PAF üyelik sisteminin kaldırılması/kaldırılmaması yönünde anket talep ediyorum...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - PAF üyelik sisteminin kaldırılması/kaldırılmaması yönünde anket talep ediyorum...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
29.08.2019 00:58 Perşembe Konu Puanı: 0

Emrekaptan
PAF üyelik sisteminin kaldırılması/kaldırılmaması yönünde anket talep ediyorum...

Özünde çok saçma bir sistem ama siteye truva faliyetlerini engelleme amacı güdüyor yapacak birşey yok

29.08.2019 10:39 Perşembe #19

siptekke

pay üyeliğininin tamamen kaldırılmasına karşıyım.
aksi durumda burada asayişi sağlamak güç olur diye düşünüyorum.
geçmişte bu sıkıntılar yaşanmıştı.

29.08.2019 14:34 Perşembe #20

armagangg

paf üyeliğin güncellenmesi gerekiyor bence de. paf forumda pek bir şey tartışılamıyor. paflar kendi arasında konuşsun demek saçma.

onun yerine paf üyelere günlük mesaj sınırı verilebilir. günde 5 mesajdan fazla yazamasınlar mesela. bu günlük 5 mesaj 100e ulaştığında değerlendirilip normal üyeliğe geçilsin.

30.08.2019 09:24 Cuma #21

murat ertan

paf üye sayısı doğal olarak çok az. hal böyle olunca açılan konularda akıcı yorumlar olamıyor. bu da doğal olarak paf üyeler için sıkıcı bir süreç doğuruyor. bir yorum yazıyorsun. ertesi gün bir bakıyorsun senin yorumunun altında başka bir yorum yazılmamış bile. karşılıklı yazışma‚paylaşma mümkün olamıyor dediğim gibi paf üye sayısı çok az. insanların daha fazla yorum yapma şevkini kırıyor bu hareketsizlik.

tavsiyem en azından paf üyeler yine sınırlamalara tabi olsun bir süre ama sadece paf üye bölümünden ibaret kalmasın bu ve paflıktan çıkış süresi de uzun tutulmamalı ki yeni üyelerin heyecanına sekte vurulmasın.

30.08.2019 18:56 Cuma #22

feanor3

Kaldırılmaktan çok değişikliğe gidilmeli bence. Örneğin belirli forumda yazmalarını engellemek yerine günlük yazılabilecek mesaj limiti getirilebilir. Ama trollere yer vermemek açısından konu açmaları kısıtlanabilir. Bu belirli bir süre için devam eder‚ örneğin 1 ay gibi. Bunun sonunda mesajlar incelenerek foruma uyum sağlayanların tam üyeliğe geçişi yapılabilir. Sağlamayanlar bir süre daha paf takılmaya devam eder.

12.09.2019 01:00 Perşembe #23

Emrekaptan

Mesajı Gönderen: feanor3:cLink:0563593

Kaldırılmaktan çok değişikliğe gidilmeli bence. Örneğin belirli forumda yazmalarını engellemek yerine günlük yazılabilecek mesaj limiti getirilebilir. Ama trollere yer vermemek açısından konu açmaları kısıtlanabilir. Bu belirli bir süre için devam eder‚ örneğin 1 ay gibi. Bunun sonunda mesajlar incelenerek foruma uyum sağlayanların tam üyeliğe geçişi yapılabilir. Sağlamayanlar bir süre daha paf takılmaya devam eder.

Güzel öneri

12.09.2019 12:42 Perşembe #24

Jailson1

Mesajı Gönderen: feanor3:cLink:0563593

Çok güzel öneri‚ keşke düşünülse.

17.09.2019 19:34 Salı #25

BARISblky

Paf üyelik saçmalıktan başka birşey değil. Güya diğer takım taraftarlarını eleyebilmek için ama normal üye bir çok trol var. paflık kaldırılsın ama maç kazanınca yazmayıp kaybettiğinde her futbolcuya sövüp ortalığı yangın yerine döndürenler ihraç edilsin.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]