Fenerbahçe Parma 1998 maç özeti
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Fenerbahçe Parma 1998 maç özeti

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4
03.10.2015 23:54 Cumartesi Konu Puanı: 0

buraque

Şu anki migros tribününde izlemiştim maçı.
Hayatımda bir daha böyle bir atmosfer görmedim.
Maçta forma dağıtılmıştı ancak sadece maraton tribününe dağıtılmıştı.
O zaman stadlar çok erken saatlerde dolduğundan Parma´lı oyuncular zemine bakmak için sahaya çıktıklarında stad fulldü ve tribünlerin tek tip formayla yaptıkları şovu hayranlıkla izlemişlerdi.

13.04.2016 17:46 Çarşamba #19

jackdave

Yeni açık tribününde (şimdiki migros tarafı) maçı izlemiştim. Sabah 8-9 gibi gitmiştim maça.
Parmalı futbolcular tribünleri izlemekten ısınamamıştı. Forma kale arkaları hariç hem maratona hem de numaralıya dağıtılmıştı diye hatırlıyorum.
o sene yanlış hatırlamıyorsam parmayı uefada tek yenen takım bizdik. italyadaki maçta direkten dönen top ve talihsiz yediğimiz bir gol vardı ‚ saffet akbaş kendi kalesine atmıştı sanırım.

09.06.2016 17:10 Perşembe #20

fdl_1907

efsane maratonda united colors of Fener pankartımızlaydım..Bır de Fener or nothing vardı..

27.06.2016 18:57 Pazartesi #21

Babish

Mesajı Gönderen: jackdave:cLink:0030723

Yeni açık tribününde (şimdiki migros tarafı) maçı izlemiştim. Sabah 8-9 gibi gitmiştim maça.
Parmalı futbolcular tribünleri izlemekten ısınamamıştı. Forma kale arkaları hariç hem maratona hem de numaralıya dağıtılmıştı diye hatırlıyorum.
o sene yanlış hatırlamıyorsam parmayı uefada tek yenen takım bizdik. italyadaki maçta direkten dönen top ve talihsiz yediğimiz bir gol vardı ‚ saffet akbaş kendi kalesine atmıştı sanırım.

Numaralı tribünde izlemiştim maçı. Numaralı ve Maraton´a dağıtılmıştı forma. Yönetim Kurulu üyesi tekstilci Sema Küçüksöz yanlış hatırlamıyorsam Şırnak´taki fabrikasında yaptırmıştı formaları.

01.07.2016 19:48 Cuma #22

Ermanht

http://www.youtube.com/watch?v=w1Po_tEJojI

06.07.2016 22:15 Çarşamba #23

zeze

tribüne bak be adamı yer resmen

zamanında nasılmış kadıköy‚ gerçekten cehennem gibiymiş

11.07.2016 02:32 Pazartesi #24

ZEUS_35

Mesajı Gönderen: fdl_1907:cLink:0030734

efsane maratonda united colors of Fener pankartımızlaydım..Bır de Fener or nothing vardı..

Bülent‚ o pankartların dili olsa da konuşsa

Ben de Parma maçına değil de haftasonu oynanacak Galatasaray maçına gitmiştim. Hani o yangın çıkan‚ şelaleli‚ Erol´un kırmızı kart görüp‚ penaltı yaptırdığı‚ 2-0dan 2-2ye gelen maç.
Ben‚ benim kuzen‚ Tolga‚ Cem‚ Taşkın‚ Taner‚ Hidayet‚ bir de Rahmetli Engin maratonun tam ortasındaydık en alt sırada. O maç ta unutulmazlardandı. O zaman tribün vardı be‚ şimdi nerdeee

11.07.2016 17:39 Pazartesi #25

mukanfixor

Vay be‚ şu Metin Diyadin kadar topçu yok orta sahada şimdi‚ 5 tane ön libero. Bu arada saniye 43´teki Acun mu?

31.08.2016 14:17 Çarşamba #26

Morwenath

Mesajı Gönderen: erkekantu:cLink:0030358

o sezonun parma kadrosu

Gianluigi Buffon
Davide Micillo
Matteo Guardalben
Saliou Lassissi
Roberto Mussi
Antonio Benarrivo
Lilian Thuram
Roberto Nestor Sensini
Luigi Sartor
Fabio Cannavaro
Luigi Apolloni
Paolo Vanoli
Mario Stanic
Reynald Pedros
Raffaele Longo
Diego Fuser
Stefano Fiore
Juan Sebastian Veron
Pierluigi Orlandini
Federico Giunti
Alain Boghossian
Dino Baggio
Faustino Asprilla
Mohammed Abdel Kader Toure
Gianluca De Angelis
Roberto Stellone
Hernn Crespo
Enrico Chiesa
Abel Balbo

yediğimiz 3.golün benzeri ne zaman yesek bu maç akla gelir.

Mesaj erkekantu tarafından düzenlenmiştir...

Şu kadroya bak ya... Ağzım açık saydım :A

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4