraberliği yakalattı kupa gitti‚
ondan sonra yaş itibariyle düzenli bir şekilde 2000 itibariyle rapaiçin 1 0 lık maçı dışında tüm maçlara gittim‚ ta ki bu yıl ve geçen yıla kadar
seneye kısmetse gelicem kimse merak etmesin

21.03.2012 03:16 Çarşamba #14

mir-sad

sene 2001 nisan ya da mayis ayiydi 2-1 lik mac babam dayimi bekliyo evde beraber gitcekler maca dayimdan ses seda yok saat 4 falan olmus dedim babama baba dayim gelmezse nolucak o zaman 11 yasindayim dedi seni goturcem bende bi sevindim tabi yagmur yagiyodu acayip camda bakiyorum dayim gelcekmi camdan dayimi gordum dunya basima yikildi gidemedim o maca

sene 2002 subat 16 sabah erkenden babamla dukkana gittik yandaki pastanede ankaradan gelen fenerlilerle sohbet falan ettik sabahin 8i babamda 3 telsim 2 migros bileti var 2sini dayimlara vercek 3yle abim ben babam gitcez neyse 1 gibi dayim geldi bileti almaya ben babama dedim baba sen 3 telsimi ver bende dayimla gidiyim canim skldi yok oglum erken daha falan dedi neyse dayimlar gitti girdi stada bizde 4 gibi ciktik kadikoyden halitagadan maraton tarafindan geliyoruz maratonunda ilk maciydi insanlar merdivenlerde ezilcek tikis tikis bi adam vince cikmis falan neyse maraton tarafindaki telsim kapisi kapali polis obur tarafa yolladi THYden donduk numarali tarafina insanlar bekliyo ama neyi kulaktan kulaga gs taraftari geliyomus onu bekliyoruz neyse gs taraftari gecti polis birakmiyo hala gs takimi gelcek dediler o da geldi saatler geciyo yok bilmem kim gelcek o da geldi biz hala ilerleyemiyoruz sinirler gerilmeye basladi babam dedi cocuklar hadi biz gidelim dedi bende basladim aglamaya maci kadikoyde tvden izlemistik

ve yil 2004 subat hava cok guzeldi sabah dershaneye gittim abimle o kendininkine ben kendiminkine ciktik bulustuk halitagada boganin orda taksi maksi yok dedik cikalim yukari gittik yildizbakkaldan maratona dogru yuruyoruz polis kesti yolu gsliler geciyodu saat daha 1-2 falan ama baya taraftar vardi etrafta neyse gectiler camlar falan indi yuruduk bpye kadar ordan bindik taksiye dayim geldi eve babam ben abim dayim bjk istanbul macini izledik bjk yenildi keyifler yerine geldi tabi yuruyerek gittik stada kiziltoprakta alem iskembemi ne var orda bi corbami ne ictiler girdik stada numaralidayiz makarnalardan falan vardi dakika 82 falan dedim dayima dayi neyse ya haftaya lider oluruz yok oglum bugun olcaz dedi sonrasi malum mehmet yozgatli koydu lider olduk ondan sonra kadikoyde bi tek 1-0 lik maci kacirdim

22.04.2012 04:54 Pazar #15

pentagram_fener

16 şubat 2002 de mabedimize ilk ayak basışım cincon maçıyla oldu.Rapaiç attı 1-0 yendik.gerisi de yaşam tarzı oldu =)

Mesaj pentagram_fener tarafından düzenlenmiştir...

22.04.2012 17:11 Pazar #16

Young Zoran

2004-05 sezonu.Nobre´nin kafasıyla şampiyonluk gelmişti.

23.04.2012 15:29 Pazartesi #17

appii

3-1 yenmiştik 1997 yılıydı galiba okocha boliç tayfun atmıştı

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....16