Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Can Bartu Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Emre BELÖZOĞLU ( Gerçek FENERBAHÇELİ )

Paylaş 
Sayfa: 1....19.20.21.22.23.24.[25].26.27.28.29.30.31....41
31.08.2012 23:39 Cuma Konu Puanı: 0

Esquire

5 dakika oynadi. super kupa sampiyonu oldu ama o 5 dakikada milyonlarca Fenerbahcelinin icini ciz ettirdi. bu kadar ust duzey kaliteli bir adam neden gonderilir anlamiyorum halen. aldigi her topu olumlu kullandi. verdigi pasta top direkten dondu‚ keske pas yerine sut cekseydi. golu de olacakti...

ozluyoruz be reis.

01.09.2012 00:09 Cumartesi #217

Fenerli_44

Volkan‚ Gökhan‚ Emre‚ Lugano ortak özellikleri yenilgiyi ve haksızlığı kabullenmemeleri.

Sen bu takımın ruhuydun Emre.

Saha içinde de‚ saha dışında da haksızlıklara hep isyan ettin.

Sen bu takımın asi ruhuydun. Malum süreçte nasıl dik durduğunu herkes gördü. Sana ve takıma atılan iftiralara gereken cevabı verdin. Camia içinde bile seni değersizleştirmek isteyenler olmasına rağmen hep iyi Fenerbahçeli oldun‚ vazgeçmedin‚ pes etmedin.

Fenerbahçe kadar seviyorum seni Emre.

Futbolculuğun kısmına zaten hiç girmiyorum‚ tartışmam kimseyle.

Sen yine de sinirlerine hakim ol Emre‚ kendine hakim ol‚ Allah´a emanet ol...

01.09.2012 00:33 Cumartesi #218

snn99

Aman otoriteye bisey olmasin dap‚ Emre gibi adam sayili dunyada.

01.09.2012 01:54 Cumartesi #219

Baresii

Adam aldığı yıllık ücrette bile indirim yapmaya razıydı.acaba onu takım gönderen hocamız ücretinden indirim yapılmasını isteselerdi ne ypardı.

Mesaj Baresii tarafından düzenlenmiştir...

01.09.2012 03:14 Cumartesi #220

FBest

ozledik.. daha simdiden cok ariyoruz..

01.09.2012 05:36 Cumartesi #221

FENER-HSV

Emre iyi futbolcuydun‚hatta futbolcunun krali denir ya o bicimden‚formani terlettin Allahin var herzaman‚3 yil hizmet ettin cok tesekkür ediyorum‚efsanelik birsey yaptin mi bilemiyorum ama takimda oldugundan memnunduk güc acisindan.

Ama sahadaki agresif tavirlarindan bikmistik‚son zamanlarda bu sahada (belkdie hakli yere) histeri krizlerine dönmüstü‚her karsinda ki bacaksiz futblcunun faulünden sonra mac sonlarina kadar onlarla didistin‚takim arkadaslarina bagirdin

Önce savunduk seni disariya karsi ailemizden birisi oldugun icin‚yedirmemek icin‚ama bizde ve kulüpte savunacak güc kuvvet birakmadin‚agresifligin artik dünya capinda ki futbolunun önüne gecmisti maalesef‚oyununa futboluna konsantreni yitirmistin bu ülkede‚belkide disarininda baskisiyla

Gün geldi bu agresifligini iceriye döndürdün‚iceride futbolcu arkadaslarinla kavga‚onlarada agresiflik‚en sonunda faal bir hocana‚hemde adam gibi adam‚seni bircok hatana ragmen kollayan‚sana kol kanat gerip arka cikan hocana el kaldirmaya yeltenmis‚onu dövmeye kalktin.

Bunu sonra sakinlesince 100 kere özür dileyip ben öyle davranmak istemedim desende‚bardagin tasan damlasiydi‚öfke kontrolünün bu kadar yerlerde olan bir futbolcu artik takimda bulundurulamazdi‚bu takimada yansiyordu‚yada yansiyacakti....

Bu kulüpten maalesef gitme vaktin gelmisti‚sonucta bir laf vardir "kendi düsen aglamaz"‚kendi ipini kendin cektin‚hic kimseyede mana bulma.kusura bakma.

Aziz Baskaninda dedigi gibi burasi "yeniceri ocagi" degil‚burda kimse hocasina el kaldirmaya falan yeltenemez‚külhanbeyligi taslayamaz‚kimse bu kulüpten büyük degil.

Dedigim gibi hizmetlerine tesekkür ediyoruz‚gittigin yerde insallah mutlu olursun‚Fenerbahceli oldugunuda biliyorum‚öyle sadece bize geldin ve yalandan Fenerbahceli degilsin bu belli.

Umarim Fenerbahcede iken‚operasyon döneminde iceriye dönen öfken belli bazi kulislerde dolasan nedenlerden dolayi degildir‚ne demisti Aykut hoca "gerceklerin bir gün ortaya cikmak gibi kötü bir huyu vardir"

Eger birgün gercekler ortaya cikar‚ve birileri konusursa‚insallah senin adina temenni ederim‚belli bazi nedenlerden dolayi‚öfkeni bilhassa operasyon döneminde iceriye yöneltmenin gerekceleri ortaya cikmaz‚kulislerde dolasan bu ithamlar yalandir ve asla gercegi yansitmiyordur.....

Sonucta elebette yazik oldu‚senin gibi bir futbolcuyu 2 yil daha oynatabilirdik rahatlikla...

Ama dünyanin en iyi önliberosuda olsa bir futbolcu‚yada kalecisi‚yada golcüsü‚yada oyun kurucusu‚artik affedilemeyecek‚ve kaldirilamayacak hatalar yaparsa gider‚kulüp bakidir.

01.09.2012 10:41 Cumartesi #222

Synergiex

A. Madridin Chelsea´yi 4-1 yendigi macta Arda ile birlikte oynadilar ve super kupayi kazandilar. 2sine de madride de tebrikler. 2. Super kupasini kazanmis oldu.

Muhtemelen yasi ve verdikleri para nedeniyle Emre´yi alternatif oyuncu olarak goruyordur Simone ama insallah Emre kendini kanitlayip ilk 11in o da degismezi olacaktir.

Dun tekrardan "ben Fenerbahceli Emre olarak hatirlanmak istiyorum" dedi.

01.09.2012 10:47 Cumartesi #223

CyberCourier

Mesajı Gönderen: Civa:cLink:0057864

Keşke Zico döneminde kadromuza katılsaydı‚ Aurelio ile beraber belkide şampiyonlar ligini alırdık kim bilir? Böyle oyunculara ihtiyacımız var ama maalesef çok az Emre gibi oyuncular.

Bu konuda kesinlikle haklısın renkdaş

01.09.2012 13:11 Cumartesi #224

surkentli21

emre gectıgımız sezon galatasaray trabzon veya besıktas ta olsa yaptıgı seylerın aynısını yapsa gundemı yüzde 10 bile mesgul etmezdi.Beyler emre Fenerbahceli oldugu icin ezildi Fenerbahcelı oldugu ıcın cok ustune gıttıler gelmesını ölumune savasmasını fenerbahcenın huzuru ıcın ugrasmasını hazmedemedıler en guclu dıslının ustune gıttıler 3 temmuz yıllar boyu unuttulmuyacaksa emrede o olayların ıcınde bızzat vardır ve de efsanedır.

Paylaş 
Sayfa: 1....19.20.21.22.23.24.[25].26.27.28.29.30.31....41