Bir Sabahlama Anısı F.BAHÇE 2 bjk 1989 Kadıköy
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Antu.com Renan Türkman (Kalamış) Anılar Forumu - Bir Sabahlama Anısı F.BAHÇE 2 bjk 11989 Kadıköy

Paylaş 
Sayfa: [1]
28.03.2021 14:34 Pazar Konu Puanı: 0

serazen
Bir Sabahlama Anısı F.BAHÇE 2 bjk 1989 Kadıköy

Bilmiyorum ne derece doğru ama yazmak istedim.
Sahada olmasada tribünde fırtına gibi estiğimiz seneler bir jenarasyon geldiki rahmetli arap ramazan abilerden‚ sahin babalardan‚ büyük alper ‚küçük alper abilerden aldıgımız sabahlama kültürü‚ fbahce taraftarını ezdirmeme ‚rakibi gerekirse ezme kültürünün bayraktarları arasında olduk.

Kalamış parkı henüz daha yeni yapılıyor yada düzenleniyor. 3000 kişiye yakın sabahladık . kırmızı kartal ki bu kırmızı kartalın kime ait oldugunu herkes bilir o jenarasyonda. sürekli kazma sapı vs tasırdı her maç.

sabah saat 5 gibi haber geldi bjk çarşı stada inmiş. bizde toplandık en önde rahmetli mendo size yemin ederim bir ucumuz stada geldiğinde kuyruğun diğer tarafı neredeyse kalamış parkında. bir arabanın üzerine cıktıgımda gördüm.
Gençliğin etkisiyle ve aldıgım alkolün etkisiylede ( alkol saglıga zararlıdır ) rahmetli mendonun arkasındayım. biz stada geldiğimizde saat sabah 5 civarı ‚kolpa çarsıyı maratonun önünde kuyrukta gördük. direk mendo klasik haraketiyle önden fırladı telleri tırmanmaya başladı.eski maraton önündeki teller. karşımızda 300 civarı bjk li vardı. bunlar direkt bizi görünce tek taş atmadan tek bir saldırı girişiminde bulunmadan utanmadan sıkılmadan kaçmaya başladılar. maratonun önünden yeni açık tarafına doğru. yemin ediyorum onlar adına utanç gecelerinden biriydi. madem sabahlıyorsun karsımıza cık icraat yap.
bunlar direkt kacınca karşımıza şimdiki cevik kuvvetin o zamanki karşılığı saylon dediğimiz emniyet cıktı. ye yolu kesti. bu yol köprüye giden avrupa yakasına bağlayan yol kadıköyü şimdiki.
bunlardan hırsımızı gece alamadık sabah saat 9 da kalaslarla numaralı soldaki yerlerini kalaslarla bastık gene dagıttık kuytuklarını.
hem sahada hem saha dısında ezdik bunları.

daha cok anı var yazıcam

Mesaj serazen tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1]