2019 dan sonra Adidas yerine Under Armour
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçe Kurumları Forumu - 2019 dan sonra Adidas yerine Under Armour

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3
07.06.2017 13:49 Çarşamba Konu Puanı: 0

CrazyCanake

Burda bi arkadas yazmisti:

Mesajı Gönderen: KICK OFF:cLink:0143211

Adidas ile anlaşma bittikten sonra büyük ihtimal forma üreticimiz under armour olabilir diyorlar umarım doğrudur

Bugünde bu sayfada haberi cikmis:

Futbolope @Futbolope

ÖZEL HABER | Under Armour´un Türkiye haklarının sahibi olan Ferit Şahenk‚ 2019´da Adidas´la sözleşmesi bitecek Fenerbahçe´ye teklif yaptı.

Ve Link:
https://twitter.com/Futbolope/status/872372115323990016

Yillardir hem günlük hayatimda hemde spor yaparken severek giydigim bir marka. hatta Adidas veya Nike kiyafet almiyorum yillardir.

O yönden hosuma gider.

Ama futbol takimlari icin yapilan formalar arasinda simdiye kadar hosuma giden olmadi. google üzerindende hosuma giden birsey bulamadim.

bakalim iki sene sonra ne olacak.

sonucta baskan ve yönetim degismis olacak. belki ferit sahenk yönetimde olacak.

Mesaj CrazyCanake tarafından düzenlenmiştir...

07.06.2017 18:57 Çarşamba #1

pasa_eren

ben çok sevinmedim adidas´tan memnundum açıkçası. son yapılan yenilemeden sonra kiğılı ve ekibi çubukluyu katletmekten çekilmişti ve iş adidas´a bırakılmıştı. gayet ortalama ve üstünde formalar oldu. çok kötü forma tasarımları görmedik. under armour da pek süper forma yapıyor denemez. aaten dünya´da 10-15 takıma forma yapıyorlar futbolda. tottenham var en önemli takım onun bu seneki formaları çok iyiydi ama çubuklu yapmak kolay iş değildir inşallah southampton´a yaptıkları gibi yapmazlar facia olur. adidas dışında hiç büyük marka ile de çalışmadık adidas ile özdeşleştik bi nevi. nasıl olur bi yandan merak ediyorum bi yandan da çok sevinmedim.

eskiden bu konular çok sevilir konuşulurdu aziz´in bizi bitirmeye başlamasından sonra bende de heves kalmamıştı son yıllarda ama şimdi ali koç ile tekrar önemli gündem maddelerinden biri olur bu konu yaz dönemlerinde eskisi gibi. eski heyecan olacak yeni başkanla 2018 mayıs´tan itibaren inşallah. takımda umut veya heyecan olmayınca formayı da kimse önemsemiyor haliyle

07.06.2017 20:36 Çarşamba #2

CrazyCanake

Mesajı Gönderen: pasa_eren:cLink:0143241

ben çok sevinmedim adidas´tan memnundum açıkçası. son yapılan yenilemeden sonra kiğılı ve ekibi çubukluyu katletmekten çekilmişti ve iş adidas´a bırakılmıştı. gayet ortalama ve üstünde formalar oldu. çok kötü forma tasarımları görmedik. under armour da pek süper forma yapıyor denemez. aaten dünya´da 10-15 takıma forma yapıyorlar futbolda. tottenham var en önemli takım onun bu seneki formaları çok iyiydi ama çubuklu yapmak kolay iş değildir inşallah southampton´a yaptıkları gibi yapmazlar facia olur. adidas dışında hiç büyük marka ile de çalışmadık adidas ile özdeşleştik bi nevi. nasıl olur bi yandan merak ediyorum bi yandan da çok sevinmedim.

eskiden bu konular çok sevilir konuşulurdu aziz´in bizi bitirmeye başlamasından sonra bende de heves kalmamıştı son yıllarda ama şimdi ali koç ile tekrar önemli gündem maddelerinden biri olur bu konu yaz dönemlerinde eskisi gibi. eski heyecan olacak yeni başkanla 2018 mayıs´tan itibaren inşallah. takımda umut veya heyecan olmayınca formayı da kimse önemsemiyor haliyle

dedigim gibi bende ayni sekilde hosuma giden formalarini bulamadim. NFL´de pad almaya basladilar.

Nike GS´de‚ biz ve BJK Adidas´dayiz. belki pastadan pay icin‚ Türkiyede ismini duyurmak icin secebilirler.
Ferit Sahenk Adidas´dan daha fazla pay verirse eger‚ kabul etmemek yanlis olur. Dizayn konusunda daha serbestler sanirim.

08.06.2017 23:57 Perşembe #3

ceycey2001

İlk olarak liverpoola sponsor oldular diye biliyorum

09.06.2017 09:50 Cuma #4

Cüneyt ERASLAN

Adidas forma tasarımı konusunda kulüpler ile koordineli bir şekilde çalışıyor.
Bizim bu işleri yapan ekip değişmesi lazım.
Adidas´ın yaptığı juventus formalarına bakarsanız değişim nerde olması gerektiğini anlarız.

11.06.2017 16:18 Pazar #5

CrazyCanake

Mesajı Gönderen: ceycey2001:cLink:0143248

İlk olarak liverpoola sponsor oldular diye biliyorum

Liverpool NB (New Balance) kullaniyor.

Tottenham UA kullaniyor.

Diger Takimlar:

St. Pauli‚ Southampton‚ Aston Villa‚...

11.06.2017 18:31 Pazar #6

FB48

Şu ana kadar yaptıkları formalar fecaat.

11.06.2017 20:26 Pazar #7

TurQich

Ismini ilk defa goruyorum.
Bir arastirma yaptim. Alman wiki´nin yazdiklarini okumam yeterli geldi. Saglam bir markaymis. Adidas´a ve Nike´a is ogretmis adamlar. Nato askerlerine bile tekstil uretiyorlar. Amerika´dan Avrupa´ya yeni yayilma politikasi olacak sanirim. Adidas olmayacaksa olabilir. Ama nike felan aman olmasin.

Mesaj TurQich tarafından düzenlenmiştir...

11.06.2017 23:35 Pazar #8

CrazyCanake

Bir kac örnek olsun bari. dedigim gibi cok hosuma giden formasi olmadi. ama sanki dizayn konusunda esnek olabiliyorlar. adidas veya nike gibi standard forma üretmiyorlar.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3