Volkan´ı kazanabilir miyiz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Yeni Üyeler (Paf) Fenerbahçe Forumu - Volkan´ı kazanabilir miyiz?

Paylaş 
Sayfa: [1]
08.09.2019 15:48 Pazar Konu Puanı: 0

adilgurkan
Volkan´ı kazanabilir miyiz?

Volkan´ın Fenerbahçeliliği tartışılmaz. Renklere nasıl bir aşk ile bağlı olduğunu çok iyi biliyorum. 2000´lerde Antalya´fa bir şampiyonluk kutlamamıza hiç ikiletmeden atlayıp gelmişti. Arada bir‚ taraftar camiası olarak biraz daha toleranslı olabilir miyiz‚ diye düşünürüm hep. Son zamanlarda da aklıma hep Sevilla maçındaki muhteşem kurtarışları geliyor. Bana kalırsa‚ bu sezon bir toparlanma ve sinerji yılı olsun. Geçmişe takılmadan hedefe odaklanalım. Malum camia yine ağlamaya‚ manüplasyona başladı. Kenetlenelim. Volkan´ın ekibe olumlu katkısı olacağına inanmak istiyorum. Başarılar Volkan Demirel.


  
11.09.2019 15:09 Çarşamba #1

murat ertan
Volkan´ı kazanabilir miyiz?

Volkan normalde kaleciliği bırakalı 5 sene filan oluyor.yerine doğru düzgün bir kaleci alınmadığı için volkan da yıprandı haliyle. normalde bu sezon kadroda 3.kaleci olarak yer alması lazımdı. ki ersun yanalın da bunu istediği biliniyor. ancak comolliden mi yoksa yönetimden mi kaynaklı bilinmez volkan´ın takımda kalmasını istemeyenler olduğu açıktı. anlaşılan o ki bu teknik kadro içinde yer alma kararı bir tür orta yoldu. ne ersun yanalın ne de comolli veya yönetimin istediği oldu bir orta yol bulundu. ki zaten volkan´ın takımda kalmasını istemekten kasıt saha içi değil saha dışı daha doğrusu takım içindeki ağırlığı içindi.zira volkan gibi emre gibi bayrak futbolcular takımlar için önemli. hele de emre gibi bir de saha içinde de iyi futbolcuysan bu kat kat önemli hale geliyor.


neticede volkan antrenör filan değil. antrenörlük kurslarını bitirmemiş zaten şunun şurasında birkaç ay evveline kadar FB kalecisiydi 2018-19´un son maçlarında harunla dönüşümlü oynuyordu. demem o ki ne şiş yansın ne kebap diyerek antrenörlük görevini de ayağa düşürmemek lazımdı. volkan tabi ki antrenör de olur kimler olmuyor ki yıllarca enternasyonel düzeyde kalecilik yapmış bir isim mi olmayacak ama işte 3. kaleci olamıyorsa bari teknik kadroda bulunsun mantığı da doğru değil.daha da açığı‚ teknik direktörle yönetim veya sportif direktör arasındaki bu zıtlaşma hoş değil. ersun yanal oluşacak futbolcu kadrosunda son karar mercii olmalı en tabii haktır bu. buna itiraz edilmesi ve sonunda antrenörlük görevinin böyle orta yolu bulmak için sömürülmüş olması hoş değil.

keşke bu iç didişmeyi temmuz ayında filan bir nihayete erdirip buldukları bu orta yolu o tarihlerde ilan etselerdi konu bu denli dallanıp budaklanmamış olurdu. şaka maka eylül 1´de hala volkan futbolcu olarak takımda kalacak mı yoksa futbolu bırakacak mı hatta rivayet edildiği şekilde teknik ekipte yer alacak mı soruları soruluyordu medyada. bu kararsızlıklara ne gerek vardı ki. volkan´a da ayıp‚ ersun yanal´a da olayda bir dahli yoksa comolliye de yazık.

pekala haziran sonu temmuz başı volkan´a teşekkür edilirdi. birkaç hafta sonra da teknik ekibe dahil olurdu bu tartışmalar da olmazdı.

son olarak şunu ekleyeyim‚ volkan elbette takıma fayda sağlayacaktır. genç kaleciler üzerinde‚ yerli isimler üzerinde ağırlığı olacaktır. kulübede ise antrenörlük noktasında bir fonksiyonu olmaz.ancak ise daha çok rakiple dalaşma durumunda çok işe yarayacaktır :d

Mesaj murat ertan tarafından düzenlenmiştir...


  
15.09.2019 08:45 Pazar #2

adilgurkan
Volkan´ı kazanabilir miyiz?

Çok teşekkürler. Mutlak şampiyonluk için çıkılan yolda Volkan´ın enerjisine de ihtiyaç duyacağımız açık.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]