Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....40
12.03.2010 23:47 Cuma Konu Puanı: 0

myfb

Nasıl Bir Fenerbahçeli Olduğunu Giydiğin Formayı Sırılsıklam Ederek Kanıtladın.

İnşallah Ömrünün Sonuna Kadar Seni Bu Camianın İçinde Görürüz

Emre
Hani Demiştinya Belki Birgün Teknik Direkdör Belki Bir Başkan Olmak İstiyorum Fenere Diye. İnanıyorum Emre Sendeki Bu Azim ve Hırsla Bunlarıda Başarırsın.. Seni Çok Ama Çok Seviyoruz
Sen Benim Efsanemsin ve Ömrümün Sonuna Kadarda Öyle Kalacaksın..
İyiki Varsın İyiki Fenerbahçelisin ‚ İyiki Fenerbahçeliyim

12.03.2010 23:51 Cuma #1

lvlel-llvleT

bebek bekliyoruz henüz 10 haftalık gebe:)..eşimle akşam konuştum ve anlaştık..

şayet erkek olursa ismini emre koyacağım inşAllah..

bir fenerbahçeli olarak demekki emre kardeşim sen benim efsanemsin..başkasını bilemem!

13.03.2010 00:11 Cumartesi #2

myfb

Mesajı Gönderen: lvlel-llvleT:cLink:0057853

bebek bekliyoruz henüz 10 haftalık gebe:)..eşimle akşam konuştum ve anlaştık..

şayet erkek olursa ismini emre koyacağım inşAllah..

bir fenerbahçeli olarak demekki emre kardeşim sen benim efsanemsin..başkasını bilemem!

aynen katılıyorum sana abicim Allah sağlıklı bir şekilde doğmasını vatana milllete ve ailesine hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin inşallah... Emre yi sahada izledikçe iyiki Fenerbahçeliyim diyorum. ve adım gibi biliyorumki torunlarımıza emreyi anlatacaz. torunum sene ikibin bilmem kaç orta sahada emre diye bir çocuk vardı onun gibi iki tane olacaktı şimdi bak neler yapıyorduk. ne yani dede emre olsaydı biz 15. Cl kupasını kesin alırmıydık?Alırdık elbette torunum..

13.03.2010 23:47 Cumartesi #3

Civa

Keşke Zico döneminde kadromuza katılsaydı‚ Aurelio ile beraber belkide şampiyonlar ligini alırdık kim bilir? Böyle oyunculara ihtiyacımız var ama maalesef çok az Emre gibi oyuncular.

14.03.2010 00:26 Pazar #4

Yekru Elyesa

acikcasi ben de boyle bir topic acmayi dusundum gecen haftadan sonra. ancak sonra dusundum‚ gercekten efsane midir diye. bir turlu yanitlayamadim. bir sampiyonluk gorsek bu yil emre dilden dile anlatilacak bir efsane olurdu ama...iste bilmiyorum...

ama bazen de kendi kendime diyorum‚ su ruhsuz takimda bu kadar calisip cabalayan bir adam ne olabilir diye? onun icin...

helal olsun emre..

16.03.2010 18:38 Salı #5

Halit Açıkgöz

Mesajı Gönderen: Civa:cLink:0057864

Keşke Zico döneminde kadromuza katılsaydı‚ Aurelio ile beraber belkide şampiyonlar ligini alırdık kim bilir? Böyle oyunculara ihtiyacımız var ama maalesef çok az Emre gibi oyuncular.

Her zaman içimden geçen şeydir bu renkdaş... Şöyle bir bakıyorum o seneki kadromuza da bu seneki kadromuz kağıt üstünde o kadroya 5 atar ama....

18.03.2010 00:27 Perşembe #6

WesLey

Kral

18.03.2010 00:33 Perşembe #7

Finsternis

İyi ki gelmişsin be Emre‚birçoğumuzu utandırdın‚hep böyle devam edersin umarım.

18.03.2010 00:55 Perşembe #8

yıkılmayan adam

gönlümüzü fethettin Emre... seni çok seviyoruz...

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....40