Giuliano Victor de Paula ???
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Giuliano Victor de Paula ???

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6
11.08.2017 13:03 Cuma Konu Puanı: 0

tutku1977

bu adamı gerçekten izlemiş yorum yapabilecek birileri var mı...genel kanı iyi hatta süper transfer olduğu yönünde ama izlediğim videolardan ben pek bi numarasını göremedim hırslı ve savaşçı bir futbolcu orası kesin ama takımı ileri taşıyıp oyunu açabilecek gerçek bir 10 numara mı orasını bilemedim...herkes bişiler atıp tutuyor fm özelliklerine bakıyorum adam hızlı görünüyor ama çok yavaş hantal diyenler var

şu adamı gerçekten izlemiş olanlar bilgi verebilir mi lütfen ?

11.08.2017 14:05 Cuma #1

ReLaXxXxX

Mesajı Gönderen: tutku1977:cLink:0558693

bu adamı gerçekten izlemiş yorum yapabilecek birileri var mı...genel kanı iyi hatta süper transfer olduğu yönünde ama izlediğim videolardan ben pek bi numarasını göremedim hırslı ve savaşçı bir futbolcu orası kesin ama takımı ileri taşıyıp oyunu açabilecek gerçek bir 10 numara mı orasını bilemedim...herkes bişiler atıp tutuyor fm özelliklerine bakıyorum adam hızlı görünüyor ama çok yavaş hantal diyenler var

şu adamı gerçekten izlemiş olanlar bilgi verebilir mi lütfen ?

Hocam ortasahadan topu alır ileriye dağıtır.İlerde topu alırsa dikine pas atar ve doğru pozisyonda bulunur.
Alex gibi çok şık hareket beklemeyin.
Alex den neyi iyi dersen geriden iyi oyun kuruyor.

11.08.2017 17:44 Cuma #2

Savetrons

Hocam ikinci forvet olarak da düşünebilirsin hem skorer sakin bir bitirici hem iyi bir oyun kurucu sahada ne yaptığını bilen soğukkanlı ve olgun bir oyuncu Soldado´yla beraber harika bir ikili olabilirler bence.

22.09.2017 15:13 Cuma #3

SCORP

Başıma bir şey gelmeyecekse bugüne kadar ortaya koyduğu futbolun bana umut vermediğini söylemek isterim.

Koşu mesafesi olarak takımın en üstlerinde yer almasına rağmen skora etkili olabilecek bir oyun tarzı olmadığını düşünüyorum. Belki saha içindeki pozisyonu değişse daha etkili olabilir. Biraz daha gözlemledikten sonra daha net konuşabiliriz sanırım.

28.09.2017 20:35 Perşembe #4

keremergir

İşlemeyen takımdaki hücum oyuncuları normal olarak verimsizdir. Hele Giuliano gibi kollektif futbol karakterine sahipse. Eminim Talisca da Fenerbahçe´de etkisiz görünürdü. Anca bireysel anlamda yetenekli isimler mesela Valbuena performans gösteriyor. Aslında onun da yüksek kollektif yeteneklerinden faydalanamıyor olmamız üzücü.

Alex derseniz o özel bir oyuncuydu. Onun içinde olduğu bir sistemin işlememesi söz konusu değildi. Çünkü sadece kendisi oynamıyor‚ zorla çevresini de oynatıyordu. Öylesi 100 yılda bir gelir.

Giuliano´yu veya herhangi bir futbolcuyu Alex´le kıyaslamak büyük haksızlık.

İyi futbolcu olduğu belli ama sanırım en azından bu sene yüksek verim almamız zor gibi duruyor. Mehmet ekici bu futbolcunun performansı icin önemli isim.

29.09.2017 23:16 Cuma #5

bagwell20

Trabzonun fenere attıgı kazıktır

10.10.2017 13:29 Salı #6

montaj

şu an gözüken büyük fiyasko

15.10.2017 01:15 Pazar #7

SCORP

Kiralık olarak alınabilseydi iyiydi. Şu anda çok yeterli görünmüyor. Başarılı olamazsa kadrodaki enkazlardan biri olur ne yazık ki.

Trab-Gs´nin bize attığı kazıktır‚ orası net.

15.10.2017 22:15 Pazar #8

enigma8

Bugün oldukça iyiydi ama yine kanatta devam etti.

Bu adam sahte 9 gibi oynamadığı sürece beğenilmemesi normal

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6