Diego Alfredo LUGANO
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Diego Alfredo LUGANO

Paylaş 
Sayfa: 1....40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.[52]
04.12.2017 13:06 Pazartesi Konu Puanı: 0

andreas_wagenhaus
Diego Alfredo LUGANO

Futbolu birakmis. Bundan sonraki hayatinda basarilar dilerim.

Bizdeyken Lugano´yu cok severdim ama kendisine hala kirginim. Her transfer doneminde daha ust duzey bir teklif alma pesindeydi. Bulamayinca gelir bizde oynamaya devam ederdi. En son 3 temmuz surecinde de firsati bulur bulmaz ayrildi.

Buna ragmen sahada elinden geleni yaptigi‚ kacmadan‚ cesurca mucadele ettigi icin yukarida bahsettigim olumsuzluklari gormezden geliyorum. Belki de para icin bu isi yapan profesyonel sporcular ile fazla gonul bagi kurmamak daha dogrudur.

04.12.2017 20:19 Pazartesi #460

noxtrag
Diego Alfredo LUGANO

Mesajı Gönderen: andreas_wagenhaus:cLink:0095709

Futbolu birakmis. Bundan sonraki hayatinda basarilar dilerim.

Bizdeyken Lugano´yu cok severdim ama kendisine hala kirginim. Her transfer doneminde daha ust duzey bir teklif alma pesindeydi. Bulamayinca gelir bizde oynamaya devam ederdi. En son 3 temmuz surecinde de firsati bulur bulmaz ayrildi.

Buna ragmen sahada elinden geleni yaptigi‚ kacmadan‚ cesurca mucadele ettigi icin yukarida bahsettigim olumsuzluklari gormezden geliyorum. Belki de para icin bu isi yapan profesyonel sporcular ile fazla gonul bagi kurmamak daha dogrudur.

aynen o cok sıkıcıydı. her transfer dönemi lugano gitti mi kaldı mı tartışmasıyla geçiyordu. aslında bizde istediği her şeye sahipti‚ para‚ taraftar desteği hepsi vardı. o yüzden bende kırgınım kendisine.

ama sahadaki savasması unutulmaz. gercekten bu ligin gördügü en kaliteli stoperlerden biriydi. drogbaya falan zamanında clde göz actırmamıstı. kjaer falan da cok sevildi ama ben lugano kadar begenmezdim kendisini‚ totanın yeri baskaydı.

04.12.2017 23:12 Pazartesi #461

Zifiri34
Diego Alfredo LUGANO

ilk maçını tribünden izlemiştim. biraz kazmaydı ve durduk yere sarı kart görürdü ama her zaman sahada elinden geleni yapardı. Lugano - Yobo bence güzel bir ikiliydi.

05.12.2017 03:29 Salı #462

noxtrag
Diego Alfredo LUGANO

Mesajı Gönderen: Zifiri34:cLink:0095711

ilk maçını tribünden izlemiştim. biraz kazmaydı ve durduk yere sarı kart görürdü ama her zaman sahada elinden geleni yapardı. Lugano - Yobo bence güzel bir ikiliydi.

yobo sonradan baya laf yedi taraftardan ama begenirdim bende. ilk geldigi zamanlar cok iyiydi. hatta evertonda oynarken bir renktasımız ilacımız yobo diye konu acmıstı. gelince baya methiyeler dizilmisti.

son yıllarda begenmedigim bi alves‚ bilica falan geliyor aklıma.

05.12.2017 15:02 Salı #463

DurdenRulz
Diego Alfredo LUGANO

bizden gidip kendini bitiren adamlardan biri‚ aurello gibi tuncay gibi..

07.12.2017 12:47 Perşembe #464

koyu bilal
Diego Alfredo LUGANO

Bence Antu nun şu efsaneler bölümünü elden geçirmesi şart‚ Her önüne gelen efsane bölümüne topik açmamalı anket vs bişi olabilir‚ adı üstüne burası gerçek efsanelerin yeri olmalı para için yada idealleri uğruna terk edip gidenlerin burada yeri olmamalı her ne kadar iz bırakan bir oyuncu da olsa ne kadar sevilse de Luganoda böyle gidenlerden biri.

Mesaj koyu bilal tarafından düzenlenmiştir...

07.12.2017 16:00 Perşembe #465

javert
Diego Alfredo LUGANO

Sevdiğim bir futbolcuydu. Öyle müthiş süper bi adam değildi belki ama hırsıyla oynayan ortalamanın bi tık üstü bir futbolcuydu. Her futbolcu önce alacağı parayı düşünür. Vatanından binlerce km ötedeki birinin ilk hedefinin bu olması yadırganmamalı. Attığı gollerle hatırlayacağım.

11.12.2017 15:29 Pazartesi #466

snow
Diego Alfredo LUGANO

son senelerde gelmiş en iyi stoper bana göre.

Paylaş 
Sayfa: 1....40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.[52]