Fenerbahçe Parma 1998 maç özeti
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Fenerbahçe Parma 1998 maç özeti

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
17.12.2018 03:49 Pazartesi Konu Puanı: 0

axe1907_Fb

o maci alsak o kadro ile uefayi alirdik
bi once ki tur anderlecti elemistik.

burda kazanmistik.

parma nin o seneki kadro efso idi.

saffet akbas kafa ile kendi kalesine atmisti 3.golu geri pas verim derken sonra kahir ol.umustu 3 1 bitmisti mac

17.12.2018 03:51 Pazartesi #28

axe1907_Fb

Mesajı Gönderen: ZEUS_35:cLink:0030738

Bülent‚ o pankartların dili olsa da konuşsa

Ben de Parma maçına değil de haftasonu oynanacak Galatasaray maçına gitmiştim. Hani o yangın çıkan‚ şelaleli‚ Erol´un kırmızı kart görüp‚ penaltı yaptırdığı‚ 2-0dan 2-2ye gelen maç.
Ben‚ benim kuzen‚ Tolga‚ Cem‚ Taşkın‚ Taner‚ Hidayet‚ bir de Rahmetli Engin maratonun tam ortasındaydık en alt sırada. O maç ta unutulmazlardandı. O zaman tribün vardı be‚ şimdi nerdeee

erol ‚ sabani dusurup oyundan atilmasa o gun 6 0 biterdi o mac super oynuyoduk

6 kasim 2002 yi beklemeye gerek kalmayacakti 6 0 icin

16.08.2020 22:56 Pazar #29

ZEUS_35

Mesajı Gönderen: fdl_1907:cLink:0030734

efsane maratonda united colors of Fener pankartımızlaydım..Bır de Fener or nothing vardı..

Bunu da buraya koyalım. Group İzmir old boys

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]