Zeljko Obradoviç
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Zeljko Obradoviç

Paylaş 
Sayfa: [1].2
23.05.2013 20:38 Perşembe Konu Puanı: 0

kizan
Zeljko Obradoviç

2012-13 sezonunda Türkiye Kupası´nı kaldıran‚ buna karşın Turkish Airlines Euroleague ve Beko Basketbol Ligi´nde hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe Ülker‚ yeni sezonda yeni bir yapılanma peşinde... Antrenör tercihi için arayışlarını sürdüren sarı-lacivertlilerde tek hedef Zeljko Obradoviç. Yaşadığı 8 Euroleague şampiyonluğuyla Avrupa tarihinin en başarılı antrenörü olan Obradoviç‚ Fenerbahçe´ye gelmeye sıcak bakıyor.

Buna karşın sarı-lacivertli yönetimin teklifiyle Obradoviç´in istediği bütçe arasında ciddi bir fark mevcut... Basketbol takımının antrenörünün futbol takımı teknik direktöründen daha fazla kazanmasına prensip olarak karşı olan Fenerbahçe yönetimi‚ yardımcısı Dimitris Itoudis ile birlikte Türkiye´ye gelmek isteyen Obradoviç ile pazarlıkları sürdürüyor.

Fenerbahçe´den en az 3 yıllık planlama talep eden Sırp çalıştırıcı‚ aynı zamanda Avrupa şampiyonluğu hedefine yürüyecek bir bütçeyle yola çıkılmasını istiyor. Basketbolda tek yetkili olmak isteyen Obradoviç‚ pazarlıklar esnasında takımın bütçesini de göz önünde bulunduruyor.

KENAN SİPAHİ FENER´E DOĞRU!
53 yaşındaki tecrübeli antrenörü göreve getirmek isteyen Fenerbahçe Ülker‚ bir yandan da yerli kadrosunu güçlendirme peşinde... Sarı-lacivertli takımın transfer listesinin başında Tofaş´ın 17 yaşındaki oyun kurucusu Kenan Sipahi bulunuyor. Kenan´ın bonservisi için Tofaş ile anlaşmaya çok yakın olan Fenerbahçe‚ genç oyuncuyu bir yıl Bursa kulübüne kiralamayı planlıyor.

kaynak :ntvspor
http://www.ntvspor.net/haber/basketbol/88495/f-bahcede-hedef-obradovic


  
23.05.2013 21:12 Perşembe #1

Miroslove
Zeljko Obradoviç

Zor ama olursa ve 5 senelik geniş çaplı bir plan yapılırsa o zaman ekol olabiliriz.


  
23.05.2013 21:54 Perşembe #2

lankanka
Zeljko Obradoviç

Ben sorunun hocadan kaynaklanmadığını düşünüyorum. Kimsenin beğenmediği EEnin bizi şampiyon yaptığını hatırlatmak isterim. EE müthiş bir takımı alıp rezil duruma düşürmedi‚ enkaz aldı toplamaya çalıştı ama olmadı.

Sorun izlenen transfer politikası diye düşünüyorum. Başarı olacaksa‚ transferi yönetimin değil hocanın istediği doğrultuda yapmak lazım. Tribüne oynayan transfer yapmak bize bir şey kazandırmaz.


  
23.05.2013 22:35 Perşembe #3

Miroslove
Zeljko Obradoviç


Mesajı Gönderen: lankanka:cLink:0545761

Ben sorunun hocadan kaynaklanmadığını düşünüyorum. Kimsenin beğenmediği EEnin bizi şampiyon yaptığını hatırlatmak isterim. EE müthiş bir takımı alıp rezil duruma düşürmedi‚ enkaz aldı toplamaya çalıştı ama olmadı.

Sorun izlenen transfer politikası diye düşünüyorum. Başarı olacaksa‚ transferi yönetimin değil hocanın istediği doğrultuda yapmak lazım. Tribüne oynayan transfer yapmak bize bir şey kazandırmaz.Ertuğrul Erdoğan lig lideri bir takım aldı. Tamam Euroleague´de iç açıcı bir performansımız yoktu ancak lig bazında fena da gitmiyorduk.


  
24.05.2013 04:26 Cuma #4

IEngineer
Zeljko Obradoviç


Mesajı Gönderen: Miroslove:cLink:0545758

Zor ama olursa ve 5 senelik geniş çaplı bir plan yapılırsa o zaman ekol olabiliriz.aynen  
24.05.2013 08:17 Cuma #5

okutlu
Zeljko Obradoviç

Çok zor görünüyor ha gelirse de bizde başarılı olur mu işte burası ???????????????


  
24.05.2013 08:49 Cuma #6

SalihDeSouza
Zeljko Obradoviç

Menajerlere para yedirmeden kendi kesesini düşünmeden transfer yaptırırsa başarılıda oluruz ekolde oluruz . Pianigiani gibi kesesini düşünüp transferlerden cukka yaparsa olmaz o iş.


  
24.05.2013 10:23 Cuma #7

Henry_Turner_1907
Zeljko Obradoviç

Ayberk Güleryüz müthiş bi 4 numara‚ bence Berkaydan çok daha gelecek vaadediyo


  
20.02.2019 17:00 Çarşamba #8

profesor alex
Zeljko Obradoviç

emekli olana kadar bizimle kalsin. avrupa basketbolunu kendisiyle domine edebiliriz. bir daha böylesi gelmez.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2