Arthur Antunes Coimbra "Zico"(King Arthur)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Arthur Antunes Coimbra "Zico"(King Arthur)

Paylaş 
Sayfa: 1....109.110.111.112.113.114.115.116.117.118.119.120.[121]
02.02.2018 08:05 Cuma Konu Puanı: 0

defrim

Semih´in şöyle bir anısı varmış Zico ile ilgili:

Zico bir gün sonra idmandan önce‚ ´Seni hep oynatmak istiyorum ama Aziz Yıldırım‚ Kezman´ı oynatmam için baskı yapıyor‚ satmak istiyormuş´ şeklinde açıklama yaptı. Bu açıklama bile onu sevmem için yetti mesela

02.02.2018 21:14 Cuma #1081

kingoftheland

Mesajı Gönderen: doct:cLink:0094210

iSTANBUL Bilgi Üniversitesi ve Sportsnet Groupun hayata geçirdiği‚ Spor Yöneticiliği Lisans Programı için İstanbula gelen F.Bahçenin eski hocası Arthur Zico‚ çarpıcı açıklamalarda bulundu: Üzüldüğüm noktaların başında Fenerbahçenin rekabetinin sadece Galatasaray ve Beşiktaş seviyesinde kalması‚ Barcelona ve Real seviyesinde tutamaması geliyor.

2008de kendimi Devler Ligi kupasını almaya tamamen hazırlamıştım ama olmadı.

Bizim yonetim o sene CLyi almaya hic inanmadi
Akilalmaz birsekilde CLde bu kadar basari yeter seneye bakariz moduna girdiler. Sevillaya inanmadilar transfer yapmadilar.
Gercek su ki CLyi cok zor arada bazi takimlar parlayip aslanin agzindan kupayi alabiliyorlar
biz de 2008de o durumdaydik ama maalesef olmadi
Baskette bu kadar basarili bir yonetimin futbolda zit kutup olmasi anlasilir gibi degil
CL muzede olabilirdi

08.10.2018 23:04 Pazartesi #1082

utkanm

gel vefasız‚ gel insafsız‚ çağırmazdım acil olmasa...

27.10.2018 19:36 Cumartesi #1083

Mehmet_Ozen

Aziz başkan´ın egosu yüzünden Zico´yu gönderdik bir bir ekol olma fırsatını kaçırdık.

Şöyle ki o dönem Brezilyalılar arasında popüler olmaya başlamıştık. Formalarımız Brezilya´da satılmaya başlamıştı. Resmi sitemize portekizce eklenmişti. Milanlı Kaka "Fenerbahçe´yi destekliyorum" diye açıklama yapmıştı. Brezilya milli takımı gibi oynuyorduk. Brezilya ligi ile avrupa futbolu arasında oyuncular için geçiş takımı olabilirdik. Milli takım düzeyindeki oyuncuların avrupadaki ilk takımı olabilirdik.

Mesela İranlı Persepolis takımının formalarının Türkiye´de satıldığını‚ resmi sitesine Türkçe dil koyduğunu falan düşünün. "Helal olsun‚ adamlar yapmış" demez misiniz? Biz yapmıştık işte.

Zico´da ısrar etseydik; şampiyonluk sayısı olarak fark yaratabilir miydik bilmiyorum. Ama ekonomik durumumuz kesinlikle bu durumda olmazdı. Çünkü 32 yaşındaki adamlara servet dökmek yerine yarı fiyatına Brezilyalı oyuncular gelecekti. Belki 1-2sini iyi bir paraya satıp ihya olabilirdik.

10.08.2019 07:48 Cumartesi #1084

Aizen*

Bir başka ego kurbanı...

Kendi adıma çok sevdim‚ geç buldum‚ erken kaybettim.

12.08.2019 12:03 Pazartesi #1085

zagazingo33

Mesaj zagazingo33 tarafından düzenlenmiştir...

12.08.2019 20:08 Pazartesi #1086

bilgin1907

Zico demek futbol demekti.
Onun futbolculuk donemini izlemek ve ayrıca onu Fenerbahce teknik direroktorlugu zamanında trubunde olmak ayrıcalıklı bir taratar olmaktı.
O donemlerin hepsini yasamış olmak bana ayrı bir zevk veriyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....109.110.111.112.113.114.115.116.117.118.119.120.[121]