Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Gittiğiniz ilk galatasaray maçı ?

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....16
01.04.2013 19:56 Pazartesi Konu Puanı: 0

s.uluoglu

Mesajı Gönderen: ativan:cLink:0030206

4-0 2006
ben gs yi o kadar ezdiğimizi bir daha görmedim

O maça 4-0 skor oynamıştım iddaa da 3 top direkten dönmüştü 1 top çizgiden çıkmıştı Kahvede izledim maçı arkamda bir Galatasaraylı abi vardı. 1-0 oldu alırız maçı dedi. Devre 2-0 bitti‚ ikinci yarıyı izle dedi. 3-0 olunca gole sevindikten sonra arkama dönüp baktığımda yerinde yoktu çıkıp gitmiş

02.04.2013 12:35 Salı #73

Emrah

6 Mayıs 2001

FB 2 - 1 GS

Ali Güneş ve Yusuf atmıştı.

Telsim´in 80% - 90% kısmı tamamlanmıştı ve ilk defa seyirci alınmıştı.

Maç öncesi inanılmaz bir yağmur yağmıştı ve Telsim´in Numaralı tarafındaki girişi için öğlen Kızıltoprak THY´den daha da geride sıraya girmiştik. Gs tribününün girişi su içindeydi foseptik taşmasından dolayı..

İnanılmazdı tek kelimeyle herşey. Tüm stad ayakta. Numaralıda insanlar yanlamasına duruyordu. Atkılar‚ bayraklar‚ ATLAR SUCUK OLACAK tshirtleri‚ Antu&Fenerlist´in stadın üzerinde uçurduğu ve arkasında BABA OCAĞINA HOŞGELDİNİZ yazan pankartı...Resmen taraftar açtı şampiyonluğa. Gs tribünündeki tezekler‚ otlar‚ önlerinde içleri boya dolu sarı lacivert balonlar‚ Telsim´den atılan idrar poşetleri..Yok yok daha fazla yazmıcam

Rüştü sakatlanıp çıktı‚ yerine Oğuz geçti. Hagi tam önümüzde frikik atıyordu ve durum 2-1 idi. Üstten gitti vuruşu. O anki heyecan...

Şampiyonluk yolunda önemli bir virajdı...

13.05.2013 15:25 Pazartesi #74

ekim17

12.05.2013 aynı zamanda ilk defa kadıköyde maça gidişim oluyor

16.05.2013 22:54 Perşembe #75

RBaggio

Zonguldak Ereğli´de doğup büyüdüğümden ilk gs maçıma gitmek 20 yaşında nasip oldu.M.Denizliyle şampiyon olduğumuz sezon mabette Ali Güneş ve Yusufun golleriyle 2-1 kazandığımız maç güzeldi

17.05.2013 09:37 Cuma #76

Pierr€miR

İlk 6s derbim şampiyon tamamladığımız 2003-2004 sezonundaki derbi idi...

O zaman eski tribünümüz vardı ve ben tam karşısında maraton tribünündeydim.. Yaşım 14-15 civarı...

Nobrenin attığını ilk gole sevinirken onların gol yeme tarzlarına çok gülmüştüm. Herkes ofsayt taktiği yaparken arka direği tutmuş bırakmayan bir futbolcu vardı adını hatırlamıyorum ve nobre temiz köşeye atmıştı golü...

Dakikalar yanılmıyorsam 85 falandı prates yerde kaldı o an oyun devam etti benim ömrü hayatımın tek kahramanı Pierre Van Hooijdonk sağ kanatta rebrov ile topu buluşturunca insanlar bi anda ayağa fırladı " geliyoooo geliyoooo " diye parçalanıyorlar

Rebrov ince bi görüşle zor noktayada atmış olsa topla buluşan Mehmet Yozgatlı attı golünü ve bizi döktü sokaklara...

Tüylerim anlatırken bile diken diken oldu

Mesaj Pierr€miR tarafından düzenlenmiştir...

20.06.2013 02:07 Perşembe #77

Kaan_uk

98 veya 99 senesi‚ TSYD kupası maçı‚ Kadıköyde. İlk golü Baliç atmıştı ama sonra 4 yedik 1-4 bitti.
İkinci gittiğim gs maçı ise tam intikamım olmuştu‚ aragones döneminde bu sefer 4-1 kazanan biz olduk

02.08.2013 16:55 Cuma #78

Ved@t

93 senesi Kadikoy´de maalesef 1-4 yenildigimiz mac. Maci martondan izlemisdim‚ cok kotu oynayip farkli yenildik. Mac sonu sahaya indik ve eski stadin ambulans cikisindan (sogutlu cesme tarafi) disariya cikarildik. Hatta o tarafdaki kale diregi de nasibini almisdi. Derek kale diregi yerinden sokulmusdu.

Pek guzel bir ilk gs maci olmamisdi benim icin.

04.09.2013 11:55 Çarşamba #79

fcsank

İlk cincon maçım Rapaiç´in 90´a çaktığı 1-0 lık maç. Cincon her zamanki çirkefliği ile 4 kırmızı kart yemişti.

20.09.2013 12:03 Cuma #80

Wasser1907

2003-2004 kadiköyde yozgatlinin attigi gol ile 2-1 yendigimiz mactir

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....16