En Büyük Teknik Direktörümüz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - En Büyük Teknik Direktörümüz?

Paylaş 
Sayfa: 1....104.105.106.107.108.109.110.111.112.113.114.115.[116]
09.02.2017 17:28 Perşembe Konu Puanı: 0

Emre Aydın

Todor Veselinovic

13.02.2017 18:00 Pazartesi #1036

permaximum

Ersun Yanal
Zico
Daum
Veselinovic

Ersun Yanal: Tarihimizin en erken ve en rahat gelen şampiyonluğu. İyi futbol.

Zico: Tarihmizin Avrupada´ki en büyük başarısı. Şampiyonlar Ligi Yarı Finali kıl payı kaçtı.

Daum: Üst üste şampiyonluklar‚ 2 tane 40 pozisyona girilmesine rağmen atılamayan golden dolayı kaçan şampiyonluklar.

Todor Veslionovic: 2 şampiyonluk biri 35 maçta 100 gollü şampiyonluk.

Bunlar dışında Löw gibi Parreira gibi Denizli gibi iyi dönemler geçirdiğimiz hocalarımız da oldu. Ama direk en iyisi şuydu diyeceğimiz bir hoca malesef Aziz Yıldırım gibi başkanlar yüzünden gelmedi.

16.02.2017 17:38 Perşembe #1037

fbcsahin1907

başkan a.y olmasaydı

Daum bizim değişilmez hocamız olurdu

bırakınca da elbet bir gün buluşacaktık Ersun Hoca ile devam ederdik

ama her zaman Ersun Hoca 1 adım önde

16.02.2017 17:40 Perşembe #1038

fbcsahin1907

Mesajı Gönderen: D_I_E_4_U:cLink:0095032

Kimse Arap´ı yazmamış. Kupa maçında kaybederken forvet çıkarıp sol bek sokmuştu. Dünya da bu hamleyi yapabilecek hoca yok.

eleniyorduk ama sol taraf aksıyordu o yüzden yapacak bir şey yoktu sol taraf aksamasın gerekirse gol atıp turu geçmeyelim

Allah´ım lütfen artık sınama bizi yeter 19 senedir çektiğimiz ve getirdiği vitorlu ismailli aykutlu zamanlar

17.02.2017 00:45 Cuma #1039

permaximum

Mesajı Gönderen: permaximum:cLink:0095209

Ersun Yanal
Zico
Daum
Veselinovic

Ersun Yanal: Tarihimizin en erken ve en rahat gelen şampiyonluğu. İyi futbol.

Zico: Tarihmizin Avrupada´ki en büyük başarısı. Şampiyonlar Ligi Yarı Finali kıl payı kaçtı.

Daum: Üst üste şampiyonluklar‚ 2 tane 40 pozisyona girilmesine rağmen atılamayan golden dolayı kaçan şampiyonluklar.

Todor Veslionovic: 2 şampiyonluk biri 35 maçta 100 gollü şampiyonluk.

Bunlar dışında Löw gibi Parreira gibi Denizli gibi iyi dönemler geçirdiğimiz hocalarımız da oldu. Ama direk en iyisi şuydu diyeceğimiz bir hoca malesef Aziz Yıldırım gibi başkanlar yüzünden gelmedi.

Bu arada not düşeyim son paragrafta bahsettiğim Parreira‚ Carlos Alberto Parreiradır. Vitor Pereira denilen bozuntuyla karıştırmayalım.

28.02.2017 17:07 Salı #1040

Konsolos bey

Tereddütsüz Didi dir.Bir de Carlos Alberto dur.mustafa denizli ise Fenerbahçenin teknik direktörü değildir onun döneminde kazanılmış şampiyonluğu ben saymıyorum onu Fenerbahçe´ye getiren kişiye yazıklar olsun diyorum.Onu ve tanju isimli musibeti bu büyük camiaya getiren kişiye yazıklar olsun.

07.03.2017 23:38 Salı #1041

permaximum

Mesajı Gönderen: Konsolos bey:cLink:0095262

Tereddütsüz Didi dir.Bir de Carlos Alberto dur.mustafa denizli ise Fenerbahçenin teknik direktörü değildir onun döneminde kazanılmış şampiyonluğu ben saymıyorum onu Fenerbahçe´ye getiren kişiye yazıklar olsun diyorum.Onu ve tanju isimli musibeti bu büyük camiaya getiren kişiye yazıklar olsun.

Didi´yi unutmuşuz hatırlattığınız iyi oldu. Ben göremediğimden‚ oynattığı futbolu videolardan da pek izleme imkanımız olmadığından bahsetmedim ama bu yanlış oldukça çok yapılıyor. Zamanımızın yetmediği insanlar böyle konularda bir çırpıda siliniyor ve yakın zamanlarda gelenler şişiriliyor.

O yüzden Didi´yi de o 4lüye ekleyelim.

Denizli´nin kişiliğini bilmem ama en çok sevindiğim şampiyonluk büyük olasılıkla onla gelendir. 1996´daki şampiyonluktan bile daha çok sevinmiştim. GS´nin 4 sene üst üste şampiyon olması‚ UEFA kupası‚ Süper Kupa derken buramıza kadar gelmişti artık. O şampiyonluk da benim gördüğüm en çok kutlanan şampiyonluktu. 4-3lük Gaziantep maçı dün gibi aklımda.

Paylaş 
Sayfa: 1....104.105.106.107.108.109.110.111.112.113.114.115.[116]