Spor Toto Süper Lig takip başlığı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Spor Toto Süper Lig takip başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....457.458.459.460.461.462.463.464.465.466.467.468.[469]
05.06.2017 11:00 Pazartesi Konu Puanı: 0

81srkn

Mesajı Gönderen: Jimmer_Fredette:cLink:0558529

Teşekkürler ve Tebrikler 81srkn.

teşekkür ederim

Mesajı Gönderen: artuklu:cLink:0558532

Tebrikler
Vede teşekkürler Serkan
Eline sağlık herşey için
Seneye galibiyetlerimiz ve şampiyonluğumuzu kutlayacağımız bir sezon olur inşaallah

teşekkür ederim

benim umudum yok ama oluruz inşallah

Mesajı Gönderen: b.demiral:cLink:0558535

Tebrikler . Emeğin için tekrar teşekkürler. Gelecek sezon görüşmek üzere.

teşekkür ederim

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0558537

valla biz sadece 1-0-2 yazdık geçtik

senin emeklerine sağlık ‚ bende kendi adıma teşekkür ederim

tebrik ederim

teşekkür ederim

not: bütün teşekkürler manuel yazılmıştır. kopyala-yapıştır yoktur

05.06.2017 11:02 Pazartesi #4213

81srkn

Mesajı Gönderen: ZEUS_35:cLink:0558530

Serkan kardeşim emeklerin için ben de teşekkür ederim. İnşallah temennilerin gerçekleşir‚ önümüzdeki sezon bizler için umut verici olur.

Başta sen olmak üzere dereceye giren arkadaşları tebrik ederim. Bu sefer son haftaya daha çekişmeli girildi. Tahminleriyle‚ bu tatlı rekabeti yaşatan‚ tüm arkadaşları da kutlarım.

aslında benim içinde sürpriz oldu Erdem abi. birincilik için sezon içerisinde pek ümidim yoktu ama son hafta önüme gelen fırsatı da kaçırmak olmazdı

05.06.2017 11:11 Pazartesi #4214

81srkn

Mesajı Gönderen: ankura:cLink:0558534

Emeklerin için çok teşekkürler Serkan. Her hafta yılmadan usanmadan uğraştın emek verdin‚ sürekli hatırlatma yaptın.
Fenerbahçemiz için rezil bir sezon oldu‚ ilk defa maçları takip etmediğim bir aezon oldu kendi adima‚ umutsuzum ama umarım seneye sihirli bir değnek değer takıma.

Ayrıca senide tebrik ediyorum birincilik için. Diğer kategorilerde birinci olan Jimmer_Fredette elexir1907 fenerbaa suhakaba renktaslarida ayrica tebrik ederim.

Bu arada geç yaptın diye kesik attığın tahminlerim olmasa ensendeydim Artık bu sezondan ders çıkarıp önümüzdeki maçlara bakacağız artık. ha bu arada hatırlatma yaptığın kişi sıralamasında da muhtemelen birinciyim.

Bende en azından bir konuda siralamaya girmişim :). En fazla hafta birinciliğine yildiz kare üçgen yok mu çokomel de olur

belki 20 sene oldu bir fiil bütün maçları izleyerek takip etmek durumu. bu kadar heyecansız‚ bu kadar beklentimin olmadığı bir sezonu hatırlamıyorum. yinede bütün maçları izlemeye çalıştım. tüm sezon boyunca bir tek Beşiktaş maçındaki gole gayri ihtiyari sevinmiştim‚ o kadar

konusu geçmişken; maç başladıktan sonra gelen tahminleri kabul etmeme konusu‚ gelen talep üzerine yapılmıştır. benim hiçbir suçum yok

mesaj-hatırlatma konusunda tahminin doğru ama bu durum sürpriz olmadığı için sana getirisi 1‚05 den fazla olmaz bence

ödül konusunda cimrinin bayrak tutanıyız renktaş. herhangi bir simge vermiyoruz ama çokomel olur. yanında da "eti cin"

05.06.2017 11:20 Pazartesi #4215

81srkn

Mesajı Gönderen: ZEUS_35:cLink:0558533

Bir İzmir´li ve bulunduğum semtin takımı olarak Göztepe´nin çıkmasını isterim Sibel. İzmir´de sempati duyduğum tek takım Altınordu. Tribünsel olarak her iki takım taraftarı da lige renk katar.

Erdem abi senin hemşerilerde baya uyanıklarmış

05.06.2017 14:03 Pazartesi #4216

ZEUS_35

Mesajı Gönderen: 81srkn:cLink:0558541

Erdem abi senin hemşerilerde baya uyanıklarmış

Gerekirse iftarlarını ekmekle açarlar‚ o torpiller ve meşaleler için.

07.06.2017 17:52 Çarşamba #4217

artuklu

Seneye acayip tribün olayları bizi bekliyor
Göztepe maçlarında

09.06.2017 17:08 Cuma #4218

omsaka

Türkiye züper ligini takip etmemdeki tek dayanak bu topikti. Bu sene gibi bir sezon daha geçirmeyiz umarım.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Paylaş 
Sayfa: 1....457.458.459.460.461.462.463.464.465.466.467.468.[469]