Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.[22].23.24.25.26.27.28....41
07.07.2012 15:23 Cumartesi Konu Puanı: 0

Fener_67

Emre benim için efsane falan değildir

08.07.2012 00:14 Pazar #190

TR-CaPTaiN

Geçen sene o zor günlerimizde Volkan ve Aykut hocayla birlikte basının karşısına çıkıp bu takım nereye düşürülürse düşürülsün‚ biz futbolcular olarak burdayız diyen adam benim için efsanenin ta kendisidir. İnşallah Atletico´da çok başarılı olursun Fenerbahçeli Emre Belözoğlu.

08.07.2012 09:56 Pazar #191

moreye

Benim icin o gun orada Fenerbahcemiz icin ter doken her oyuncu efsanedir. Birgun cocuklarima anlatacagim bir hikayedir. Emre de o gecenin yildizidir bence. Efsane olmustur benim gozumde o geceyle.

08.07.2012 11:14 Pazar #192

kenanb

Kendisi hiçbir zaman camiasız olmayacak‚ Emre bu camianın öz çocuğudur ve hep böyle kalacak. Onu bizden uzaklaştırmaya çalışacaklar‚ ama kesinlikle bu oyunlara gelmememiz lazım ve Emre´ye hep sahip çıkmamız gerekli.

17.07.2012 17:08 Salı #193

Panzer1907

seni çok seviyorum ve hiç unutmayacağım. inşallah başarılı olursun her gittiğin yerde.

19.07.2012 23:46 Perşembe #194

marvelping

Birçok kişi Emre´yi bu kategoriye koymaz ama benim için efsanedir Emre.. Çok agresid olduğu doğrudur‚ oto-kontrol sistemi yok doğrudur ama Emre Fenerbahçe için çok değerli bir değerdir. Sahadaki hırsı‚ azmi ve mücadeleci ruhu onun benim gönlümde ayrı bir yer almasını sağlamıştır. Futbolu Fenerbahçe´de bırakmasını çok isterim. Umarım Atletico macerasının ardından bir sene daha bizde oynayıp futbolu bırakır.

Mesaj marvelping tarafından düzenlenmiştir...

05.08.2012 03:42 Pazar #195

Ali Usta

05.08.2012 20:13 Pazar #196

Oğuz Rıdvan Zincirli

Fenerbahçemize geri dönecek.
Ya futbolcu olarak yada Teknik Direktör olarak.

05.08.2012 20:14 Pazar #197

Fatih Alemdar

10 numara adamdı yolu açık olsun.

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.[22].23.24.25.26.27.28....41