Christoph Daum
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Christoph Daum

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....313
23.07.2006 00:54 Pazar Konu Puanı: 0

AmigDala
Christoph Daum

Daha önce açıldıysa da bulamadım son 1 seneki kayıtlarda. Bir çok ünlü isim geldi geçti Fenerbahçe'den teknik direktör olarak. Hepsinin ortak yönü çokça eleştirilmiş olması ve Fenerbahçedeki ömürlerinin kısa sürmesi idi. Ama çok iyi sonuçlar almasına rağmen Daum kadar eleştirilen olmadı. Her seferinde birşey bulundu söylenecek. Bütün bunlar geride kaldı artık. Bu soğuk ve sakin Doğu Alman bize büyük mutluluklar yaşattı ve Fenerbahçe tarihinde yerini aldı. Enkaz halinde aldığı takımı ilk senesinde şampiyon yaptı, ardından 1 şampiyonluk daha geldi ve 3.sü de elimizden göz göre göre gaspedildi. Türkiye Kupası hasretimize de neredeyse son verecekti. 2 sene üst üste final oynadık. Avrupa'da en son 0 çekmiştik ondan önce. Oysa onun yönetiminde Avrupa'da karakteri ve kimliği olan bir takımımız oldu. Tatmin olmasak da daha önce görmediğimiz puanları aldık. Ama en önemlisi Fenerbahçe her kulvarda disiplini, düzeni ve istikrarı yakaladı. Pek alışık olmadığımız takım kimliğine kavuştu ve imrenilen kolej havasını yakaladı. Ve şimdi halefi Zico'ya 3 sene bir arada oynamış, bir çok şeyi aşmış bir takım bıraktı miras olarak. Bu mavi gözlü ve artık içimizden birisi olmuş Alman'ı unutmayalım. Hamiş: İstirham ediyorum provoke edecek şeyler yazmayın.

23.07.2006 00:58 Pazar #1

Trap_Lippi

Mesajı Gönderen: AmigDala;6824896

Hamiş: İstirham ediyorum provoke edecek şeyler yazmayın.

Peki yazmayacagim

23.07.2006 01:03 Pazar #2

The Reason

Mesajı Gönderen: AmigDala;6824896

İstirham ediyorum provoke edecek şeyler yazmayın.

Bu sözüne istinaden,sadece saygı duyyorum..baska da birşey demiyorum....

23.07.2006 01:10 Pazar #3

warfalcon

Christoph Daum'u hic unutmayacagim....gelmis gecmis en basarili teknik diretörümuz.

23.07.2006 01:33 Pazar #4

Kaleci Volkan

[url]http://forum.antu.com/showthread.php?t=119797

daum icin topic acilmis ama tabiiki dogru dürüst kimse ilgilenmemis bile.
heykelini dikecegimiz adama antu basta olmak üzere yapmadigimiz etmedigimiz kalmadi

her sey icin tesekkürler daum

23.07.2006 01:37 Pazar #5

AmigDala

Mesajı Gönderen: warfalcon;6824973

Christoph Daum'u hic unutmayacagim....gelmis gecmis en basarili teknik diretörümuz.

Molnar, Didi ve Veysel'i de koymak lazım listeye. Ama benim jenerasyonumun kuşkuşuz en unutulmaz teknik direktörü.

23.07.2006 01:43 Pazar #6

Xérion

[quote=warfalcon;6824973]Christoph Daum'u hic unutmayacagim....gelmis gecmis en basarili teknik diretörümuz.[/quote] Katılmıyorum , 2 sene şampiyon yaptı bizi uzun süre akıllarda kalacak...

23.07.2006 01:45 Pazar #7

Volkan Güler

Her ne olduysa olsun her ne yaşandıysa yaşansın sayın Christoph Daum Fenerbahçemize emek vermiş bir isim saygı duyulmalı,qtm ye yem ettik ona yanarım...

23.07.2006 01:50 Pazar #8

Trap_Lippi

Pekiiii... teknik direktor sporcu mudur? Benim takildigim nokta bu Ayrica teknik direktorleri takimla butunlestirmek ve simge haline getirmek ne kadar dogrudur? Sonucta efsane sporcular forumu. Onceki mesajda soylememistim ama aciklama geregi duydum. Cunku bir de Holger Osieck basligi vardi

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....313