Giuliano Victor de Paula ???
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Giuliano Victor de Paula ???

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
11.07.2018 13:11 Çarşamba Konu Puanı: 0

egemen.bilgin
Giuliano Victor de Paula ???

10 milyon € üzeri bir teklif gelmesse takımda kalması daha iyi olur fikrindeyim. Mevcut kadroda elimizdeki iyi oyuncuların başında geliyor.


  
12.07.2018 01:22 Perşembe #46

Berlin
Giuliano Victor de Paula ???

Bu sistemde yeri yok giulianonun 7-10 arası bir rakama satılmalı.


  
12.07.2018 23:40 Perşembe #47

vertabrae
Giuliano Victor de Paula ???

Bugün 7 milyon euro gibi rakam verildiği çıktı bazı gazetelerde‚ reddetmişiz. Hayır 7 milyona versek o paraya bulacağımız bir oyuncu‚ kalmasından yanayım.


  
13.07.2018 20:02 Cuma #48

Zzzanyar1907
Giuliano Victor de Paula ???

hiçbir vasfi olmayan bir futbolcu zarar etmeden satilmasi iyi olur bence. ustelik bu sene satilamazsa kadroda fazla yer bulacagini da zannetmiyorum.


  
14.07.2018 00:12 Cumartesi #49

feanor3
Giuliano Victor de Paula ???

Giuliano futbol lügatında shadow striker olarak tanımladığımız "gizli forvet" rolünü benimsemiş gözüküyor. Yani tam olarak Talisca´nın beşiktaş´ta oynadığı rol. Orta saha-kanat kurgusunun iyi olduğu sistem takımlarında çarkın tamamlayıcı dişlisi olabilecek‚ skor yükünü sırtlayabilecek bir oyuncu görünümde Giuliano. Ancak kendisinden oyun kurucu veya takımı sürükleyici bir rol üstlenmesini beklediğimizde hayal kırıklığı olduğunu görüyoruz. Internacional´de kanat oyuncusu olarak ünlendikten sonra transfer olduğu Dnipro´da daha bir merkez orta sahaya evrilmiş ve son olarak Zenit´te bildiğimiz 10 numara hüvviyetine büründüğünü görüyoruz. Geçen yılki oyununun tatmin edici olmadığı aşikar ancak Phillip Cocu´nun Gaston Pereiro´dan bile 8 numaraya yakın bir orta saha oyuncusu çıkarabildiğini görünce aklımdaki tek soru Giuliano´nun buna ne kadar açık olduğudur. Yine de yaşı itibariyle artık büyük bir patlama yapamayacağını tahmin etmek zor değil ve bu nedenden dolayı verdiğimiz bonservis bedeli üzerinde bir teklif gelirse satılmasının yerinde olacağını düşünüyorum.


  
25.07.2018 19:33 Çarşamba #50

dtnvilc
Giuliano Victor de Paula ???

Umarim elinden geldigince iyi niyetli ve acik goruslu olur ve cocu eljif in yanina gui den bir 8 numara cikarir. O zaman cok teknik bir orta sahamiz olur. Ilerideki ucluyu de dusununce cok teknik ve skora yakin bir kadro oluruz. Savunma zaafiyeti olmaz cocu eger takim savunmasini takim kimyasini iyi oturtursa


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]