İsme Özel Atkı Satışı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Kurumları Forumu - İsme Özel Atkı Satışı

Paylaş 
Sayfa: [1].2
17.08.2013 17:57 Cumartesi Konu Puanı: 0

denizci1907
İsme Özel Atkı Satışı

Az önce 444 2 196 dan aradılar ve Fenerbahçe kulübü VIP departmanından aradıklarını belirttiler. Önünde FENERBAHÇE REPUBLIC arkasında adımın yazdığı bir atkı satacaklarını‚ normalde 70 TL olan fiyatın telefonda sipariş verirsem 39‚90 olacağını söylediler. Çekinerek de olsa kredi kartı bilgilerimi verdim ve sipariş ettim.

Kulübün ya da Fenerium´un böyle bir hizmeti var mı acaba?

17.08.2013 18:06 Cumartesi #1

Griechiscier
İsme Özel Atkı Satışı

http://kimaramis.net/detail.jsp?4442196

burayı bir incele renktaş.

bana pek iç açıcı gelmedi.

Mesaj Griechiscier tarafından düzenlenmiştir...

17.08.2013 18:10 Cumartesi #2

denizci1907
İsme Özel Atkı Satışı

Mesajı Gönderen: Griechiscier:cLink:0139310

http://kimaramis.net/detail.jsp?4442196

burayı bir incele renktaş.

bana pek iç açıcı gelmedi.

Mesaj Griechiscier tarafından düzenlenmiştir...

Teşekkürler.

İnceledim‚ sahtekar mı değiller mi 1-2 haftaya belli olur ancak belli olan bir şey var ki o da para kulübe gitmeyecek.

17.08.2013 19:38 Cumartesi #3

C@n@ry
İsme Özel Atkı Satışı

Beni de aradılar sipariş verdim

Dandırıldıysam bilemem

17.08.2013 20:05 Cumartesi #4

fatihseker
İsme Özel Atkı Satışı

beni de aradılar. dolandırılma tarzı bir şey olacağını sanmıyorum‚ atkın gelir renkdaş.

17.08.2013 20:22 Cumartesi #5

f_bandini
İsme Özel Atkı Satışı

bende İsmet Özel atkı satışı anlıyorum
ne alaka dedim

17.08.2013 20:53 Cumartesi #6

CyCleFB
İsme Özel Atkı Satışı

Mesajı Gönderen: denizci1907:cLink:0139309

Az önce 444 2 196 dan aradılar ve Fenerbahçe kulübü VIP departmanından aradıklarını belirttiler. Önünde FENERBAHÇE REPUBLIC arkasında adımın yazdığı bir atkı satacaklarını‚ normalde 70 TL olan fiyatın telefonda sipariş verirsem 39‚90 olacağını söylediler. Çekinerek de olsa kredi kartı bilgilerimi verdim ve sipariş ettim.

Kulübün ya da Fenerium´un böyle bir hizmeti var mı acaba?

çok şekil oluyor... rahat olun ben 4 tane yaptırdım... sıkıntı olursa aynı noyu arayıp Veysel bey ile görüşün...

Mesaj CyCleFB tarafından düzenlenmiştir...

18.08.2013 06:04 Pazar #7

2pac
İsme Özel Atkı Satışı

bu firma dolandırıcıların görünüyor.
internette check-up‚hastane‚Fenerbahçe üzerinden dolandırıcılık yaptıkları belirtiliyor.

18.08.2013 10:04 Pazar #8

denizci1907
İsme Özel Atkı Satışı

Mesajı Gönderen: f_bandini:cLink:0139314

bende İsmet Özel atkı satışı anlıyorum
ne alaka dedim

Güzel marka olurmuş aslında‚ İsmet Özel Winter Collection. Atkı 39‚ pantolon 69‚ takım elbise 199 TL

Mesajı Gönderen: CyCleFB:cLink:0139315

çok şekil oluyor... rahat olun ben 4 tane yaptırdım... sıkıntı olursa aynı noyu arayıp Veysel bey ile görüşün...

Benimle de Veysel Bey ilgilendi‚ gayet güven veren‚ ikna edici bir konuşma yaptı ve öyle sipariş verdim zaten

Ancak asıl merak ettiğim şey‚ bu kulübün bir hizmeti mi yoksa FB adını kullanarak satış yapan bir marketing firmasının mı?

Paylaş 
Sayfa: [1].2