PAF üyelik sisteminin kaldırılması/kaldırılmaması yönünde anket talep ediyorum...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - PAF üyelik sisteminin kaldırılması/kaldırılmaması yönünde anket talep ediyorum...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
14.10.2013 08:58 Pazartesi Konu Puanı: 0

babayaro
PAF üyelik sisteminin kaldırılması/kaldırılmaması yönünde anket talep ediyorum...

Evet arkadaşlar ben PAF üye olduğum için anket açma yetkim yok. Eğer normal bi üye bu anketi açarsa çoğunluk neyi istiyor görebiliriz. Şahsen saçma bulduğum bu sistemi demokratik oylamaya sunmak istiyorum. Site yönetimimizin çıkan sonuca uyacağından eminim...

17.10.2013 12:48 Perşembe #1

skyfall

Bence Paf sistemi kalkmalı veya normal üyeliğe geçişteki mesaj limiti azaltılmalı.

17.10.2013 13:12 Perşembe #2

carekaka12

paf sistemi kalmalııııııııı nokta.

18.10.2013 20:58 Cuma #3

elexir1907

Bu ankete normal üyelerde katılırsa eğer ezici bir çoğunlukla kaldırılmamalı sonucu çıkar. Diğer üyelerde paflıktan geçmişler sonuçta bizim durumumuzu düşünecek değiller. Ama normal bir üyeden rica edip böyle bir anketin açılmasını talep etsek iyi olurdu aslında.

20.10.2013 14:37 Pazar #4

elexir1907

Acilmis anket ve kaldirilmasin görüsü cogunlukta su an.

20.10.2013 16:11 Pazar #5

blueriazor

ankete falan gerek yok aslinda. artik 20. yy da yasamiyoruz. Elin bejekelisi yada geseliside gelse burda kendini fenerbahceli diye tanitip yazabilir. Internet ortaminda hersey oluyor bu bile kisisel hak ve özgrlüklere girer. Neymis biri fenerli görünüp gsli oluyormus snra ortaligi karistiriyormus..ortalik nasil karisiyor nerde karisiyor? bu forumu hergün fenerbahceli futbolcular okuyor falanmi saniyorsunuz? kariscak olan ne ya alti üstü bilmem kac üyenin oldugu bir forum. Hissettiginiz an yalan söyleyeni atarsn forumdan.

31.10.2013 19:30 Perşembe #6

fenerbahce19071983

bu sistem ötekileştirme hareketidir...maalesef ötekeliştirme sistemidir.

01.11.2013 21:47 Cuma #7

fenerbahce19071983

Ben 1 sene oldu paf üyeyim hala

03.11.2013 06:17 Pazar #8

ayuksek

Mesajı Gönderen: fenerbahce19071983:cLink:0551290

Ben 1 sene oldu paf üyeyim hala

bu da güzel senden daha eskisi de var ben yazmaktansa okumayı tercih ediyorum

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3