Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....16
04.06.2012 14:49 Pazartesi Konu Puanı: 0

jpmontoya

ya herkes ilk maçında galibiyet en kötü beraberlik görmüş. benim gittiğim ilk maç olimpiyattaki kupa finaliydi. sonuç malum.

Mesaj jpmontoya tarafından düzenlenmiştir...

04.06.2012 15:23 Pazartesi #28

mobidick

90 ya da 91 senesiydi‚ 5-1 kazanmıştık. Maraton tribününün en tepesindeydik‚ her golde aşağıya yüklenmekten maçı neredeyse tribünün en altında bitirmiştik. Ne günlerdi be‚ şimdi herkes çekirdek çitliyor...

05.06.2012 02:23 Salı #29

hakanarslan

Mesajı Gönderen: 1le9ve0nt7:cLink:0029788

22 aralık 1999 6s´nin bizi kadıköyde en son yendiği maç.Yanılmıyorsam erteleme maçıydı‚ telekom tribünündeydim hava buz gibiydi ve fena yağmur yağıyordu sırılsıklam olmuştum. 2-1 yenildik golümüzü moldovan atmıştı.

benim de ilk macim oydu.yagmurlu bir ramazan gunuydu.mactan bir gun once silivriden gelip bilet almistim.o zaman baska turlu alinmazdi zaten maratondaydik arkadasla.sen de telekom degil‚eski aciktaydin o zaman o tarihten bu yana kadikoyde hicbir gs maci kacirmadim ve Allaha sukur hic yenilgi tatmadim o mactan sonra..

05.06.2012 12:32 Salı #30

1le9ve0nt7

Mesajı Gönderen: hakanarslan:cLink:0029810

benim de ilk macim oydu.yagmurlu bir ramazan gunuydu.mactan bir gun once silivriden gelip bilet almistim.o zaman baska turlu alinmazdi zaten maratondaydik arkadasla.sen de telekom degil‚eski aciktaydin o zaman o tarihten bu yana kadikoyde hicbir gs maci kacirmadim ve Allaha sukur hic yenilgi tatmadim o mactan sonra..

aynen anlattığın gibi kardeşim ben o maçtan sonra 2001 yılında 2-1 (ali güneş ve yusuf atmıştı) yendiğimiz maça gittim sonra üniversite felan gidemedim‚ aslında giderim ama bir çeşit toteme dönüştü gidersem yeniliriz diye gitmiyorum.

05.06.2012 23:14 Salı #31

Billy

Hayrettin´in Rıdvan´ı kovaladığı maç küçüktüm babam götürmüştü 5 atmıştık heralde

edit: evet beş atmışız

http://www.youtube.com/watch?v=Cy_It0lqC0w

Mesaj Billy tarafından düzenlenmiştir...

06.06.2012 09:18 Çarşamba #32

OLAJUWON

6kasım
6-0

07.06.2012 15:45 Perşembe #33

koray61

6 kasım 6-0 bu benim ilk 6s maçımdı :)) biletini hala saklarım migrosdaydım o meşhur ultravesti resminin açıldığı tribün eyyyy gidiii

08.06.2012 09:00 Cuma #34

ecaptug

4-3´lük maç.
Okul kırıp gitmiştim.

O günü‚ o maçı anlatmaya başlasam yazmakla bitmez.
Ama ikinci yarı başında tribünlerin Fenerbahçe diye inlemesi‚ peşpeşe gelen 3 gol.
Prekazi´nin kırmızı görmesi‚ Schumacher´in kurtarışı‚ okul ceketinin parçalanması.
Eve dönüş. Annemin kapıyı açınca şaşkınlığı‚ babamın hemen anlaması.
Hatıralar hatıralar.

08.06.2012 22:53 Cuma #35

RBaggio

M.Denizli sampiyonlugunda ki Ali gunes ve Yusufun caktigi son dakkalarini kalede Oguzla oynadigimiz mac oncesi basbakanin fermanin yayinlandigi ve helikopterle baba ocagina hosgeldin diye cimcomlulara gonderme yapilan mac..

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....16