En Büyük Teknik Direktörümüz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - En Büyük Teknik Direktörümüz?

Paylaş 
Sayfa: 1....106.107.108.109.110.111.112.113.114.115.116.117.[118]
10.09.2017 01:54 Pazar Konu Puanı: 0

Semih

daum‚ersun‚zico‚didi‚veselinoviç‚molnar

10.09.2017 11:47 Pazar #1054

Meloik

Daum diyenleri anlayamıyorum
Her Avrupa hezimetinden sonra "tecrübe kazandık" dedi yıllarca. Ben sinir oluyordum.

Duyduklarıma göre Didi ve Veselinovic ama izlediğim Zico. Belki hoca olarak çok büyük bir hoca değildi ama onun zamanında takım uyumu harikaydı. Takımda arkadaşlık ve huzur vardı. Başarı da vardı. Zaten o gittikten sonra bir türlü kendimize gelemedik.

10.09.2017 19:00 Pazar #1055

Analizcali

Mesajı Gönderen: fanatik kanarya:cLink:0095613

Kesinlikle ve kesinlikle Daum. Löw´de kaldığı kısa süre içerisinde kalitesini fazlasıyla göstermişti. Ersun bile bunların yanına yaklaşamaz. Zico ise Daum´un ekmeğini yemiştir.

Müsaade ile imza atıyorum hocam ‚ 40 ı devirdik.

Daum gibi bir hocayı bu klüpte görmedik daha.
Bir adam bu kadar mı gerçekçi bu kadar mı ne yaptığını bilir adım adım planlama ile hep üstüne koyarak ‚ mütevazı şekilde ilerler.
Futbolu zaten yalamış yutmuş‚ birde adamın dibiydi.

Kadıköy onun zamanında gerçek bir cehenneme dönmüştü.
Taraftarın öz güveni tavan yapmıştı.
Bir İstanbulspor maçı vardır ben o mattaydım 3-0 yenilmiştik ‚ ligin ilk maçında ‚rahmetli o Alman kaleci.
Maç bitti taraftar son saniyeye kadar bir kişi tribünü terk etmedi ‚düşün 3-0 yenik ligin ilk maçında.
Maç bitti çıkarken herkesin konuştuğu şey şuydu bu takım bu sene şampiyon olur.
3-0 yenildiğin Maçtan sonra bunu kendi taraftarına söyleyebiliyorsan hocanın dibisindir.

10.09.2017 21:41 Pazar #1056

corp

Daum ile de gol yeme manyağı oluyorduk. Manisa´dan‚ gs´den 5 yemişliklerimiz var. Kazanamadığımız finaller ve kötü Avrupa performansı da cabası. Diğer işe yaramazların yanında ayrı bir yeri var tabi ona birşey diyemem.

Favorilerim ise CAP‚ Löw ve Ersun Yanal. Keşke Ersun Hoca ile kendi transfer istekleri doğrultusunda 2. seneyi görebilseydik.

11.09.2017 03:11 Pazartesi #1057

pasa_eren

Zico ve Ersun Yanal´daki cesarete bakarak onları seçerim. Zico´nun rakip Chelsea‚Sevilla‚İnter vs dinlemeden takır takır cesur futbolunu çok özlüyorum. Şimdiki hocamız Vardar´a önlem alıp temkinli oynatan bir korkak. Zico´nun kusuru aşırı rotasyon yapmasıydı ligle bir arada götüremiyordu bana göre ama Avrupa´da onun yaşattığını asla yaşamadık. Ersun Yanal da Avrupa´da nasıl bir hoca olur göremedik men edildik maalesef ama eminim Fenerbahçe savunma yapmaz‚yaptırır diyen birisi orada da kendi futbolunu sahaya yansıtırdı.

20.09.2017 12:33 Çarşamba #1058

Baran Halis

İzleyebildiklerim arasında katkı açısından ilk 5:
1-Daum( 4 sezon 2 lig şampiyonluğu kıl payı kaçan 2 lig şampiyonluğu. Sonuna kadar mücadele ve disiplin)
2-Zico (1 lig şampiyonluğu ve avrupa da sistemli başarı(Maldonado Deniz Barış Önder Turacı Kezman varken)
3-Ersun (Lig şampiyonluğunun ötesinde oynattığı hucum futboluyla gözlerimizin pasını silen mücadele ruhu)
4-Löw (Yarım kalan bir aşk hikayesi‚ 90´ların karanlık döneminde takıma yarım sezonda olsa oynattığı tempolu hırslı ve organize oyunla çölde vahayı görmüştük. Israr edilseydi bambaşka bir dönem yaşayabilirdik)
5-Carlos Alberto Pareiara ( Son 7 yıldır ne olduğu belli olmayan ve "generallere" bağlı oyun felsefesini değiştirip takıma belli bir sistem ve disiplin getirip şampiyon yapmıştı.

