Emre Belözoğlu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.[19].20.21.22.23.24.25....41
29.05.2012 17:42 Salı Konu Puanı: 0

aykut..
Emre Belözoğlu

Sahadaki yürek‚ özleyeceğim

29.05.2012 18:19 Salı #163

alpirez
Emre Belözoğlu

Gerçek Fenerbahçeli Emre Belözoğlu!
YOLUN AÇIK OLSUN!

29.05.2012 19:08 Salı #164

WinnerFB
Emre Belözoğlu

Herşey için Teşekkürler!

Mesaj WinnerFB tarafından düzenlenmiştir...

29.05.2012 19:59 Salı #165

Cagdas AZAT
Emre Belözoğlu

Emre Takımda en sevdiğim oyunculardan biriydi normal şartlarda da efsane sıfatını bence alamazdı ama bana göre bu sene ki dönemde takımı sahiplenmesi savaşçılığıyla efsaneler arasında yerini aldı

29.05.2012 21:29 Salı #166

CyCleFB
Emre Belözoğlu

vay arkadaş ya...

29.05.2012 22:03 Salı #167

ersinfb_1907
Emre Belözoğlu

Milli maci seyredemiyorum‚ icim ciz ediyor... Hakkini helal et emre ‚ aykut kocaman senden nefret ediyorum...

29.05.2012 23:44 Salı #168

Emın
Emre Belözoğlu

benim için FB nin efsanevi oyuncularından birisin sen emre ..

30.05.2012 00:04 Çarşamba #169

CAD
Emre Belözoğlu

sadece fenerbahçenin değil‚ türkiye futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi ve en kariyerli futbolcusu

bizim efsane dediğimiz aykut‚ oğuz‚ rıdvan‚ 6s lilerin efsane dediği‚ hakan şükür‚ bülent‚ hasan şaş‚ 8jk lilerin efsane dediği sergen‚ şifo‚ rıza´nın kariyerlerini toplasanız emre´nin yarısı etmez

05.06.2012 17:24 Salı #170

CDUST
Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Şundan 10 sene önce‚ gün gelecek emre için bunları yazacaksınız deseler yazanlar bir tarafları ile gülerlerdi. Emre neredeyse FENERBAHÇE nin en büyük efsanesi oldu... Ne diyeyim darısı ardanın başına...

Geldiğinde sevinmemiştim‚ gittiğine de üzülmem. Futbolcu olarak yerini doldurmak zordur‚ doğrudur. Formaya akıttığı her ter damlasına teşekkür ederim. Ama o kadar.

Uzun lafın kısası 4 sene 1 gün öncesi ile bugün arasında benim açımdan emre ile ilgili fikirlerimde bir değişiklik olmamıştır. Emre benim kafamdaki FENERBAHÇE lilik ile uyuşmamaktadır. hagiyi‚ hakanı şunu bunu nasıl FENERBAHÇE me yakıştıramıyorsam‚ emreyide yakıştıramadım bir türlü. Yakıştırana saygı duyarım.

Kişisel fikrim en basından beri emrenin bir FENERBAHÇE efsanesi olmadığıdır. FENERBAHÇE de efsane olmak bu kadar kolay değildir.

Mesaj CDUST tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.[19].20.21.22.23.24.25....41