Cehennem Donana Kadar Ali Koç!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Cehennem Donana Kadar Ali Koç!

Paylaş 
Sayfa: [1]
13.09.2017 21:17 Çarşamba Konu Puanı: 0

dickreis

resmi sitenin 12 numaradan farkı olmayan acıklamasını görmüssünüzdür bende diyorumki hodri meydan 2 maç üst üste alınacak maglubiyete mayısı göremeden ipe ipe bırakacaksınız o koltugunuzuda kocamanınızıda ali koçu kendi ellerimizle oturtacagız baskanlık koltuguna

14.09.2017 00:20 Perşembe #1

Desperadona

Ali koç un başkanlık için aday olacağını sanmıyorum...
Aziz in emriyle başkanlığa adayım dedi.adaylığını açıkladıktan sonra bir çok insan sesini kısıp seçimleri beklemeye geçti.
Eğer ali koç adaylığımı koyuyorum demeseydi daha gür bir sesle aziz yıldırım istifa sesleri yankılanırdı...
Forumda bile çoğu kişi bitsin artık bu sezon nasılsa ali koç gelecek diye uyuyan hücre halini aldılar...ko��lardan başkan olsa rahmi koç adaylığını koyardı diye düşünüyorum...
Ali koç un aynı ünal aysal gibi yapacağını konuşanlar da var..hisseleri topla.baskan ol büyük transferler yap hisse senetlerini tavan yap.sat ve başkanlığı bırak.. aysal in piyasa değeri 900 milyon dolar su an..
Aziz yıldırım bıraksın gerisi önemli değil
Aziz yıldırım istifa fenerbahçe şampiyon

14.09.2017 09:38 Perşembe #2

dickreis

yallah bismillah aziz istifa

Paylaş 
Sayfa: [1]