Katkı açısından Daum‚ Dünya sıralamasında Löw.

22.09.2017 14:03 Cuma #1059

Kaan Öztürk

molnar carlos alberto parreira löw ersun

Mesaj Kaan Öztürk tarafından düzenlenmiştir...

23.09.2017 06:36 Cumartesi #1060

İsmail Aktaş

Didi´dir. Oynattığı şahane futbolun haricinde bizi 2 sene üst üste şampiyon yapıp 3. sene de ligi götüreceği belliyken ayağı resmen kaydırılıyor. Didi´den önce bir Molnar efsanesi de var fakat Didi ondan daha büyüktür.

Daha yakın tarihler için biri seçilecek ise Veselinoviç‚ Perreira‚ Löw‚ Daum‚ Zico‚ Ersun arasında seçim yapılabilir. Kimileri 3 Temmuz hikayesine Aykut Kocaman´ı da ekleyebilirler ama ben buna katılmam. Bunların içinde de tüm hatalarına rağmen Daum ilk sırada gelir.

Daum; 2006´da Aykut Kocaman´ın Konya´da fitilini ateşlediği şer ittifakı ve sonuçta yaşanan Denizli senaryosu‚ 2010´da ise yine Aykut Kocaman´ın devre arasındaki garip transfer hamleleriyle (takıma kanat lazımken Burak Yılmaz-Gökhan Ünal takası yaptırması gibi) fitilini ateşlediği ve son Trabzonspor maçıyla taçlanan Bursaspor şampiyonluğu gibi 2 dramatik olayla bizdeki en büyük teknik direktör olma şansını kaybetti. Bize‚ Daum´un yaptığı hataları yapmayacak (son maç facialarından bahsetmiyorum) ve takımı daha iyi noktalara taşıyabilecek biri lazımken hep ondan daha kötülerini getirdik. Daum´u efsane yapan şey biraz da budur.
Daum‚ yerel lig için çok uygun bir isimdi. Bugün gelse aynı başarıyı gösterir mi bilemeyiz çünkü ligin dinamikleri o günlere göre önemli ölçüde değişti; Anadolu takımları artık o günlerdeki kadar kolay lokma değiller‚ rakipler kendilerini kalite açısından geliştirdiler‚ Fenerbahçe yönetimi o günlerdeki kadar etkin ve güçlü değil. Bunların yanında; Daum´un hücumu düşünen oyun felsefesi bu ligde hep iş yapmıştır hala da yapmaktadır‚ oyunculardan extra verim alabilmek Daum´un en önemli özelliklerindendi‚ takımı iyi antrene etmesi de herkesçe hatırlanmaktadır.
Şu anda bizde Aykut Kocaman´ın yerine Daum´un olmasını istemeyecek çok az Fenerbahçeli vardır fakat bize ikisinden de daha iyi bir teknik direktör lazım. Bu başka bir mesele tabii.

23.09.2017 11:24 Cumartesi #1061

sorhan

Kendi seyredebildiklerim içinde:

İlk sıraya Veselinoviç´i koyarım. Gözünün yaşına bakmaz 4 hatta 5 hücum oyuncusuyla çıkardı. Rıdvan‚ Aykut‚ Hasan (Vezir)‚ Hakan (Tecimer)... Riski seven keyifli bir adamdı. Bizden sonra hipodroma yakın diye Bakırköyspor´ın başına geçmişti

İkinci sıraya Daum´ı koyarım. Daum´lu sezonların hepsinde oynanan futboldan keyif aldım. Volkan‚ Schalke´den saçmasapan goller yemeseydi CL´de çeyrek de görürdük. Bence Türk Milli Takımı´nın başına geçmesi gereken kişi Daum´du.

Üçüncü de Zico... Amiyane tabirle adamın dibiydi. Trabzon maçında kafasına tükürdüler‚ başka tipler cıngar çıkaracakken oralı bile olmadı. Çeyrek final oynadık CL´de. Chelsea´ye elendik ama o maçlar kafa kafaya geçti. CL´de Gökhan Gönül´ü oyuna soktu‚ oyuncuların özgüveni tavan yapmıştı.

Paylaş 
Sayfa: 1....106.107.108.109.110.111.112.113.114.115.116.117.[118]