Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....41
12.09.2010 11:59 Pazar Konu Puanı: 0

appii

dun bizde dalga gecilmesini sahada yediremeyen tek oyuncuydu bu yuzden seviyorum onu

12.09.2010 14:49 Pazar #82

Civa

Mili maçta daha fazla sorumluluk alıyor artık takımın kaptanı o olmalı.

14.09.2010 20:41 Salı #83

Oğuz Rıdvan Zincirli

Sahadaki ruhumuzsun sen bizim...

Fenerbahçemize gelmeden öncede benim zaten efsanemdin..
Şimdi yüreği fenerbahçe için atan bütün renkdaşlarımın efsanesisin..

O kutsal formanın önünde saygıyla eğiliyorum..

14.10.2010 16:47 Perşembe #84

atmaca1907

9. hafta bi gol atsan da şu eziklerin derdi kederi 6 ya katlansa...

14.10.2010 20:02 Perşembe #85

yıkılmayan adam

sahadaki taraftar sensin Emre...

31.10.2010 09:17 Pazar #86

myfb

Sen Futbolcu isen diğerleri ne peki emre? İyiki varsın

31.10.2010 10:41 Pazar #87

uNLiKe

31.10.2010 11:08 Pazar #88

TR-CaPTaiN

Eleştirdiğimiz gibi güzel olan şeyleri de övmemiz lazım. Aziz Yıldırım Emre´ye güvendi ve onu transfer ederek büyük bir başarıya imza attı. Ben geldiğinden beri Emre´yi destekleyenlerdenim‚ hatta Newcastle´a gittiği dönemde bize gelmediği için üzülmüştüm. Ama şöyle bir durum var ki; Emre alındığında taraftarın tamamı bu transferi desteklemiyordu. Fakat Aziz Yıldırım Emre´ye ona çok güveniyorum o benim oğlum sayılır gibisinden yaklaşımda bulunarak Emre´ye soğuk bakanların da önyargısını kırmıştı ve daha sonra Emre´nin performansıyla birlikte taraftarın çok büyük bir kısmı Emre´yi sahiplendi‚ hatta ötesinde artık taraftarın en çok sevdiği oyunculardan bir tanesi.

İyi ki bizimlesin Emre Belözoğlu.

31.10.2010 11:41 Pazar #89

FenerArena

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0061887

Eleştirdiğimiz gibi güzel olan şeyleri de övmemiz lazım. Aziz Yıldırım Emre´ye güvendi ve onu transfer ederek büyük bir başarıya imza attı. Ben geldiğinden beri Emre´yi destekleyenlerdenim‚ hatta Newcastle´a gittiği dönemde bize gelmediği için üzülmüştüm. Ama şöyle bir durum var ki; Emre alındığında taraftarın tamamı bu transferi desteklemiyordu. Fakat Aziz Yıldırım Emre´ye ona çok güveniyorum o benim oğlum sayılır gibisinden yaklaşımda bulunarak Emre´ye soğuk bakanların da önyargısını kırmıştı ve daha sonra Emre´nin performansıyla birlikte taraftarın çok büyük bir kısmı Emre´yi sahiplendi‚ hatta ötesinde artık taraftarın en çok sevdiği oyunculardan bir tanesi.

İyi ki bizimlesin Emre Belözoğlu.

Onlardan biri de benim... İyi ki varsın Emre‚ seni bize kazandırandan Allah razı olsun.

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....41