Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....14.15.16.17.18.19.[20].21.22.23.24.25.26....41
05.06.2012 20:12 Salı Konu Puanı: 0

erdi37

Emre‚ önümüzdeki günlerde Aykut Kocaman ile birlikte basın toplantısı yapacak. Taraftara bu basın toplantısıyla veda edecekmiş...

07.06.2012 15:35 Perşembe #172

AtillA1907

bence yaptıklarıyla EFSANEVİ futbolcular kategorısıne gırmeyı fazlasıyla hakediyor. Umarım gelecek yıllarda Fenerbahçemizde farklı gorevlerde de goruruz onu.. Fenerbahçeli bir Babanın Fenerbahçeli Oğlu Gerçek Fenerbahçeli Emre Belözoğlu..

07.06.2012 20:14 Perşembe #173

Erdem Kahraman

http://www.youtube.com/watch?v=bT8F4jO4Qbw&feature=g-all-u

07.06.2012 20:45 Perşembe #174

Erdem Kahraman

http://www.youtube.com/watch?v=A4T95JBPfgw&feature=g-all-u

08.06.2012 00:31 Cuma #175

bilgin1907

Mesajı Gönderen: Erdem Kahraman:cLink:0068060

http://www.youtube.com/watch?v=A4T95JBPfgw&feature=g-all-u

Bu resimde kimlerle oldugu bana Emre nin neden ayrıldığının acık ve net izahı olmuştur.

Zamanında serhat akın ve ali güneş neden Fenerbahceden ayrıldığıyla eş anlamlı durumdur.

BYE BYE emre

08.06.2012 00:32 Cuma #176

bilgin1907

Mesajı Gönderen: CDUST:cLink:0068046

Şundan 10 sene önce‚ gün gelecek emre için bunları yazacaksınız deseler yazanlar bir tarafları ile gülerlerdi. Emre neredeyse FENERBAHÇE nin en büyük efsanesi oldu... Ne diyeyim darısı ardanın başına...

Geldiğinde sevinmemiştim‚ gittiğine de üzülmem. Futbolcu olarak yerini doldurmak zordur‚ doğrudur. Formaya akıttığı her ter damlasına teşekkür ederim. Ama o kadar.

Uzun lafın kısası 4 sene 1 gün öncesi ile bugün arasında benim açımdan emre ile ilgili fikirlerimde bir değişiklik olmamıştır. Emre benim kafamdaki FENERBAHÇE lilik ile uyuşmamaktadır. hagiyi‚ hakanı şunu bunu nasıl FENERBAHÇE me yakıştıramıyorsam‚ emreyide yakıştıramadım bir türlü. Yakıştırana saygı duyarım.

Kişisel fikrim en basından beri emrenin bir FENERBAHÇE efsanesi olmadığıdır. FENERBAHÇE de efsane olmak bu kadar kolay değildir.

Mesaj CDUST tarafından düzenlenmiştir...

Kalbimdeki duygularla aynı

BYE BYE emre

08.06.2012 00:35 Cuma #177

Erdem Kahraman

Mesajı Gönderen: bilgin1907:cLink:0068061

Bu resimde kimlerle oldugu bana Emre nin neden ayrıldığının acık ve net izahı olmuştur.

Zamanında serhat akın ve ali güneş neden Fenerbahceden ayrıldığıyla eş anlamlı durumdur.

BYE BYE emre

Semihte GFB li o hala kulüpte ama

08.06.2012 00:40 Cuma #178

bilgin1907

Mesajı Gönderen: Erdem Kahraman:cLink:0068063

Semihte GFB li o hala kulüpte ama

çogunlukla yedekte ama seneye bence orada bile olmayacak kendi gidecek tıpkı ali güneş serhat akın ve emre nin kendi istekleriyle gittikleri gibi

08.06.2012 00:49 Cuma #179

Erdem Kahraman

Mesajı Gönderen: bilgin1907:cLink:0068064

çogunlukla yedekte ama seneye bence orada bile olmayacak kendi gidecek tıpkı ali güneş serhat akın ve emre nin kendi istekleriyle gittikleri gibi

Başkan da GFB li ama

Paylaş 
Sayfa: 1....14.15.16.17.18.19.[20].21.22.23.24.25.26....41