Son Dakika Duyum ve Haberler (Paf Üyeleri)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Son Dakika Duyum ve Haberler (Paf Üyeleri)

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9
12.06.2018 07:51 Salı Konu Puanı: 0

Ali Koç

Transfer Sezonunda "Son Dakika Duyum ve Haberler" Başlığı çok Hareketlı oluyor. Paf üyeleri olarak‚ Normal üyelığe geçene kadar burayı alternativ olarak düşündüm

12.06.2018 10:58 Salı #1

roselover16fb

Ilk sayfa rezerve

12.06.2018 10:59 Salı #2

roselover16fb

Paf uye ne zaman bbitecek

12.06.2018 11:16 Salı #3

roselover16fb

Arkadaşlar bu forumu tapatalk yada uygulama ile takip etmek istiyorum telefondan zor oluyor
Bir fikri olan var mı

12.06.2018 13:25 Salı #4

oscarema

ersun hocam gelsin yanında da ceyko hocam "beyin" olarak gelsin.. nası fikir?

12.06.2018 13:50 Salı #5

oscarema

Paflıktan kurtulmak istiyorum postu!

13.06.2018 17:51 Çarşamba #6

stayyy

2008 den beri üyeyim her sezon mutlaka özellikle transfer döneminde bol bol burada vakit geçiriyorum ancak halen paf üyeyim. Son dakika kısmındaki acımasız eleştirilere dayanamayıp birşeyler yazmak istedim fakat içimde patladı yine. Biraz daha sabır arkadaşlar ali koç konusunda adam daha ne desin daha ne yapsın. Kibarca herşeyi söyledi iste. Yok oyle yok böyle sallayıp duruyor bir suru sabırsız insan biraz sabır guzel günler yakın.

13.06.2018 18:22 Çarşamba #7

Jimmer Fredette

Mesajı Gönderen: stayyy:cLink:0560686

2008 den beri üyeyim her sezon mutlaka özellikle transfer döneminde bol bol burada vakit geçiriyorum ancak halen paf üyeyim. Son dakika kısmındaki acımasız eleştirilere dayanamayıp birşeyler yazmak istedim fakat içimde patladı yine. Biraz daha sabır arkadaşlar ali koç konusunda adam daha ne desin daha ne yapsın. Kibarca herşeyi söyledi iste. Yok oyle yok böyle sallayıp duruyor bir suru sabırsız insan biraz sabır guzel günler yakın.

hocam 2008 yılından buyana 3 post atmışsın 5-6 tane de paftan çıkılıyor diye biliyorum.

Mesaj Jimmer Fredette tarafından düzenlenmiştir...

13.06.2018 18:49 Çarşamba #8

Burry1907

Daha 10 gün oldu aykut konusundan koca boklamalar yapılıyor. Sanki adam devam edicez dedi. Yemin ederim bu tipler yarin yeni td gelsin 2 maglubiyete onada istifa çekerler. Sabir vizyon kurumsallik s.direktor sistem bunlar icin önemli değil. Önemli olan günluk basari. Adam enkaz aliyor sihirbaz gibi davranilsin isteniyor.Aziz mustehak bu tiplere

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9